4

@xBoMBoWiECx do spania Karol

3

Jak dzisiaj tego nie wygrają to będę potrzebował psychiatry

1

@Witekk10 dzisiaj tylko piwko:p

1

@Witekk10 no to elegancko ja też pije:D

0

Sztandze coś zimno w dłonie

0

@LuisSalvano Wczoraj to nie oglądałem meczu

0

Czuję tutaj kontrę Valladolid po której padnie bramka

0

Kurrrr jak tutaj żółta to co najmniej ja pieerrr

5

Sędzia chyba chce sprowokować Messiego

0

Ja obstawiam dzisiaj manite róbcie screeny

0

3

@Bocheno1 czytając pierwsze zdanie mi cisnienie podniosleś

2

Wygrywam 4:1 w pierwszej połowie. Ale niestety moi piłkarze na 2 połowę wyszli z nastawieniem ,,pier.... nie robię'' i przegrałem 4-6.

3

@Bruttal Messi i de Jong

0

@Ghotti a jak ktoś się urodził tępy i nic z tym nie może zrobić to co? Nie ma wyjścia 4 rano i zapi....laj

0

Wierzę że nasze młode chłopaki wyjaśnia jutro Real i w sobotę Real!

1

@LuisSalvano jeżeli utrzymamy formę sprzed przerwy reprentacyjnej to wszyscy polegną

3

8 kasztelanów 1 drink słaby z Jim Beamem a siły jeszcze dużo:D a że Sevilla wygrała dziś to jest jeszcze co opijac:P

1

@pafcioxxx wiem nyga

1

@Witekk10 no wchodzi jak złoto. Zdrówko!

3

@pafcioxxx z tartaku fajnie się go ratowało

2

@Witekk10 no to spoko wypije za twoje zdrowie:D

0

Jim Beama mi zostało na dnie dosłownie na pół drinka i siedział 3 miesiące. Można spożyć na spokojnie?

0

@Ojciec5tkidzieci nie jestem pewien ale spróbuj w format factory

3

Skończycie gadać o Nemyarze? On nie wróci nie ma opcji

1

Jakby ktoś nie widział, filmik o Messim i Ronaldinho. Słaba jakość ale warte obejrzenia

0

@Janas11224 z 3 kilo kupy w majtach

1

@xVENUMx olbrzyma miałem jak grałem mentalem i skończyłem na 48 lvl później body i skończyłem na 65 a później sura 70

0

@LuisSalvano gwara Metina :D najlepsze jest to że to uzależnienie rzuciłem z dnia na dzień

2

@norbi77 zrobiłeś mi wieczór:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?