LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mat_Cat to w Warszawie 3 osoby wynajmują mieszkanie? Skoro mają niewiele więcej niż minimalna czyli pewnie około 2300 a kawalerka po 2000
0
@Mat_Cat ile ludzi w Warszawie pracuje za minimalną krajową?
0
@Mat_Cat chłopie porownujesz stolicę kraju do miasta w którym mieszka około 20k ludzi
0
@Pasiak tylko jak się spłaca ten kredyt to wiesz że kiedyś to będzie tylko twoje a wynajem to już jest tragedia totalna... za kawalerki już wołają czasem nawet ponad tysiąc za miesiąc plus czynsz itp...
0
@ksobi podkupić nie podkupi bo mnie nie stać nawet na kawalerkę
0
@ksobi a to takich szczegółów nie będę podawał
0
@Krzysztof1987 tanio? Z 2 lata temu widziałem jeszcze po 115-120
1
@Rudi35 małopolska ale małe miasteczko
0
Kawalerka do dużego remontu za 165 tysięcy... Idź pan w CH..
0
@4drian0 czyli w tą wersję już się chyba nie da grać. Koleś z awp przez ścianę sobie namierza i wali w gościa który wychodzi od razu zza tej ściany a mówią na mnie że jestem pierdolnięty bo pisze że cziter.
0
Orientuje się ktoś czy w CS 1.6 na steamie da się wgrać czity? Bo niektórzy są w ciul podejrzani
1
@barcanawieki ja pierdole po co to wpisywałem
0
Brajtlajt się rozgrzewa jestem coraz spokojniejszy...
0
@bartek00717 a tobie o co chodzi? Może czegoś nie rozumiem:D
0
@izabella nie wiem o co Ci chodzi ale to było w formie żartu.
2
@Coutinho007 rozjebales mnie:D
3
@BarcaInfo to nawet w barach strzelał? Dobry jest :D
1
@Cariones o dzięki, będzie co oglądać po meczyku
0
O ja cię pierdziele
0
@Toretto no tak przecież całe życie LM leciała o 20.45
0
@Toretto ja wstaje o 3.50 jak mam ranna zmianę także czasem można zapomnieć o meczu o godzinie 21
2
Po tym wycieku już chyba można pomarzyć o zostaniu Messiego
0
@MessiTheBesst mi kiedyś wyskakiwała reklama leku na poprawę jakości nasienia:D
0
@marcin000019 to wyjdzie pewnie za parę lat:D a filmik pomógł?
0
@kuz zwykle za sześciopaka płaciłem około 15zl a dziś kupiłem 2 i 18zl w dupę. Skurrr...... to mało powiedziane
9
Jaka żenada za sześciopaka Heleny w Tesco 24zl
0
@marcin000019
1
@10LionelMessi10 jutro będzie lajcik w pracy także spoko:p dzięki i wzajemnie:D
0
@tomek8756 no jak nie jak tak:D
7
Dzisiaj się wyspać, jutro odwalić 8 godzin i weekend!