0

@Ingiel no ja wlasnie liczyłem na coś podobnego do Days Gone

0

@Ingiel w tej grze nie będzie trybu fabularnego?

0

@barcelonaLM no ok to powinno brać od konkretnej osoby dane a nie kur.. jakieś pośrednictwo

0

@RobiS jak śmiecie z rządu coś wprowadzaja to niech chociaż to jest zgodne z prawem

0

@PatrychoO to jest zryte przecież ja chyba nie mam prawa prosić kogoś o pesel

0

@PatrychoO a to prawda że jak mieszkam z kimś to muszę podawać ich PESEL między innymi?

15

@Gonzo349 mogą mnie całować w rowek

0

@Krokiet że stoi na wieży

0

@jacob345 chłop po prostu chce wykorkować po tym meczu

1

@Rust_Cohle to grubo niczym mój bęben

1

@Rust_Cohle ja sobotę mam do póki się nie obudzę w niedzielę

2

Spieprzyliście mi sobotę!

0

Casemiro czerwona? Niebywałe

9

Tu karnego nie ma bez jaj ludzie

4

Ten sędzia jest pierdolnięty

0

Alba kurrrr co ty robisz

6

Perez nieźle posmarował że tak deszcz napierdziela xD

0

@masq Dest 15 znakow

0

Trzeba jutro liczyć na Betis

6

I gdzie karny? Nie wierzę

1

Ja pieer kiedy oni się naucza żeby tak nie wychodzić w obronie

0

Tu będzie gwałt niestety

0

Ale fart że nie ma karnego

1

Kurrrrrrrr za wysoko obrona stoi

1

Ale te stroje są piękne

0

@tomek8756 w poniedziałek obstawiałem manite a wygraliśmy 1:0 także lepiej się wstrzymać:D

0

@aldrie dlaczego przy wykształceniu nie ma zawodowego?

0

@krefi10 no a ligi mistrzów nie możemy zobaczyć... Wku... mnie to

0

@!34RC3!_0N4 jointów nie lubię ale leczo spoko:D

2

@Roobo ja już po lazanii browarki się chłodzą a w piekarniku skrzydełka się robią. Nawet mi cię nie żal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?