LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ingiel no ja wlasnie liczyłem na coś podobnego do Days Gone
0
@Ingiel w tej grze nie będzie trybu fabularnego?
0
@barcelonaLM no ok to powinno brać od konkretnej osoby dane a nie kur.. jakieś pośrednictwo
0
@RobiS jak śmiecie z rządu coś wprowadzaja to niech chociaż to jest zgodne z prawem
0
@PatrychoO to jest zryte przecież ja chyba nie mam prawa prosić kogoś o pesel
0
@PatrychoO a to prawda że jak mieszkam z kimś to muszę podawać ich PESEL między innymi?
15
@Gonzo349 mogą mnie całować w rowek
0
@Krokiet że stoi na wieży
0
@jacob345 chłop po prostu chce wykorkować po tym meczu
1
@Rust_Cohle to grubo niczym mój bęben
1
@Rust_Cohle ja sobotę mam do póki się nie obudzę w niedzielę
2
Spieprzyliście mi sobotę!
0
Casemiro czerwona? Niebywałe
9
Tu karnego nie ma bez jaj ludzie
4
Ten sędzia jest pierdolnięty
0
Alba kurrrr co ty robisz
6
Perez nieźle posmarował że tak deszcz napierdziela xD
0
@masq Dest 15 znakow
0
Trzeba jutro liczyć na Betis
6
I gdzie karny? Nie wierzę
1
Ja pieer kiedy oni się naucza żeby tak nie wychodzić w obronie
0
Tu będzie gwałt niestety
0
Ale fart że nie ma karnego
1
Kurrrrrrrr za wysoko obrona stoi
1
Ale te stroje są piękne
0
@tomek8756 w poniedziałek obstawiałem manite a wygraliśmy 1:0 także lepiej się wstrzymać:D
0
@aldrie dlaczego przy wykształceniu nie ma zawodowego?
0
@krefi10 no a ligi mistrzów nie możemy zobaczyć... Wku... mnie to
0
@!34RC3!_0N4 jointów nie lubię ale leczo spoko:D
2
@Roobo ja już po lazanii browarki się chłodzą a w piekarniku skrzydełka się robią. Nawet mi cię nie żal