LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xVENUMx 11 lat temu sura wp lvl 70 grymuar duchowa zbroja płytowa +9 i fms sr 33
1
@Rust_Cohle bo jestem oziębłym sukinkotem
8
@Vebrol nie bierz na poważnie żadnego zdania które napiszę ten typ
0
@marcin000019 NFS z 2015 roku
0
@MesQueUnClub_87 to co trzeba zrobić na platynę? Ja miałem wszystkie podpunkty zrobione w tej legendzie na mapie
1
@MesQueUnClub_87 żeby wbić platynę to na jakim poziomie trzeba grać?
4
Oczywiście jedna mucha musiała wlecieć do domu i wku....
7
Przyszedłem po 2 zmianie siadłem na 2minuty i tracimy gola. To moja wina
1
@AduŚ07 gdzie? 15 znakow
0
@kuz planowałem na uplay kupić
0
@kuz to fajnie dzieki
0
Far cry 1 będzie normalnie śmigało na windows 10? Bo chciałbym ograć całą serię
1
@Rothan1 jak dla mnie to gra bardziej na pc
1
@ranger3120 dżast giw mi łon Najt in ibiza
0
@KapiFCB na tej wyspie miałem około 48% gry a kończyłem gre przy chyba 82% także trochę do zagrania jest
6
Eliminacje do najbardziej prestiżowego turnieju piłki nożnej i nie ma VARU
2
Lewy Robertinho!
0
Jak dla mnie żółta powinna być nie ważne że początek meczu
0
@Transu96 ten typ jest odklejony:D
3
@bartekvisca kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie skurw....na
0
@Gregsky10 co ty gadasz? Ludzie rządzący światem cały czas walczą o to żeby ludzie z najniższej półki zarabiali jak najwięcej i mieli co raz więcej do powiedzenia
1
@msmsms bo Polacy to zawistne ku.... są
2
@Gh0st jak masz kartę sieciową co max uciągnie 100mb a internet masz 200 to tak
0
@AntoineGriezmann07 Newcastle, zajebiście się rozwija Saint maximim
0
@Homeopata8989 2x1l za 5.55 xD
0
Czuję się jak bogacz pijąc Pepsi z Kauflandu na promocji
0
@DarekFCBnaZawsze no to jutro kac morderca:D
9
Nie mogę się doczekać aż drzewa obrosną w liście
1
Jeżeli będę miał opłacony BIK to będę wiedział że ktoś bierze na mnie pożyczkę nieważne czy w banku czy też te całe vivusy, loan me, Provident?
0
@LS w tym kraju to można ładnie walić w ciula. Dzięki