LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@chavez a dobra faktycznie masz rację. Nie wiedziałem że tam się to robi, we wcześniejszych wersjach było chyba inaczej
0
@chavez tylko ja zmieniam z klasy światowej ina legendarny a po meczu znowu cofa do klasy światowej
0
Gdzie zmienić poziom trudności w Fifie w karierze żebym nie musiał co mecz się z tym bawić? Przed meczem zmieniłem w tym menu i w menu głównym a po wczytaniu jest znowu ten wcześniejszy
0
Lewandowski to jest maszyna
0
Jakby czasem do mnie zadzwonili że mam iść na kwarantannę i kazaliby zainstalować tą aplikację kwarantanna domowa to mogę odmówić czy nie?
0
Świeża bułka z masłem i do tego mleko to jest to!
0
@kryhaa jak zobaczyłem ten strzal Dembele z Liverpoolem to aż zaklnąłem
1
@daro22 no w sumie tak:D
0
@MarcelNJ11 Newcastle
3
Gram sobie karierę w Fifę 21, rozpoczynam 3 sezon. Chce kupić de Ligta z Juventusu i nie zamierzają zejść z ceny 170mln. Dobra nie stać mnie więc zmierzam po de Jonga a tam Barca wola 212mln :D
0
@Dawid66 na podwórko:D
1
@Lionel_Messi10 to spoczko dzięki za info
0
@Lionel_Messi10 a jak go masz podpiętego do PS4 to normalnie można na nim instalować gry?
0
@Lionel_Messi10 właśnie to jest jeden z moich wyborów tylko ja chcę 2x po 1tb
0
Chce kupić dysk zewnętrzny (przenośny). Która firma lepsza Seagate czy Toshiba?
0
@Sulimo pamiętam jak ćwiczyłem na siłowni 9 lat temu to na zakwasy najlepiej działało rozgrzanie i ruch
0
@Bruttal jak to przeczytałem to się uśmiechnąłem
0
@Messiah10 jest taka różnica że pilkarz czy tam bramkarz nie jest przystosowany do takiego uderzenia i może mieć ciężkie powikłania a ktos kto trenuje sporty walki zawodowo to dostanie ko ale zazwyczaj uraz są nieduże
0
@Tasde nie wiem jak procek bo ja mam Intela ale kartę mam gorsza bez super i do gier nieźle się spisuje
0
@BarcaInfo jaki ty szybki jesteś:D
12
Pedri pięknie, będzie z niego crack
0
@KORTIS tu chyba chodzi o format pliku
0
@KORTIS nie znam się na tym programie ale spróbuję. Tylko nie rozumiem tego że jak nagram to przeglądarkę widać a w oknie z walka jest czarny obraz
0
@KORTIS dla siebie chce mieć. Nie jest pojebany żeby to udostępniać
0
Wie ktoś jak nagrać fame MMA? Zawsze nagrywałem bandicamem ale od 8 gali nie da się tym nagrać bo jest czarny obraz ale przeglądarkę widać po nagraniu
0
@matirix20 Ipla. Jak cię wkurzają reklamy to za 10zl na miesiąc możesz wyłączyć
0
@Volcano 30 godzin
5
Ale się ciekawie robi w lidze, teraz nie tracić głupio punktów.
0
@xVENUMx to już wiem kto mi podpierdala ziemniaki
0
@Barca1992 dzięki