LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maciasek dzięki
0
@Michvl z jakiego serialu to jest?
0
@dv_7 zawsze myślałem że na 10 mam mieć na koncie
0
Pytanie do ludzi co mają wypłatę na 10. Powinna przyjść dziś bo 10 to niedziela a u nas taka sytuacja że kilka osób, które pracują w różnych firmach nie dostali przelewu. Ktoś też na taki problem?
0
@ShowMe dokładnie
6
FIFA 21 to dno totalne. Wylewy w ataku i w obronie. Odpaliłem sobie 20 i piłkarze wkońcu robią to co klikam:)
1
@itmustbejoke nie wrzucajcie tego gola!!!
2
@marcin000019 haha dzięki:D
3
Chcialem zrobić żeberka w sosie pomidorowym. Wyszła pomidorowa:D
1
@Peciak i jeszcze jak Fati wróci w dobrej formie to skrzydła mogą wkońcu robić robotę. Ale najlepszy dziś był Messiasz
0
@mkord no może i nie ale wykończył to na najwyższym światowym poziomie, strzał nie do wyciągnięcia
5
Ok pomyłka Messiego ale takiego wykończenia Neymar by się nie powstydzil
0
@MaŁolat jak się pierdoli to wszystko na raz
0
Wypieeerrr..... z ta obroną
0
@xBoMBoWiECx a ten mecz mi akurat obojętny:P
7
No to jeszcze niech dziś Barca i Milan wygrają i będzie elegancki wieczór
0
Ale się zapowiada 2 seria
0
@slayer jak sam nie ogarniasz to na odwyk
0
@NeroTFP z sałatą zielona pomidorem ogórkiem rzodkiewka i szczypiorem
0
@Barca1992 dzięki
1
Ktoś wie jak się nazywa ta piosenka świąteczna reklamy Ikei w której mówią o marnowaniu jedzenia?
2
@Jakchcesz tak jak @hasan 7 ,,Siedem'' genialny film
0
@Encore między innymi flaszka niedopitka:D leci właśnie na atm
1
@MensculinVeB ja pierwszy raz gram w Days Gone, nie mam czego zazdrościć
0
@norbi77 a na pewno nie grałeś na PS4 pro?
0
@deszczyk89 @jakub1906 czyli to normalne, dzięki
0
Pytanie do ludzi co grali w Days Gone na PS4 ale nie PS4pro. Czy wam też momentami tak bardzo mocno spadały fpsy?
0
@Kwiatek1899 @PatrykBarca to spoko, będzie pite
0
@deszczyk89 to wieczorem przetestuję:D
0
Pił ktoś Jim Beama z 7upem? Dobrze to smakuje?