LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon znasz może tytuł tej nutki?
0
@FCB24 no tak widać że bardzo ogarnięty jest
8
Jak patrzę co zajmuje 1 i 2 miejsce na YT na karcie na czasie to czuję zażenowanie
0
@clyde mogą ćpać do końca życia
0
,,Rada Minneapolis w piątek jednogłośnie zatwierdziła ugodę w wysokości 27 milionów dolarów z rodziną George'a Floyda, którego śmierć podczas aresztowania przez policję w zeszłym roku wstrząsnęła Stanami Zjednoczonymi''.
1
@patryk355 no dokładnie, złośliwość rzeczy martwych
3
Piątek po rannej zmianie włączyłem kompa i chce sobie pograć ale oczywiście już 3 raz prąd wyje...... Edit: właśnie wywaliło 4 raz jak grę odpalałem
0
@ksobi rozjebaleś mnie:D
0
@Azi @Cwaniak4 właśnie mi na allegro wyskoczyło że jest jakaś awaria
0
W sobotę zamawiałem paczkę na allegro. Na email przyszło mi tylko że sprzedawca otrzymał wpłatę a nie ma dalej wiadomości ze paczka została nadana a pisało że dojedzie między wtorkiem a czwartkiem. Normalne to?
1
@AmigoBlancos czego stoisz na torach?
1
@Encore szacun że przyjął ta walkę na parę dni przed galą
0
Gdyby to była w MMA to kizo by już leżał
2
@Strucel to dziala najgorzej w historii tej federacji
1
@Transu96 a tobie też tak wywala obraz?
0
Noi fajnie nienawidzę Zusje
0
@marcin000019 po co mi odpisujesz skoro nie oglądasz?
1
Fame MMA sobie dowalili gwóźdź do trumny
0
@Waller działa najgorzej w historii. Tragedia chuje coraz więcej zarabiają a nie da się oglądać
0
Komentarz usunięty
0
Kurwa co ten fame odwala
0
@Stasiuburza @Hosh jak coś to w 720p idzie. Chuja daje jednak
0
Wam też wyłącza obraz na fame MMA?
1
@Ghostface ja mam z grami tak, że jak mi się spodoba to nie ma opcji że raz w nią zagram. Po jakimś czasie wracam
0
@Roobo to jest zjebane i tyle. Wiem że w jakimś stopniu publika pomaga ale wyobraź sobie sytuację np z wczoraj jakbyśmy stracili w dogrywce gola w 95 minucie. I na 2 gole masz 25minut
0
@patry295 wyciągnąłeś mi to z ust
0
@xDoMinO26x działa i to jest dramat
0
@Tomek54321 TVP po prostu
9
Dobra to gramy z Bilbao. Wg mnie w dogrywce w dwumeczu nie powinny się liczyć gole na wyjeździe
1
@patry295 więcej tu kryptogejów znajdziesz