0

@DaPidejpi pioruny też są ciulowate

30

@BartqRKO dla mnie może zostać

0

@svensonFCB OLED 55

0

@RobiS nie ma opcji:D

2

@Objectivo dlatego ja zimny prysznic i szybko pod wentylator:D

1

Jeszcze 6 godzin roboty a koszulka cała mokra

0

@mrboom już przestrzegali przed tym

0

@mrboom od wczoraj chyba już chodzą

0

@Rust_Cohle no to elegancko

0

@Rust_Cohle rachmistrz przyjdzie jeszcze raz do tylko do mnie?

0

Co jeśli rachmistrz przyjdzie do domu i ktoś z domowników zacznie spis a przykładowo mnie nie ma w domu i nie zna mojego peselu?

0

Taka fajna muzyczka na dobranoc

3

@Nazio87 to samo borówki

7

Ale bym opierdzielił kalafiorka w panierce

1

@Castro wysokość wody około 70cm ja z balkonu daje radę na bombę

1

Nie ma to jak basen i zimne piwko po drugiej zmianie

3

@fenix1983 białych by piekło bardziej niż jak przy hemoroidach

1

@AntekGriezmann ta typiare co gra Kingę w pierwszej miłości i Anne Guzik xD

0

@Kamyk37 ja podłączyłem do ładowarki i przestało wyskakiwać:D

0

@Janiama nie czaję:D

0

Ile musi być stopni na hali w pracy żeby należała się jakaś dodatkowa przerwa?

1

@TheBigShow długi urlop, ja jeszcze 4 tygodnie muszę poczekać

1

@MesQueUnClub_87 tyle dobrze że piwem się schłodzę wieczorem

0

@svensonFCB pod blachą na szczęście nie ale i tak rzeźnia będzie

5

Ale fajnie się będzie pracowało na 2 zmianie

0

Życzę wszystkim ciepłej nocy:P

0

@dniel to ja mam odwrotnie, ten niebieski wygląda pysznie ale jakby mu czegoś brakowało

0

@DaPidejpi wypite do 12 się nie liczy

1

Wjeżdża schłodzony garage hard lemon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?