LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPi sam nie wiem czemu tak napisałem
0
Nosz kurr... Źle popatrzyłem i zamiast Parteya z Arsenalu kupiłem z Atletico:/
0
Małe ośmieszenie na koniec bić tylko się najebać
1
Nero pilkarz meczu Barcy?
1
Czemu Messi nie podał żeby poleciała kontra?
0
Hahahaha zenada
0
@Virusk3 no chyba tak
1
@Quavosk tak tylko dla kurażu żeby rozgonić chmury nie żadne ordynarne chlanie, dla zdrowotności
0
@Szicek10 no właśnie chciałem jeszcze wieczorem rdr2 odpalić a nie chce w to grać na ciężkiej bani :D
5
Mam ciężki dylemat. Pić od 16 przy meczu czy trochę za wczas?
0
@Cwaniak4 Hazard ale z formą z Chelsea
0
@Klaudix bo między 17 a 19 jest bardzo dużo różnica a ty przeszłaś na 20. Jak ja przechodziłem z 18 na 19 to była rzeźnia straszna a co dopiero ty:D
0
@clyde mnie jak ząb nawalał tylko że miałem w nim dziurę to trzymałem na zębie lodowata wodę i na chwilę przechodziło.
0
Haha śmiejcie się dalej xD
0
@Kwasiak98 dokładnie tak
0
@BarcaInfo golazzo
3
Ok Real przegrywa 0:3 ale rozwalają mnie te komentarze że w el classico nie będą istnieć. My z getafe przegraliśmy a wam odwaliło przez to że wygraliśmy z węgierskim zespołem.
0
Strona Realu się zawiesiła ale musi się tam dziać
1
@Bocheno1 no faktycznie
1
@Bocheno1 o kurde 0:3 to już pozamiatane
1
Nie cieszcie się na wyrost bo jeszcze wygrają to 3:2
1
@cules_ z 3 lata temu oglądałem na cda ale pewnie już nie będzie
0
@Hanok nie wrzucaj tego nigdy proszę Cię
0
@Transu96 no właśnie 2 razy byłem w Elite 2 i miałem 45
0
Wie ktoś ile trzeba mieć punktów żeby się utrzymać w Elite 1 w squad battles?
0
@Barca1992 już chyba było mówione że Polski na to nie stać
1
Serio Gnatowski nie żyje? Łzy do oczu się wlewają:(
0
@Foton lekarze wyjezdzaja z tego kraju albo mają wywalone(ci co zostali) bo w innych krajach mogą zarobić pensje kilka razy większą
0
@bartekvisca dzięki
0
@bartekvisca jeżeli to nagranie jest w necie to można prosić o linka?