2

LGB jeszcze w ostateczności można zaakceptować ale T to już Tragedia

2

Noi takie rzeczy lubię na głównej

1

@BartaxXx a jak komuś udowodni że ma multikonta? Po ip?

0

@ShinobiQWE podasz dokładny model?

4

Piękna dziś pogoda

0

@Encore jest jakaś fajna stronka z poblikacjami serwerów? Wiem że kiedyś było mpc forum ale tam chyba już za dużo nie ma

0

@Majkel34 na asfalcie pare minut

1

@neeed noi elegancko jeszcze raz dzięki

0

@neeed a nie wiesz czy są takie żeby rozdzielczość była większa niż full HD?

1

@neeed dziękować

0

@neeed dasz jakiegoś linka?

0

Są takie kable zeby podpiąć do tv HDMI a druga końcówka dp?

0

@Janas11224 stawia adrenalinę nad życiem, tylko żeby kiedyś nie został kaleką

0

@ShinobiQWE też mnie to zastanawia

0

@marcin000019 Giroud to jest kot

1

@michal26 to samo jest z pianką tapicerską

3

@l0Messini z mlekiem i cukrem

0

@AlexDark00 a to musiałem coś przegapić:D

0

@Drogba1 Jakim cudem ci starczyło kasy na takie transfery?

1

@BrzydkiAS człowiek w 6 lat może się zmienić

0

@socha wszędzie czai się wróg...

0

@socha ale zawsze można przeczytać i olać

3

@PatrychoO śmietankowe też są pyszne

1

@tomek8756 miłej nocki:D

0

@socha jakbym miał sie przejmować takimi komentarzami to już bym z mostu skoczył

0

@Sulimo może ci ludzie żyją tylko internetem

4

Po co czytacie komentarze które was wkurzają?

3

@Darkfin jest chrunchips jest imp.... Stypa

0

@RobiS Widzimy się na dzielni

0

@messi564 squirtl czy jakoś tak się nazywał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?