2

Pobudka wstać konią wody dać! Jak celujemy jeszcze w mistrzostwo to dobrze że real wczoraj wygrał. Takie przemyślenia na kacu jakby kto pytał

0

@matirix20 kiedyś będzie na bank

8

@matirix20 GTA 6 :D

0

@konrad1661 czerwonej

2

@DaPi dobra znalazłem, dzięki ale idiotycznie to zrobili...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak zmienic w Fifie 21 na PS4 komentarz np z angielskiego na polski bo zaraz wykrece pada w pół

0

@MesQueUnClub96 sam się zdziwiłem

3

Takie coś mi wyskoczyło na głównej

2

@Yosemite ten wynik Ronaldo to kosmos ciekawe czy dobije do 150

0

@jakub1906 a w ten sposób. Dzięki

1

Gra ktoś karierę w Fifie 21? Trzeba każdy trening grać i nie symulować żeby rosło?

0

@horang z tego co pamiętam to mbappe tam spieprzył chyba 2 dorodne sytuacje

0

Miał ktoś problem z przejściem w Fifie z PS4 na ps5? W sensie że ten kod potwierdzający nie przychodzi na email. Już wczoraj wieczór próbowałem i nic

0

@kuba1794 jak byłem prywatnie to tak mnie znieczulił że praktycznie nic nie czułem

0

@Pilka_jest_okragla kiedys jak słyszałem ten hymn to czułem wielkość a teraz po prostu klub...

0

@adi89rg tu niestety może być grubszy problem

0

@grejtxkrzychu po angielsku to im mogę nabluzgac jedynie

0

@Vebrol od ponad godziny i nic

0

Przechodzę z PS4 na ps5. Chciałem się zalogować do konta w Fifie i pokazują mi że na email ma przyjść kod potwierdzający że to jestem ja ale mi nie przychodzi ktoś wie o co chodzi albo miał taki sam problem?

1

@Szpenser wiem że dostaliśmy ale miałem nadzieję że ktoś pomoże

0

Przechodzę z PS4 na ps5. Chciałem się zalogować do konta w Fifie i pokazują mi że na email ma przyjść kod potwierdzający że to jestem ja ale mi nie przychodzi ktoś wie o co chodzi albo miał taki sam problem?

0

@czesctuam w punkt!

0

Widzę że Lipsk gwałci United

1

Ktoś wie czemu mecz PSG przerwany?

0

Im się kurwa nie chce grac

1

@Kacstiff ja bym wziął hajs i przepil

0

@wycha na głównej stronie ipli jest tylko zjedz w dół. Tylko 1 mecz 40zl także...

0

@wycha na ipli chyba

0

@koziar ja wolę kamerę taka jak w gta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?