LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@itmustbejoke jak widzę te radość to mam ciary
0
@Bykunn jedz zupy
0
@teacherakademicki o to grubo:D jajecznicy z fasolą nie jadłem
1
@blaugrana1980 no oczywiście nasz wychowanek i zawodnik od następnego sezonu
2
@blaugrana1980 honor La Ligi obroni Pep Guardiola:)
1
@dawidor9 kiedyś spróbuję
0
@Barca1992 niestety meczu nie oglądam bo wstaje o 3.40
0
@Barca1992 to wygląda jak roboty. Przyszło nam żyć w niedobrych czasach
2
Jajecznica czy frytki na wieczór? Oczywiście po swojemu nie zamawiane
0
@Barca1992 gdzie to jest?
0
@gumaz 4:1 dla Realu
2
@Barca1992 To nie jakiś fejk?oO
0
@MSN30 ona miał syna Cypiska dobrze pamiętam?:D
0
@MSN30 a o rumcajsie zapomniałem:D
1
@Shroud myślę że to troll:P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@TheHeisenberg ktoś tu kiedyś pisal że to fajnie odpręża
1
@IronSanHybrid tabaluga był spoko
1
@IronSanHybrid kurwa aż mnie zabolało
0
@matirix20 nie szczepie się bo i tak już mam dobry światłowód
0
@koksik2700 W którym sklepie?
0
Maski będzie można zdjąć jak nie będzie zachorowań więcej niż 15 na 100k. Licząc że Polska ma 38mln ludzi to wychodzi że nie może przekroczyć 5700 dziennie? Dobrze policzyłem?:D
0
@TheBigShow może w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem?
0
@TylkoBarca7273 czego się uczysz?
1
@TylkoBarca7273 roboty się chwyć to ci się zachce
0
@IronSanHybrid nie czaję! Jak baba cię zaatakuje maczetą to masz się nie bronić i czekać na śmierć! Czego nie rozumiesz?
0
@IronSanHybrid baba cię może napierdzielac z kija po głowie a ty masz nawet nie jęknąć! Czaisz to?
0
@clyde bądź sobą podobno to działa
0
@marcin000019 może świętowali puchar króla?:D
0
@paweldunajecfcb American Gangster