0

@barcelonaLM aa ok to wygląda gorzej niż fobia społeczna

0

@Kamyk37 co on zrobił?

1

@BorzyKrzys chyba coś ze mną nie tak bo nie mam pojęcia o co tu chodzi

0

@PiotrR no będzie

0

@Katalończyk 99 Barella top3

1

@PiotrR oczywiście że tak

1

Barella do nas i to już

1

Wiem, że mecz się zaczyna ale mam depresję bo przywieźli mi małego kebaba:(

1

@Janiama Belgia 3 - 1 Włochy

0

@masq dziwne że w wiedźmina na pc na padzie

2

@Mns21 pięść się zaciska

0

@dv7wisnia zależy od krytyki na La rambli

0

@Lola120 kotlety sojowe

1

@Bocheno1 to była właśnie pierwsza odpowiedź bo to w finale było

0

@masq jak lubi to czemu nie?

0

W Familiadzie przed chwilą. Czego bywa bicie? Odpowiedz: świniobicie xD

2

@Encore H2 owoc woda i sok

0

@Coutinho007 no może i tak ale były mecze w których się dobrze spisywał i był chwalony a później znów poszedł w odstawkę

0

@Coutinho007 Aleix Vidal to nie był PO?

1

@_TheNotorious_ najpierw się podaje nick poprzedniego konta:D

0

@Coutinho007 z Vidalem była taka sytuacja że nie grał nie wiadomo dlaczego. Później dostał szansę zaczął grać i kontuzja. Ja to tak pamiętam. Edit: już mówię o sytuacji po banie na transfery

1

Trafił w piłkę xD

0

@kuczyniak skończył karierę reprezentacyjna podobno

0

Ale Modric to jest kot

0

Co tu się odjebalo? XD

0

Nie ma ciula że ręka

0

@socha nasza perełka

0

@Jacu327 sam cukier i nic więcej

0

@jeyx77x ta za 2400 jest niedostępna

1

@Janiama Hiszpania 3 - 2 Chorwacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?