LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nihas to lipa w takim razie
0
Orientuje się ktos czy w Cyberpunku widok postaci będzie tak jak np. w San Andreas czy z pierwszej osoby?
0
@koksik2700 gram w sezony online. Wczoraj klepałem wszystkich dzisiaj nie da się prostej piłki podać nosz kurrrrr
0
Jaki jest efektywny i sprawdzony sposób na zaprzestanie gry w ta zajeb... piz.. od EA?
0
@damianex10 dzięki
0
@Simusamu10 zwykła umowa o pracę cały etat
0
Jeżeli mam stawkę brutto 17.70 (proszę się nie śmiać) to netto ile to wyjdzie biorąc pod uwagę to że nie odprowadzam tego podatku dla ludzi do 26 roku życia?
0
@myscooter dzięki
0
Wiadomo za jaką cenę będzie Cyberpunk na PC?
1
@SamuraJack nie bo jest robiona na szybko i ciul wie jakie efekty uboczne pojawia się za jakiś czas
4
@pele1282 ile już wyjarales?
0
Dno straszne idź pan w CH..
0
@Pertezm prawy obrońca musi mieć wykończenie jak rasowy napastnik
0
@gumaz tak rano się onanizowalem
0
Chciałem coś napisać ale nie wiem co
1
Busquets pomarańczowa
0
@mokrychlopiec niestety to niewykonalne także możesz sobie odpuścić oglądanie Barcy
0
@Moriarty i to bardzo
0
Kurrrr nie oglądałem ostatnich 3 meczy i ponoć grali bardzo dobrze teraz oglądam mecz i już w dupe...
0
Z tego co widziałem to ostatnie 3 mecze były fajne w wykonaniu naszych ale nie oglądałem żadnego. Dziś oglądam także nie oczekujcie dobrego meczu
0
@msmsms ja tam wolę burbona z pepsi
0
@bodziu11arret ale masz fajnie
0
@Criss18Barca opłaca się w sobotę na 4h?:D
0
@KoderskiFCB a to masz lajcik
8
Odje... jeszcze dniówkę i weekendzik:)
0
@Ghotti dlaczego?
0
@Barcza223 @pafcioxxx mi tam sezony online siadły
0
Jak ktoś lubi grać w Fife i się trochę rozerwać pod warunkiem że trochę ogarnia to polecam sezony online:)
1
@MesQueUnClub96 ja tylko i wyłącznie po nicku:D między innymi Ciebie
9
@piotrek1315 zgromadzenie? Już dzwonimy po policję