LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi pioruny też są ciulowate
30
@BartqRKO dla mnie może zostać
0
@svensonFCB OLED 55
0
@RobiS nie ma opcji:D
2
@Objectivo dlatego ja zimny prysznic i szybko pod wentylator:D
1
Jeszcze 6 godzin roboty a koszulka cała mokra
0
@mrboom już przestrzegali przed tym
0
@mrboom https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/narodowy-spis-powszechny-wizyta-rachmistrza-od-23-czerwca/1v4evqb
0
@mrboom od wczoraj chyba już chodzą
0
@Rust_Cohle no to elegancko
0
@Rust_Cohle rachmistrz przyjdzie jeszcze raz do tylko do mnie?
0
Co jeśli rachmistrz przyjdzie do domu i ktoś z domowników zacznie spis a przykładowo mnie nie ma w domu i nie zna mojego peselu?
0
Taka fajna muzyczka na dobranoc
3
@Nazio87 to samo borówki
7
Ale bym opierdzielił kalafiorka w panierce
1
@Castro wysokość wody około 70cm ja z balkonu daje radę na bombę
1
Nie ma to jak basen i zimne piwko po drugiej zmianie
3
@fenix1983 białych by piekło bardziej niż jak przy hemoroidach
1
@AntekGriezmann ta typiare co gra Kingę w pierwszej miłości i Anne Guzik xD
0
@Kamyk37 ja podłączyłem do ładowarki i przestało wyskakiwać:D
0
@Janiama nie czaję:D
0
Ile musi być stopni na hali w pracy żeby należała się jakaś dodatkowa przerwa?
1
@TheBigShow długi urlop, ja jeszcze 4 tygodnie muszę poczekać
1
@MesQueUnClub_87 tyle dobrze że piwem się schłodzę wieczorem
0
@svensonFCB pod blachą na szczęście nie ale i tak rzeźnia będzie
5
Ale fajnie się będzie pracowało na 2 zmianie
0
Życzę wszystkim ciepłej nocy:P
0
@dniel to ja mam odwrotnie, ten niebieski wygląda pysznie ale jakby mu czegoś brakowało
0
@DaPidejpi wypite do 12 się nie liczy
1
Wjeżdża schłodzony garage hard lemon