0

0

@Majsteer sprawdzałeś kiedyś na sobie?:p

0

Mordeczki wiem że to pytanie nie na tą stronkę ale nie chce mi się chodzić po całym necie. Jak o 10 wziąłem neosine Duo i theraflu zatoki które zawiera paracetamol to o 20 będę mógł walnąć kilka piw?

3

2 weekend z rzędu bez alkoholu, pieprzone choróbsko. Takiego zmrożonego żuberka bym łyknął

0

@Krzychu1010 na co się uczysz?

7

@MateuszJrk ap nie up

0

@nammah i jakie masz objawy jak zjesz gluten?

0

@Szift13 dziwny system

0

@barcelonaLM szkoda bo coś słyszałem około tydzień temu że jeżeli nie mają objawów to mogą wychodzić normalnie

0

Jeżeli u mnie by potwierdzono covida to osoby z którymi mieszkam też idą na kwarantannę pomimo że nie mają żadnych objawów?

2

@barteq nie wierzę że za 3 miesiące będzie tańsza

0

@Zoker nie wiem czy się śmiejesz ale jak jadłem zupkę przed chwilą to tak mocno smaku nie czułem w życiu

0

@zmiter912576 Peja miał genialna płytę w 2011

0

@AduŚ07 bez smaku to lipa by była:/

0

Możliwe to jest że jak dziś straciłem węch to za kilka dni stracę smak czy to raczej razem przychodzi?

0

@jeyx77x na Mane mnie nie stać

0

@chavez no tak właśnie myślałem dzięki

1

@elmayakos no rozbawileś mnie:D

0

W FUT na lewe skrzydło Son czy Sterling?

0

Zimno mi, pocę się i nie mam gorączki zajebiście a przede mną 8 godzin roboty

0

@Azdie Red dead redemption 2

2

@MesQueUnClub96 śmierdzi smogiem

0

U was też takie powietrze że nie da się przewietrzyć?

0

@zmiter912576 kotlety mielone

1

@July_6_BcN dzięki

0

@tobiasson92 ok dzięki

0

Jak to jest teraz lekarz tylko teleporada jak mam gorączkę i bóle mięśni i kości czy może powiedzieć żebym przyjechał do przychodni?

1

@barcelonaLM wiem ale taki zbieg okoliczności

1

Piątek 13 i dostałem bóli mięśni i kości i jestem osłabiony a idź pan w CH..

2

@FCMichalo screeny z rdr2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?