LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ranger3120 początki NWO
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PanZagadka jeszcze Kopcińskiego
0
@Barca1992 co znowu się dzieje bo nie w temacie?
0
@daniel32778 u mnie tak samo było waliło na całe pomieszczenie
0
@daniel32778 no nie wątpię też miałem przyjemność pracować z takim typem tyle że on chlal jak poje....
0
@daniel32778 naprawdę trudne sprawy:D
1
@daniel32778 ile to koleś ma lat mniej więcej? Wygląda na jakiegoś żula czy coś?:D
1
@daniel32778 a moze to nie on tylko buty robocze:D sam mam z tym problem i muszę stosować spraye do butów
0
@tmQbassive ogarnąłem już
1
@don'T.R.I.P.e data i godzina dobra
1
Mam problem na starszym smartfonie. Wyskakuje mi ,,Błąd polecenia SSL. Nie można nawiązać bezpiecznego połączenia z serwerem. To może być problem z serwerem lub wymagany jest certyfikat uwierzytelnia klienta którego nie masz'' Wie ktoś jak to naprawić?
1
Suarez znów strzela ważną bramkę... Że oni go kurrrr puścili do Atlethico idioci
0
Ludzie to mają pomysły:D
0
@Sztywno właśnie była oglądana powtórka na Polsat Sport. Zdziwiłem się lekko
0
@jeyx77x dno totalne xD
0
W Fifie 21 w sezonach online w składzie reprezentacji Brazylii same no namy. Żenada chyba nie mają praw
0
@eckov to ciężka sprawa:D ugotuj sobie coś dobrego
0
@eckov kup se 4paka chipsy i odpal jakiś film
0
@RomanHoffer mówi się piwo do 3 godzin schodzi
1
@Kz1234 podobno około 6 rano
0
@clyde to niezła delirke musiał mieć jak przestał pić
4
@Fabik87 ciekawe jak długo trzeba ciągnąć melanż żeby mieć 10 promili:D
0
@Pewex dzięki wielkie
0
O której się zaczyna UFC i na jakim kanale będzie transmisja?
0
@PlanetFCB alpen gold nessbaiser czy jak to się tam piszę
0
@Coutinho007 chyba że wygrają LM to może być problem
2
@Cariones bo biali to pokemony są:D
1
@Coutinho007 nie wiem czy ja źle kojarzę ale nie mieli czasem z nas beki po finale SPH?
9
O real odpadł. Wbiją dzisiaj jakieś białasy się pośmiać z Barcy która przegrała z Bilbao?