9

@itmustbejoke jak widzę te radość to mam ciary

0

@Bykunn jedz zupy

0

@teacherakademicki o to grubo:D jajecznicy z fasolą nie jadłem

1

@blaugrana1980 no oczywiście nasz wychowanek i zawodnik od następnego sezonu

2

@blaugrana1980 honor La Ligi obroni Pep Guardiola:)

1

@dawidor9 kiedyś spróbuję

0

@Barca1992 niestety meczu nie oglądam bo wstaje o 3.40

0

@Barca1992 to wygląda jak roboty. Przyszło nam żyć w niedobrych czasach

2

Jajecznica czy frytki na wieczór? Oczywiście po swojemu nie zamawiane

0

@Barca1992 gdzie to jest?

0

@gumaz 4:1 dla Realu

2

@Barca1992 To nie jakiś fejk?oO

0

@MSN30 ona miał syna Cypiska dobrze pamiętam?:D

0

@MSN30 a o rumcajsie zapomniałem:D

1

@Shroud myślę że to troll:P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TheHeisenberg ktoś tu kiedyś pisal że to fajnie odpręża

1

@IronSanHybrid tabaluga był spoko

1

@IronSanHybrid kurwa aż mnie zabolało

0

@matirix20 nie szczepie się bo i tak już mam dobry światłowód

0

@koksik2700 W którym sklepie?

0

Maski będzie można zdjąć jak nie będzie zachorowań więcej niż 15 na 100k. Licząc że Polska ma 38mln ludzi to wychodzi że nie może przekroczyć 5700 dziennie? Dobrze policzyłem?:D

0

@TheBigShow może w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem?

0

@TylkoBarca7273 czego się uczysz?

1

@TylkoBarca7273 roboty się chwyć to ci się zachce

0

@IronSanHybrid nie czaję! Jak baba cię zaatakuje maczetą to masz się nie bronić i czekać na śmierć! Czego nie rozumiesz?

0

@IronSanHybrid baba cię może napierdzielac z kija po głowie a ty masz nawet nie jęknąć! Czaisz to?

0

@clyde bądź sobą podobno to działa

0

@marcin000019 może świętowali puchar króla?:D

0

@paweldunajecfcb American Gangster

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?