LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VenoM Krzysiek się jeszcze odbuduje
1
@Nazio87 bo baranina droga panie
0
@ShinobiQWE dobrze godosz
3
@DonMatteo901 ja tu czekam na okienko a tu takie coś xD
0
@EleanoR no właśnie miałem zjeść wczoraj ale mi się zapomniało:/ ja też nienawidzę wyrzucać jedzenia
0
@Hrzan to będzie jajecznica bez pieczarek
0
Jak myślicie pieczarki usmażone w piątek nadają się do spożycia dzisiaj jak były cały czas w lodówce?
0
@vangoor sprawdzę, dzięki
0
@vangoor a to nie dla mnie
0
Słuchawki Beats by dre warte swojej ceny czy płaci się tylko za markę?
1
@JimMorrisonFCB od razu lepsze uczucie jak nie tylko ja cierpię
0
@EleanoR ślinka mi cieknie
1
Jeszcze 5 godzin w robocie a ja już zdycham
0
@Quahoo dziękować
0
Jak kupowałem słuchawki w sklepie internetowym media expert i chce oddać na gwarancję to mogę iść do sklepu stacjonarnego oddać?
0
@Kwiatek67 forma piłkarza też jest zmienna niestety:/
0
@Transu96 ty sadysto! Widzę że trzeba zacząć walczyć o prawa komara
0
Czy słuchawki bezprzewodowe za 400 zł nauszne będą się równać jakością dźwięku ze słuchawkami przewodowymi za 150?
0
Myślałem że Donnaruma ma 25-26 lat a tu 22 oO
0
Trzeba iść spać żeby jutro na 14 iść do pracy. Dobranoc
3
@Halamadryt1902 do póki Guardiola, jest niebieski później mam wywalone:D
0
@Kusco15 PDW zawsze sobą bądź jak nie wiesz kim być tu!
0
@EleanoR no tak zapomniałem że na naszą planete trafiła istota z innej i bardziej inteligentnej cywilizacji w postaci ludzkiej
2
@EleanoR i oczywiście tylko my jesteśmy we wszechświecie:D
4
Za 5 minut epoka lodowcowa na Polsacie
2
@sawyer00 to chyba normalne:D jak widzisz fajna pogodę za oknem to dużo lepiej się wstaję
1
Wie ktoś gdzie można obejrzeć cała walkę Pudziana z Jurasem?
29
@tristan87 młody chlop chce się zabawić, normalnie idiota
0
@Pablit wyruchasz niby laskę a za miesiąc dowiadujesz się że urodziła się jako mężczyzna. Dalej ci nie przeszkadza?
0
@Pablit a o transach co sądzisz?