2

0

@Ali094 może nie ma pieniędzy na np Haalanda w tym okienku a my potrzebujemy 9

16

@Chakalaka poszukaj sobie przyjaciół do rozmowy o polityce

0

@Wiktoria13 no ale ogólnie się szczepić nie powinno jak sie ma jakąś infekcje i nie mówię teraz tylko o szczepionce na covid

0

@Heheszek71 No właśnie czekam

0

Co jeśli ktoś przechodzi covida bezobjawowo i się zaszczepi?

6

Niech skończą z tym dna Barcelony teraz w piłce trzeba zapierdzielac żeby coś ugrac

1

@EdinsonCavani toi toi

0

Haha kolejny człowiek mem będzie xd

0

@Firestone to nie fejk?

0

Chciałbym widzieć taki głód sukcesu u naszych

0

@PuszkinFan ja sam mówiłem że City będzie prowadziło 3:0 po pierwszej połowie.

3

Aguero płacze jakby nie miał szans na puchar króla w przyszłym sezonie

0

@Kielakowy iks de?

0

Werner co ty robisz xdd ależ okazja

0

@Colin94 3:0 dla City po pierwszej połowie ale mam nadzieję na emocjonujący mecz

1

Wczoraj widziałem w media markt ps5 z dwoma padami i cyberpunkiem za 2899 a teraz jest konsola z samym cyberpunkiem za taką samą cenę:D

0

@socha no tam wcześniej były walki sportowe podobno a zobaczyli że freak fighty kasę nabijają to się zeszmacili

0

@pedrixxx Milan

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Quavosk mieć dom w wiosce niedaleko miasta

0

@DaPidejpi idioci

0

@Rust_Cohle jak ci mental przywali z duchowego na P to leżysz

3

Jak nie deszcz to wiatr idź pan w ciul z tą pogodą

0

@LeoMessiah pomyłka, to był ćwierćfinał:D

0

@ArterkHD nie skreślaj Chelsea

1

Gram karierę w Fifie 21 drużyna Newcastle. Rok 2023 w ćwierćfinale LM na mojej drodze staje FC Barcelona. Pierwszy mecz 2:2 drugi mecz 2:2. W dogrywce Lenglet strzela samobója xD

5

Komentarz usunięty

2

Naaaaaaaappoli!

0

@Ronin47 trener dostaje odprawę i nie ma nic do powiedzenia przy zwolnieniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?