LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w czego się spodziewać od TVP :P
2
Teraz włączyłem Bilbao Levante co to za komentatorzy są? xD
0
@viscajasiek ale było dośrodkowanie. A ręce trzymał jak idiota
2
Przecież teraz karny dla Liverpoolu powinien być ewidentna ręka Kante
0
@wroclawianin89 w sumie prawda:D
0
@sonek z tego co czytałem to nie
4
W Chinach już zdecydowali, że obcokrajowcy wjeżdżający do kraju beda badani na koronawirusa analnie.
0
@FC1899Barca wtedy ten jeden mecz dziwnie się oglądało a teraz to normalka... Dobrze tresują społeczeństwo
0
@kuz no ale jak dla mnie to tak powinno być
6
Na bank jeszcze jakaś czerwień poleci
0
@busquets5 poczekajmy do końca
0
Takie powroty po 2 zmianie to lubię
0
Yeeeeeeeeeeeeeeereeeeeees
0
Kurwa Koeman gra na czas czy co kurwa
0
Ja pierdole co strzał...
0
@Quavosk 5-7 godzin
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Batys bo wtedy też wyszliśmy 352 dlatego
0
@Batys miałem na myśli to że zagrają dobrze
0
Oby zadziałało jak z PSG w 2017
1
@bolinho89 jakbyś mnie opisał:D
1
@Krzychu1010 theraflu Extra grip w saszetkach i ciepła herbatka z cytryną i poc się pod kołdrą jak swinia
0
@JimMorrisonFCB używany jest tak jakby na 2 zmiany a i na konsoli człowiek lubi pograć
0
@ksobi ja mam oleda za 5k teraz jakoś będzie rok ja go kupiłem i jest spoko a dziennie idzie nawet około 12-15 godzin. Tylko trzeba pamiętać żeby co kilka godzin wyłączyć na 10min i co tydzień włączyć odświeżanie pikseli
0
@ElKamil niektórzy lubią patrzeć jak ona je ściąga takze wiesz...
0
@Puyolex z tego co pamiętam to Sanches strzelał i odbiło się od naszego obrońcy i wleciało
8
@Kubox gdyby nie jego strzał być może byśmy grali w półfinale euro 2016
0
@mientusek1407 może się blokują psychicznie przy Messim
0
@PanPatrykk mi on trochę Alana Walkera przypomina ale nie na tym zdjęciu
1
@DawidekFCB jakby taki Puyol ich raz zyebal to by nie zapominali o porządku