LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RivaldoVitorBorba tak samo
0
@Majsteer sprawdzałeś kiedyś na sobie?:p
0
Mordeczki wiem że to pytanie nie na tą stronkę ale nie chce mi się chodzić po całym necie. Jak o 10 wziąłem neosine Duo i theraflu zatoki które zawiera paracetamol to o 20 będę mógł walnąć kilka piw?
3
2 weekend z rzędu bez alkoholu, pieprzone choróbsko. Takiego zmrożonego żuberka bym łyknął
0
@Krzychu1010 na co się uczysz?
7
@MateuszJrk ap nie up
0
@nammah i jakie masz objawy jak zjesz gluten?
0
@Szift13 dziwny system
0
@barcelonaLM szkoda bo coś słyszałem około tydzień temu że jeżeli nie mają objawów to mogą wychodzić normalnie
0
Jeżeli u mnie by potwierdzono covida to osoby z którymi mieszkam też idą na kwarantannę pomimo że nie mają żadnych objawów?
2
@barteq nie wierzę że za 3 miesiące będzie tańsza
0
@Zoker nie wiem czy się śmiejesz ale jak jadłem zupkę przed chwilą to tak mocno smaku nie czułem w życiu
0
@zmiter912576 Peja miał genialna płytę w 2011
0
@AduŚ07 bez smaku to lipa by była:/
0
Możliwe to jest że jak dziś straciłem węch to za kilka dni stracę smak czy to raczej razem przychodzi?
0
@jeyx77x na Mane mnie nie stać
0
@chavez no tak właśnie myślałem dzięki
1
@elmayakos no rozbawileś mnie:D
0
W FUT na lewe skrzydło Son czy Sterling?
0
Zimno mi, pocę się i nie mam gorączki zajebiście a przede mną 8 godzin roboty
0
@Azdie Red dead redemption 2
2
@MesQueUnClub96 śmierdzi smogiem
0
U was też takie powietrze że nie da się przewietrzyć?
0
@zmiter912576 kotlety mielone
1
@July_6_BcN dzięki
0
@tobiasson92 ok dzięki
0
Jak to jest teraz lekarz tylko teleporada jak mam gorączkę i bóle mięśni i kości czy może powiedzieć żebym przyjechał do przychodni?
1
@barcelonaLM wiem ale taki zbieg okoliczności
1
Piątek 13 i dostałem bóli mięśni i kości i jestem osłabiony a idź pan w CH..
2
@FCMichalo screeny z rdr2