0

@Mat_Cat to w Warszawie 3 osoby wynajmują mieszkanie? Skoro mają niewiele więcej niż minimalna czyli pewnie około 2300 a kawalerka po 2000

0

@Mat_Cat ile ludzi w Warszawie pracuje za minimalną krajową?

0

@Mat_Cat chłopie porownujesz stolicę kraju do miasta w którym mieszka około 20k ludzi

0

@Pasiak tylko jak się spłaca ten kredyt to wiesz że kiedyś to będzie tylko twoje a wynajem to już jest tragedia totalna... za kawalerki już wołają czasem nawet ponad tysiąc za miesiąc plus czynsz itp...

0

@ksobi podkupić nie podkupi bo mnie nie stać nawet na kawalerkę

0

@ksobi a to takich szczegółów nie będę podawał

0

@Krzysztof1987 tanio? Z 2 lata temu widziałem jeszcze po 115-120

1

@Rudi35 małopolska ale małe miasteczko

0

Kawalerka do dużego remontu za 165 tysięcy... Idź pan w CH..

0

@4drian0 czyli w tą wersję już się chyba nie da grać. Koleś z awp przez ścianę sobie namierza i wali w gościa który wychodzi od razu zza tej ściany a mówią na mnie że jestem pierdolnięty bo pisze że cziter.

0

Orientuje się ktoś czy w CS 1.6 na steamie da się wgrać czity? Bo niektórzy są w ciul podejrzani

1

@barcanawieki ja pierdole po co to wpisywałem

0

Brajtlajt się rozgrzewa jestem coraz spokojniejszy...

0

@bartek00717 a tobie o co chodzi? Może czegoś nie rozumiem:D

0

@izabella nie wiem o co Ci chodzi ale to było w formie żartu.

2

@Coutinho007 rozjebales mnie:D

3

@BarcaInfo to nawet w barach strzelał? Dobry jest :D

1

@Cariones o dzięki, będzie co oglądać po meczyku

0

O ja cię pierdziele

0

@Toretto no tak przecież całe życie LM leciała o 20.45

0

@Toretto ja wstaje o 3.50 jak mam ranna zmianę także czasem można zapomnieć o meczu o godzinie 21

2

Po tym wycieku już chyba można pomarzyć o zostaniu Messiego

0

@MessiTheBesst mi kiedyś wyskakiwała reklama leku na poprawę jakości nasienia:D

0

@marcin000019 to wyjdzie pewnie za parę lat:D a filmik pomógł?

0

@kuz zwykle za sześciopaka płaciłem około 15zl a dziś kupiłem 2 i 18zl w dupę. Skurrr...... to mało powiedziane

9

Jaka żenada za sześciopaka Heleny w Tesco 24zl

0

@marcin000019

tu ci pokazuje jak odpalić na nowym systemach. A o jakim modzie mówisz?

1

@10LionelMessi10 jutro będzie lajcik w pracy także spoko:p dzięki i wzajemnie:D

0

@tomek8756 no jak nie jak tak:D

7

Dzisiaj się wyspać, jutro odwalić 8 godzin i weekend!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?