LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pobudka wstać konią wody dać! Jak celujemy jeszcze w mistrzostwo to dobrze że real wczoraj wygrał. Takie przemyślenia na kacu jakby kto pytał
0
@matirix20 kiedyś będzie na bank
8
@matirix20 GTA 6 :D
0
@konrad1661 czerwonej
2
@DaPi dobra znalazłem, dzięki ale idiotycznie to zrobili...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak zmienic w Fifie 21 na PS4 komentarz np z angielskiego na polski bo zaraz wykrece pada w pół
0
@MesQueUnClub96 sam się zdziwiłem
3
Takie coś mi wyskoczyło na głównej
2
@Yosemite ten wynik Ronaldo to kosmos ciekawe czy dobije do 150
0
@jakub1906 a w ten sposób. Dzięki
1
Gra ktoś karierę w Fifie 21? Trzeba każdy trening grać i nie symulować żeby rosło?
0
@horang z tego co pamiętam to mbappe tam spieprzył chyba 2 dorodne sytuacje
0
Miał ktoś problem z przejściem w Fifie z PS4 na ps5? W sensie że ten kod potwierdzający nie przychodzi na email. Już wczoraj wieczór próbowałem i nic
0
@kuba1794 jak byłem prywatnie to tak mnie znieczulił że praktycznie nic nie czułem
0
@Pilka_jest_okragla kiedys jak słyszałem ten hymn to czułem wielkość a teraz po prostu klub...
0
@adi89rg tu niestety może być grubszy problem
0
@grejtxkrzychu po angielsku to im mogę nabluzgac jedynie
0
@Vebrol od ponad godziny i nic
0
Przechodzę z PS4 na ps5. Chciałem się zalogować do konta w Fifie i pokazują mi że na email ma przyjść kod potwierdzający że to jestem ja ale mi nie przychodzi ktoś wie o co chodzi albo miał taki sam problem?
1
@Szpenser wiem że dostaliśmy ale miałem nadzieję że ktoś pomoże
0
Przechodzę z PS4 na ps5. Chciałem się zalogować do konta w Fifie i pokazują mi że na email ma przyjść kod potwierdzający że to jestem ja ale mi nie przychodzi ktoś wie o co chodzi albo miał taki sam problem?
0
@czesctuam w punkt!
0
Widzę że Lipsk gwałci United
1
Ktoś wie czemu mecz PSG przerwany?
0
Im się kurwa nie chce grac
1
@Kacstiff ja bym wziął hajs i przepil
0
@wycha na głównej stronie ipli jest tylko zjedz w dół. Tylko 1 mecz 40zl także...
0
@wycha na ipli chyba
0
@koziar ja wolę kamerę taka jak w gta