LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@xBoMBoWiECx do spania Karol
3
Jak dzisiaj tego nie wygrają to będę potrzebował psychiatry
1
@Witekk10 dzisiaj tylko piwko:p
1
@Witekk10 no to elegancko ja też pije:D
0
Sztandze coś zimno w dłonie
0
@LuisSalvano Wczoraj to nie oglądałem meczu
0
Czuję tutaj kontrę Valladolid po której padnie bramka
0
Kurrrr jak tutaj żółta to co najmniej ja pieerrr
5
Sędzia chyba chce sprowokować Messiego
0
Ja obstawiam dzisiaj manite róbcie screeny
0
Jak dla mnie śmieszne:D https://demotywatory.pl/5064847/Niewiasty--*wchodza-do-grobu-Jezusa*
3
@Bocheno1 czytając pierwsze zdanie mi cisnienie podniosleś
2
Wygrywam 4:1 w pierwszej połowie. Ale niestety moi piłkarze na 2 połowę wyszli z nastawieniem ,,pier.... nie robię'' i przegrałem 4-6.
3
@Bruttal Messi i de Jong
0
@Ghotti a jak ktoś się urodził tępy i nic z tym nie może zrobić to co? Nie ma wyjścia 4 rano i zapi....laj
0
Wierzę że nasze młode chłopaki wyjaśnia jutro Real i w sobotę Real!
1
@LuisSalvano jeżeli utrzymamy formę sprzed przerwy reprentacyjnej to wszyscy polegną
3
8 kasztelanów 1 drink słaby z Jim Beamem a siły jeszcze dużo:D a że Sevilla wygrała dziś to jest jeszcze co opijac:P
1
@pafcioxxx wiem nyga
1
@Witekk10 no wchodzi jak złoto. Zdrówko!
3
@pafcioxxx z tartaku fajnie się go ratowało
2
@Witekk10 no to spoko wypije za twoje zdrowie:D
0
Jim Beama mi zostało na dnie dosłownie na pół drinka i siedział 3 miesiące. Można spożyć na spokojnie?
0
@Ojciec5tkidzieci nie jestem pewien ale spróbuj w format factory
3
Skończycie gadać o Nemyarze? On nie wróci nie ma opcji
1
Jakby ktoś nie widział, filmik o Messim i Ronaldinho. Słaba jakość ale warte obejrzenia
0
@Janas11224 z 3 kilo kupy w majtach
1
@xVENUMx olbrzyma miałem jak grałem mentalem i skończyłem na 48 lvl później body i skończyłem na 65 a później sura 70
0
@LuisSalvano gwara Metina :D najlepsze jest to że to uzależnienie rzuciłem z dnia na dzień
2
@norbi77 zrobiłeś mi wieczór:D