0

@Colon znasz może tytuł tej nutki?

0

@FCB24 no tak widać że bardzo ogarnięty jest

8

Jak patrzę co zajmuje 1 i 2 miejsce na YT na karcie na czasie to czuję zażenowanie

0

@clyde mogą ćpać do końca życia

0

,,Rada Minneapolis w piątek jednogłośnie zatwierdziła ugodę w wysokości 27 milionów dolarów z rodziną George'a Floyda, którego śmierć podczas aresztowania przez policję w zeszłym roku wstrząsnęła Stanami Zjednoczonymi''.

1

@patryk355 no dokładnie, złośliwość rzeczy martwych

3

Piątek po rannej zmianie włączyłem kompa i chce sobie pograć ale oczywiście już 3 raz prąd wyje...... Edit: właśnie wywaliło 4 raz jak grę odpalałem

0

@ksobi rozjebaleś mnie:D

0

@Azi @Cwaniak4 właśnie mi na allegro wyskoczyło że jest jakaś awaria

0

W sobotę zamawiałem paczkę na allegro. Na email przyszło mi tylko że sprzedawca otrzymał wpłatę a nie ma dalej wiadomości ze paczka została nadana a pisało że dojedzie między wtorkiem a czwartkiem. Normalne to?

1

@AmigoBlancos czego stoisz na torach?

1

@Encore szacun że przyjął ta walkę na parę dni przed galą

0

Gdyby to była w MMA to kizo by już leżał

2

@Strucel to dziala najgorzej w historii tej federacji

1

@Transu96 a tobie też tak wywala obraz?

0

Noi fajnie nienawidzę Zusje

0

@marcin000019 po co mi odpisujesz skoro nie oglądasz?

1

Fame MMA sobie dowalili gwóźdź do trumny

0

@Waller działa najgorzej w historii. Tragedia chuje coraz więcej zarabiają a nie da się oglądać

0

Komentarz usunięty

0

Kurwa co ten fame odwala

0

@Stasiuburza @Hosh jak coś to w 720p idzie. Chuja daje jednak

0

Wam też wyłącza obraz na fame MMA?

1

@Ghostface ja mam z grami tak, że jak mi się spodoba to nie ma opcji że raz w nią zagram. Po jakimś czasie wracam

0

@Roobo to jest zjebane i tyle. Wiem że w jakimś stopniu publika pomaga ale wyobraź sobie sytuację np z wczoraj jakbyśmy stracili w dogrywce gola w 95 minucie. I na 2 gole masz 25minut

0

@patry295 wyciągnąłeś mi to z ust

0

@xDoMinO26x działa i to jest dramat

0

@Tomek54321 TVP po prostu

9

Dobra to gramy z Bilbao. Wg mnie w dogrywce w dwumeczu nie powinny się liczyć gole na wyjeździe

1

@patry295 więcej tu kryptogejów znajdziesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?