LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid tak Xiaomi redmi note 5
0
Mam problem z telefonem może ktoś będzie wiedział co zrobić. Telefon nie wydaje żadnych dźwięków nie słychać muzyki, nie słychać jak ktoś do mnie dzwoni a jak podepne słuchawki to wszystko działa. Wie ktoś o co chodzi?
0
@marcin62 a jak duży masz monitor? Ja mam 24cale i jak wczoraj w rdr2 zmieniłem z 2k na full HD to tragicznie to wyglądało.
0
@marcin62 ja mam zwykle 1660 i i5 9500f ciekawe czy dałby radę w 2k odpalić. Ty na jakiej rozdzielczości grasz?
0
@zadafcb ciary mnie przeszły...
0
@marcin62 Jaki masz sprzęt?
1
Magia piłki nożnej.
9
@Szicek10 robię klocka i czytam ramble
0
@ranger3120 genialne:D
1
@insp1re jeszcze nie skończyłem czytać komentarza i też pomyślałem o tej piosence
0
@Odcinkowy jak duży ten chleb?
0
@Janas11224 a to spoko
0
@Janas11224 palisz dzień w dzień?
0
@Nerazzurro 2 razy na 1 dobę za wulgaryzmy
0
@Rewolucja123 Ja nie obejrzę dziś bo wstaje o 3.40
0
@RobsonPL Ja mam bez żadnej umowy doładowuje za 25zl i pakiet mi się uruchamia
0
Jak chce wykupić YouTube premium i dam propozycje włącz płatności T-Mobile to będe musiał mieć na koncie 25zl i to samo pobierze opłatę czy o co chodzi?
1
@xBoMBoWiECx coś co się wyrzuca do kosza
0
@Encore i bardzo dobrze przy nim nikt się nie może czuć bezpiecznie edit: mam na myśli youtuberów itp.
0
O kamusiu
2
@Hosh ja tam miał ciary przy tym hymnie zwłaszcza na meczu Barcy
7
Najbardziej to będzie szkoda hymnu LM:/
0
@4drian0 To muszę bardziej poszperać. Dzięki
0
Far cry 2 nie wyszło w polskiej wersji językowej?
0
@Olkovsky9 równie dobrze może to być dna moczanowa
0
@LuisSalvano tak mi mówily dziewczyny jak odpowiadałem na pytanie o wielkość mojego pytona
1
Jest puchar a do tego ten śmiec rafonix podobno dostał nokaut w 7 sekund! Pięknie
3
Mamy puchar. Teraz się spiąć i wyjaśnić całą resztę w lidze. Mam nadzieję że teraz dostaną kopa!
4
Jak dla mnie uśmiech Messiego był taki jakby czegoś brakowało
8
I podanie de Jonga miodzio