1

@Mario96w czego się spodziewać od TVP :P

2

Teraz włączyłem Bilbao Levante co to za komentatorzy są? xD

0

@viscajasiek ale było dośrodkowanie. A ręce trzymał jak idiota

2

Przecież teraz karny dla Liverpoolu powinien być ewidentna ręka Kante

0

@wroclawianin89 w sumie prawda:D

0

@sonek z tego co czytałem to nie

4

W Chinach już zdecydowali, że obcokrajowcy wjeżdżający do kraju beda badani na koronawirusa analnie.

0

@FC1899Barca wtedy ten jeden mecz dziwnie się oglądało a teraz to normalka... Dobrze tresują społeczeństwo

0

@kuz no ale jak dla mnie to tak powinno być

6

Na bank jeszcze jakaś czerwień poleci

0

@busquets5 poczekajmy do końca

0

Takie powroty po 2 zmianie to lubię

0

Yeeeeeeeeeeeeeeereeeeeees

0

Kurwa Koeman gra na czas czy co kurwa

0

Ja pierdole co strzał...

0

@Quavosk 5-7 godzin

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Batys bo wtedy też wyszliśmy 352 dlatego

0

@Batys miałem na myśli to że zagrają dobrze

0

Oby zadziałało jak z PSG w 2017

1

@bolinho89 jakbyś mnie opisał:D

1

@Krzychu1010 theraflu Extra grip w saszetkach i ciepła herbatka z cytryną i poc się pod kołdrą jak swinia

0

@JimMorrisonFCB używany jest tak jakby na 2 zmiany a i na konsoli człowiek lubi pograć

0

@ksobi ja mam oleda za 5k teraz jakoś będzie rok ja go kupiłem i jest spoko a dziennie idzie nawet około 12-15 godzin. Tylko trzeba pamiętać żeby co kilka godzin wyłączyć na 10min i co tydzień włączyć odświeżanie pikseli

0

@ElKamil niektórzy lubią patrzeć jak ona je ściąga takze wiesz...

0

@Puyolex z tego co pamiętam to Sanches strzelał i odbiło się od naszego obrońcy i wleciało

8

@Kubox gdyby nie jego strzał być może byśmy grali w półfinale euro 2016

0

@mientusek1407 może się blokują psychicznie przy Messim

0

@PanPatrykk mi on trochę Alana Walkera przypomina ale nie na tym zdjęciu

1

@DawidekFCB jakby taki Puyol ich raz zyebal to by nie zapominali o porządku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?