11

Lille 2:0 dobrze jest!

0

Szkoda mi Leicester:/

0

@Encore kiedyś widziałem komentarze że właśnie cena do jakości nie jest zbyt dobra

0

Tak z ciekawości wszedłem na wk sklep sprawdzić ta kawę czekoladową i za 150gram 40zl xD

0

@batoon Jak nie oglądałeś to ,,Siedem ''

0

@gumaz wieczorem

0

Nie ma to jak rosół na śniadanie

1

@Lionel_Messi10 Czesio umi rozpizdzić

0

@wojopancer depaj

0

@jeyx77x według mnie już za stary na zmienianie ligi. Teraz musi umacniać swoją legendę w bundeslidze

1

@Lionel_Messi10 już sam nie wiem xD

1

@Lionel_Messi10 też dobre ale wiem co mówię smukła dziewico

2

Wlatcy Móch na comedy central, dobre podczas upojenia alkoholowego

1

@Xenomorph czysta merytoryka

0

@martin3131 a może Murany?

0

@Jakchcesz bo przydałoby się parę Zeta na piwo

0

@Transu96 tych lepszych

0

@Gaucho z jednej dzielni

0

Alkoholicy czy ćpuni?

2

@CzarnyKapelusz No ja nie widzę żadnych przeciwwskazań

2

@Kondziubarca to zdrowie brachu

1

Komentarz usunięty

0

Nosz kurde 4-0 i nic Lewego...

0

@mrboom Ok dzięki

0

Kto wchodzi do LM jak Atalanta i Juventus będą mieć tyle samo pkt?

7

@Barca1992 czytam to głosem Kiepskiego i Boczka:D

1

@Comentateiro trzeba to oblać, urlop na jutro wypisany

0

@Odcinkowy z kapustą zasmażaną i kompocik do tego a potem piwko

0

@AduŚ07 zmięknie ci wór jak zobaczysz Matheusa w sobotę na boisku:D

1

Śniło mi się że Messi odszedł do City i że Matheus Fernandes zagrał w sobotę z Eibarem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?