LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tyle w temacie
2
@NaFazieHitman no spoko bo jak dla mnie na swój sposób chciał motywować do roboty
0
Właśnie oglądałem skrót. Ten czwarty gol to idealna kontra z zajebistym wykończeniem. Macie swojego mpapppe
7
Pozdrawiam wszystkich, którzy podczas meczu będą w pracy
0
@Yoshi94 no jak masz w cyfrowym Polsacie to co się Dziwisz? Ja np mam wszystkie eleveny wszystkie canal + i inne chuje muje ale akurat Polsat Sport premium nie ma w ofercie
0
@VenoM Jak nie oglądałeś to ,,Siedem''
0
@Krystian_mix egzorcyzmy Emily rose
0
@socha też mi się wydaje że to ustawka
0
@ksobi Marcinka chyba coś zabolało:D
0
Walka Najmana z Taxi złotowa
30
Messi to jest Bóg piłki nożnej.
0
Co tu się kurwa dzieję
2
Messi to jest geniusz
0
Messi mówi jebać var!
0
@peetwithbarca im chodziło o bark
4
I jest barceloński Ronaldo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W Days Gone można zabijać hordę na raty czy trzeba w całości? Bo kolejny raz mi nie zaliczyło
1
Leicester co zgwałciło Liverpool
5
@Barca1992 ale boli no boli...
0
@clyde lays solone
7
@itmustbejoke od prawie dekady jest podstawowym LO więc wydaje mi się że tak
0
@michal26 zapalenie opon mozgowo-rdzeniowych przez pneumokoki. Żegnaj
0
@clyde aha czyli jak sobie tak po prostu ubije hordę i jej nie zaliczy to ona się pojawi od nowa fabularnie? Bo właśnie boję się takiego buga, że nie będę mógł misji później zrobić
0
@tadzik447 jeżeli tak jest to straszna lipa bo nieraz mi hordę zaliczyło a do ubicia zostało jeszcze z 10
0
Pytanie do ludzi co grali w Days Gone. Już któryś raz trafiłem na hordę, wybiłem wszystkich co do zera ale mi nie wyskoczyło to, że ja ubiłem. To są jakieś inne które się zabija dla trofeów?
0
@Nolife1899 jak dla mnie to jest bardzo ciężkie pytanie bo ja np. mam tak, że jak gra mi się nie spodoba od razu to w nią nie zagram nawet godziny
0
@Pilka_jest_okragla strzelał z główki
1
Jakie cudowne podanie i wykończenie
0
@PatrychoO mi się podoba:D