LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Lille 2:0 dobrze jest!
0
Szkoda mi Leicester:/
0
@Encore kiedyś widziałem komentarze że właśnie cena do jakości nie jest zbyt dobra
0
Tak z ciekawości wszedłem na wk sklep sprawdzić ta kawę czekoladową i za 150gram 40zl xD
0
@batoon Jak nie oglądałeś to ,,Siedem ''
0
@gumaz wieczorem
0
Nie ma to jak rosół na śniadanie
1
@Lionel_Messi10 Czesio umi rozpizdzić
0
@wojopancer depaj
0
@jeyx77x według mnie już za stary na zmienianie ligi. Teraz musi umacniać swoją legendę w bundeslidze
1
@Lionel_Messi10 już sam nie wiem xD
1
@Lionel_Messi10 też dobre ale wiem co mówię smukła dziewico
2
Wlatcy Móch na comedy central, dobre podczas upojenia alkoholowego
1
@Xenomorph czysta merytoryka
0
@martin3131 a może Murany?
0
@Jakchcesz bo przydałoby się parę Zeta na piwo
0
@Transu96 tych lepszych
0
@Gaucho z jednej dzielni
0
Alkoholicy czy ćpuni?
2
@CzarnyKapelusz No ja nie widzę żadnych przeciwwskazań
2
@Kondziubarca to zdrowie brachu
1
Komentarz usunięty
0
Nosz kurde 4-0 i nic Lewego...
0
@mrboom Ok dzięki
0
Kto wchodzi do LM jak Atalanta i Juventus będą mieć tyle samo pkt?
7
@Barca1992 czytam to głosem Kiepskiego i Boczka:D
1
@Comentateiro trzeba to oblać, urlop na jutro wypisany
0
@Odcinkowy z kapustą zasmażaną i kompocik do tego a potem piwko
0
@AduŚ07 zmięknie ci wór jak zobaczysz Matheusa w sobotę na boisku:D
1
Śniło mi się że Messi odszedł do City i że Matheus Fernandes zagrał w sobotę z Eibarem.