1

@Nihas to lipa w takim razie

0

Orientuje się ktos czy w Cyberpunku widok postaci będzie tak jak np. w San Andreas czy z pierwszej osoby?

0

@koksik2700 gram w sezony online. Wczoraj klepałem wszystkich dzisiaj nie da się prostej piłki podać nosz kurrrrr

0

Jaki jest efektywny i sprawdzony sposób na zaprzestanie gry w ta zajeb... piz.. od EA?

0

@damianex10 dzięki

0

@Simusamu10 zwykła umowa o pracę cały etat

0

Jeżeli mam stawkę brutto 17.70 (proszę się nie śmiać) to netto ile to wyjdzie biorąc pod uwagę to że nie odprowadzam tego podatku dla ludzi do 26 roku życia?

0

@myscooter dzięki

0

Wiadomo za jaką cenę będzie Cyberpunk na PC?

1

@SamuraJack nie bo jest robiona na szybko i ciul wie jakie efekty uboczne pojawia się za jakiś czas

4

@pele1282 ile już wyjarales?

0

Dno straszne idź pan w CH..

0

@Pertezm prawy obrońca musi mieć wykończenie jak rasowy napastnik

0

@gumaz tak rano się onanizowalem

0

Chciałem coś napisać ale nie wiem co

1

Busquets pomarańczowa

0

@mokrychlopiec niestety to niewykonalne także możesz sobie odpuścić oglądanie Barcy

0

@Moriarty i to bardzo

0

Kurrrr nie oglądałem ostatnich 3 meczy i ponoć grali bardzo dobrze teraz oglądam mecz i już w dupe...

0

Z tego co widziałem to ostatnie 3 mecze były fajne w wykonaniu naszych ale nie oglądałem żadnego. Dziś oglądam także nie oczekujcie dobrego meczu

0

@msmsms ja tam wolę burbona z pepsi

0

@bodziu11arret ale masz fajnie

0

@Criss18Barca opłaca się w sobotę na 4h?:D

0

@KoderskiFCB a to masz lajcik

8

Odje... jeszcze dniówkę i weekendzik:)

0

@Ghotti dlaczego?

0

@Barcza223 @pafcioxxx mi tam sezony online siadły

0

Jak ktoś lubi grać w Fife i się trochę rozerwać pod warunkiem że trochę ogarnia to polecam sezony online:)

1

@MesQueUnClub96 ja tylko i wyłącznie po nicku:D między innymi Ciebie

9

@piotrek1315 zgromadzenie? Już dzwonimy po policję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?