0

@DaPi sam nie wiem czemu tak napisałem

0

Nosz kurr... Źle popatrzyłem i zamiast Parteya z Arsenalu kupiłem z Atletico:/

0

Małe ośmieszenie na koniec bić tylko się najebać

1

Nero pilkarz meczu Barcy?

1

Czemu Messi nie podał żeby poleciała kontra?

0

Hahahaha zenada

0

@Virusk3 no chyba tak

1

@Quavosk tak tylko dla kurażu żeby rozgonić chmury nie żadne ordynarne chlanie, dla zdrowotności

0

@Szicek10 no właśnie chciałem jeszcze wieczorem rdr2 odpalić a nie chce w to grać na ciężkiej bani :D

5

Mam ciężki dylemat. Pić od 16 przy meczu czy trochę za wczas?

0

@Cwaniak4 Hazard ale z formą z Chelsea

0

@Klaudix bo między 17 a 19 jest bardzo dużo różnica a ty przeszłaś na 20. Jak ja przechodziłem z 18 na 19 to była rzeźnia straszna a co dopiero ty:D

0

@clyde mnie jak ząb nawalał tylko że miałem w nim dziurę to trzymałem na zębie lodowata wodę i na chwilę przechodziło.

0

Haha śmiejcie się dalej xD

0

@Kwasiak98 dokładnie tak

0

@BarcaInfo golazzo

3

Ok Real przegrywa 0:3 ale rozwalają mnie te komentarze że w el classico nie będą istnieć. My z getafe przegraliśmy a wam odwaliło przez to że wygraliśmy z węgierskim zespołem.

0

Strona Realu się zawiesiła ale musi się tam dziać

1

@Bocheno1 no faktycznie

1

@Bocheno1 o kurde 0:3 to już pozamiatane

1

Nie cieszcie się na wyrost bo jeszcze wygrają to 3:2

1

@cules_ z 3 lata temu oglądałem na cda ale pewnie już nie będzie

0

@Hanok nie wrzucaj tego nigdy proszę Cię

0

@Transu96 no właśnie 2 razy byłem w Elite 2 i miałem 45

0

Wie ktoś ile trzeba mieć punktów żeby się utrzymać w Elite 1 w squad battles?

0

@Barca1992 już chyba było mówione że Polski na to nie stać

1

Serio Gnatowski nie żyje? Łzy do oczu się wlewają:(

0

@Foton lekarze wyjezdzaja z tego kraju albo mają wywalone(ci co zostali) bo w innych krajach mogą zarobić pensje kilka razy większą

0

@bartekvisca dzięki

0

@bartekvisca jeżeli to nagranie jest w necie to można prosić o linka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?