0

@Tales_Omletu miałem to wiele razy

0

Pięknie Gareth :D

1

@mmaciass dzięki, ja na szczęście daje radę w pracy przynajmniej na ten moment

0

@karolp1593 zazdro, ja z zawalonymi zatokami nawet piwka do meczu nie piję:/

0

@Nazio87 ok dzięki

0

Theraflu które miało ważność do kwietnia nada się do zażycia czy nie?

4

Rudiger chciał cyca pomacac

0

Co mu się Messi włączył

0

Jak jeblo to raz a porządnie...

2

Kurde prawieeeee

0

@Kiiciioro var może zareagować jakby była czerwona kartka bezpośrednio a jak druga żółta to już varu nie interesuje

0

Egzekutor normalnie:D

1

Fajnie widzieć zapełniony stadion

0

@BXOD brałeś jakiś lek?

0

@Mroziu nie jestem alergikiem i trochę obolały się czułem do 15

1

@Janiama Portugalia 4 - 1 Węgry

2

Od listopada nawet kataru lekkiego nie miałem a jak przyszła pogoda to zatoki całe zapchane...

0

@Kettger jaka żenada

7

@IronSanHybrid pozazdrościł debil to rozwalił

0

Strzały Zielińskiego z lewej nogi to miód na moje serce

3

Ktoś tu jest jasnowidzem tylko nie pamiętam nicku

1

@BulaKG już nikt nie zatrzyma!

0

Dobra teraz nasi strzelają 3 gole i trafiłem wynik

0

@dafik85 mam nadzieję że to ciąg dalszy trollowania

3

Myślałem że jak będę sam oglądał mecz to nie wypowiem słowa a gadam sam do siebie

1

@Janiama Polska 3 - 1 Słowacja

0

Patrzenie na te oczy Eriksena jest traumatyczne...

1

Lukaku pan napastnik

1

Ale bym sobie popatrzył na Edena w najwyższej formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?