0

@barcelonaLM mam na komputerze ale nie mam telefonu:(

5

@neeed jak się zbudzi to nas zje

5

Dembele dzisiaj pięknie daje długie piłki

0

Dembele na ten moment kozak

1

Co ten Busquets odpiera......? Jaki to się dzban zrobił

2

To wyglądało jakby Messi specjalnie zrobił:D

1

Fajne ujęcie biały wyciąga banana przy murzynie. Myślałem że mu go da:D

0

@Stasiuburza wpisz sobie ,,smak i zapach ryby po covidzie,, w google było coś na ten temat

0

@Stasiuburza nie wiem czy ściemniasz ale coś czytałem kiedyś że niektórzy ozdrowieńcy czują smak albo zapach zgniłej ryby

1

@IronSanHybrid z ta wagą mrówek to mnie zaskoczyłeś oO

1

@msmsms a co powiedział i do kogo bo ja nie w temacie? Edit: dobra już wiem było poniżej

0

Gwałt na Chelsea

1

@Witekk10 faul stuprocentowy ale nie w polu karnym

0

@Jakchcesz u mnie jeszcze nie zdrożała bo z malutkiego miasta pochodze

1

@Prezes_sycylijczyk w tej sytuacji nie wypada mi nie wypić za Twoje zdrowie

1

@Prezes_sycylijczyk to powiedz tam moim przełożonym, że należy mi się większa premia bo na Pepsi mnie nie stać

2

@Prezes_sycylijczyk gdzie tyle nakradłeś, że Cię stać?

2

Komentarz usunięty

0

@marcin62 to spoko dzięki

0

Grał tu ktoś w Days Gone? Jak skończę fabułę to będę mógł później robić poboczne zadania czy nie?

0

@clyde Prince polo kokosowe

0

@SteuerFreiMoney no problem jest taki, że wszystko jest zamknięte

0

@AlexDark00 Lech też spoko ale trochę mała ilość:D

0

@tadzik447 nie trzeba, zapiekanki sobie zrobię

1

Przywiezcie mi 6 zimnych żubrów w butelce

2

@Zip kelnereczka Rakiticia lepsza

1

@Nano22 ok dzięki

2

@Nano22 ty coś takiego z głowy potrafisz powiedzieć czy masz jakąś fajną stronkę ze statystykami?

0

@kazbychu opłata słoneczna? Myślę że już jest u tych co korzystają z fotowoltaiki:D

1

@Fartlow też robię druga rundkę o ile mówimy o tym samym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?