0

@Maciasek dzięki

0

@Michvl z jakiego serialu to jest?

0

@dv_7 zawsze myślałem że na 10 mam mieć na koncie

0

Pytanie do ludzi co mają wypłatę na 10. Powinna przyjść dziś bo 10 to niedziela a u nas taka sytuacja że kilka osób, które pracują w różnych firmach nie dostali przelewu. Ktoś też na taki problem?

0

@ShowMe dokładnie

6

FIFA 21 to dno totalne. Wylewy w ataku i w obronie. Odpaliłem sobie 20 i piłkarze wkońcu robią to co klikam:)

1

@itmustbejoke nie wrzucajcie tego gola!!!

2

@marcin000019 haha dzięki:D

3

Chcialem zrobić żeberka w sosie pomidorowym. Wyszła pomidorowa:D

1

@Peciak i jeszcze jak Fati wróci w dobrej formie to skrzydła mogą wkońcu robić robotę. Ale najlepszy dziś był Messiasz

0

@mkord no może i nie ale wykończył to na najwyższym światowym poziomie, strzał nie do wyciągnięcia

5

Ok pomyłka Messiego ale takiego wykończenia Neymar by się nie powstydzil

0

@MaŁolat jak się pierdoli to wszystko na raz

0

Wypieeerrr..... z ta obroną

0

@xBoMBoWiECx a ten mecz mi akurat obojętny:P

7

No to jeszcze niech dziś Barca i Milan wygrają i będzie elegancki wieczór

0

Ale się zapowiada 2 seria

0

@slayer jak sam nie ogarniasz to na odwyk

0

@NeroTFP z sałatą zielona pomidorem ogórkiem rzodkiewka i szczypiorem

0

@Barca1992 dzięki

1

Ktoś wie jak się nazywa ta piosenka świąteczna reklamy Ikei w której mówią o marnowaniu jedzenia?

2

@Jakchcesz tak jak @hasan 7 ,,Siedem'' genialny film

0

@Encore między innymi flaszka niedopitka:D leci właśnie na atm

1

@MensculinVeB ja pierwszy raz gram w Days Gone, nie mam czego zazdrościć

0

@norbi77 a na pewno nie grałeś na PS4 pro?

0

@deszczyk89 @jakub1906 czyli to normalne, dzięki

0

Pytanie do ludzi co grali w Days Gone na PS4 ale nie PS4pro. Czy wam też momentami tak bardzo mocno spadały fpsy?

0

@Kwiatek1899 @PatrykBarca to spoko, będzie pite

0

@deszczyk89 to wieczorem przetestuję:D

0

Pił ktoś Jim Beama z 7upem? Dobrze to smakuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?