LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
0
@Ali094 może nie ma pieniędzy na np Haalanda w tym okienku a my potrzebujemy 9
16
@Chakalaka poszukaj sobie przyjaciół do rozmowy o polityce
0
@Wiktoria13 no ale ogólnie się szczepić nie powinno jak sie ma jakąś infekcje i nie mówię teraz tylko o szczepionce na covid
0
@Heheszek71 No właśnie czekam
0
Co jeśli ktoś przechodzi covida bezobjawowo i się zaszczepi?
6
Niech skończą z tym dna Barcelony teraz w piłce trzeba zapierdzielac żeby coś ugrac
1
@EdinsonCavani toi toi
0
Haha kolejny człowiek mem będzie xd
0
@Firestone to nie fejk?
0
Chciałbym widzieć taki głód sukcesu u naszych
0
@PuszkinFan ja sam mówiłem że City będzie prowadziło 3:0 po pierwszej połowie.
3
Aguero płacze jakby nie miał szans na puchar króla w przyszłym sezonie
0
@Kielakowy iks de?
0
Werner co ty robisz xdd ależ okazja
0
@Colin94 3:0 dla City po pierwszej połowie ale mam nadzieję na emocjonujący mecz
1
Wczoraj widziałem w media markt ps5 z dwoma padami i cyberpunkiem za 2899 a teraz jest konsola z samym cyberpunkiem za taką samą cenę:D
0
@socha no tam wcześniej były walki sportowe podobno a zobaczyli że freak fighty kasę nabijają to się zeszmacili
0
@pedrixxx Milan
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Quavosk mieć dom w wiosce niedaleko miasta
0
@DaPidejpi idioci
0
@Rust_Cohle jak ci mental przywali z duchowego na P to leżysz
3
Jak nie deszcz to wiatr idź pan w ciul z tą pogodą
0
@LeoMessiah pomyłka, to był ćwierćfinał:D
0
@ArterkHD nie skreślaj Chelsea
1
Gram karierę w Fifie 21 drużyna Newcastle. Rok 2023 w ćwierćfinale LM na mojej drodze staje FC Barcelona. Pierwszy mecz 2:2 drugi mecz 2:2. W dogrywce Lenglet strzela samobója xD
5
Komentarz usunięty
2
Naaaaaaaappoli!
0
@Ronin47 trener dostaje odprawę i nie ma nic do powiedzenia przy zwolnieniu