1

@chavez a dobra faktycznie masz rację. Nie wiedziałem że tam się to robi, we wcześniejszych wersjach było chyba inaczej

0

@chavez tylko ja zmieniam z klasy światowej ina legendarny a po meczu znowu cofa do klasy światowej

0

Gdzie zmienić poziom trudności w Fifie w karierze żebym nie musiał co mecz się z tym bawić? Przed meczem zmieniłem w tym menu i w menu głównym a po wczytaniu jest znowu ten wcześniejszy

0

Lewandowski to jest maszyna

0

Jakby czasem do mnie zadzwonili że mam iść na kwarantannę i kazaliby zainstalować tą aplikację kwarantanna domowa to mogę odmówić czy nie?

0

Świeża bułka z masłem i do tego mleko to jest to!

0

@kryhaa jak zobaczyłem ten strzal Dembele z Liverpoolem to aż zaklnąłem

1

@daro22 no w sumie tak:D

0

@MarcelNJ11 Newcastle

3

Gram sobie karierę w Fifę 21, rozpoczynam 3 sezon. Chce kupić de Ligta z Juventusu i nie zamierzają zejść z ceny 170mln. Dobra nie stać mnie więc zmierzam po de Jonga a tam Barca wola 212mln :D

0

@Dawid66 na podwórko:D

1

@Lionel_Messi10 to spoczko dzięki za info

0

@Lionel_Messi10 a jak go masz podpiętego do PS4 to normalnie można na nim instalować gry?

0

@Lionel_Messi10 właśnie to jest jeden z moich wyborów tylko ja chcę 2x po 1tb

0

Chce kupić dysk zewnętrzny (przenośny). Która firma lepsza Seagate czy Toshiba?

0

@Sulimo pamiętam jak ćwiczyłem na siłowni 9 lat temu to na zakwasy najlepiej działało rozgrzanie i ruch

0

@Bruttal jak to przeczytałem to się uśmiechnąłem

0

@Messiah10 jest taka różnica że pilkarz czy tam bramkarz nie jest przystosowany do takiego uderzenia i może mieć ciężkie powikłania a ktos kto trenuje sporty walki zawodowo to dostanie ko ale zazwyczaj uraz są nieduże

0

@Tasde nie wiem jak procek bo ja mam Intela ale kartę mam gorsza bez super i do gier nieźle się spisuje

0

@BarcaInfo jaki ty szybki jesteś:D

12

Pedri pięknie, będzie z niego crack

0

@KORTIS tu chyba chodzi o format pliku

0

@KORTIS nie znam się na tym programie ale spróbuję. Tylko nie rozumiem tego że jak nagram to przeglądarkę widać a w oknie z walka jest czarny obraz

0

@KORTIS dla siebie chce mieć. Nie jest pojebany żeby to udostępniać

0

Wie ktoś jak nagrać fame MMA? Zawsze nagrywałem bandicamem ale od 8 gali nie da się tym nagrać bo jest czarny obraz ale przeglądarkę widać po nagraniu

0

@matirix20 Ipla. Jak cię wkurzają reklamy to za 10zl na miesiąc możesz wyłączyć

0

@Volcano 30 godzin

5

Ale się ciekawie robi w lidze, teraz nie tracić głupio punktów.

0

@xVENUMx to już wiem kto mi podpierdala ziemniaki

0

@Barca1992 dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?