3

@TR3YWAY niech ci ziemia lekką będzie

0

Poleci ktoś nauszne słuchawki bezprzewodowe do 300zl głównie do muzyki?

0

@tristan87 i tak to jutro zapomnę bo jestem upośledzony umysłowo ale mi tego nie stwierdzili

3

Komentarz usunięty

0

@tristan87 i znów się czegoś nauczyłem, dziękuję

0

@Muszynianka proszę bardzo

0

@Muszynianka z tego co kojarzę to przed ,,i'' się nie stawia przecinków :D

0

@HueHueszki u mnie wyskakuje że nie ma takiego artykułu

11

@LuisSalvano dokładnie, taki śmieć nie ma prawa wyjść na wolność

1

@tadzik447 na pewno się nakradli na ciepłych posadkach xD

1

@patry295 ładny salonik

1

@bixmix szkoda że kibiców nie ma wtedy to byłby klimat

0

@masq masz może jakiegoś linka do tej powtórki?

17

Jak raz w życiu byłem za Realem to musieli przeje... A miałem nadzieję na el clasico w niedzielę

4

Gram sobie karierę w Fifie 21 i w głośnych transferach wyskoczyło: Trent Alexander Arnold przechodzi do Barcy za 193 miliony:D

0

Ma ktoś może fajny skrót z wczorajszego meczu tylko z wszystkimi akcjami a nie tylko gole?

1

@Nieznajomy no tak, nie będę zaprzeczał

0

@Nieznajomy no uwierz mi, że nie każdy a często sie zdarza że ten z góry traktuje niższego jak śmiecia

0

@MSN30 to jest właśnie poj...... a chodzą po sklepach i kupują różne rzeczy a to ,,robol'' wyprodukował

0

Co ludzie zarabiający większe pieniądze myślą o ludziach, którzy pracują za minimalną krajową?

0

@AlexDark00 dokładnie, czasem mi się na YT pojawia skrót tego meczu i oglądam prawie za każdym razem

0

Riki musi grać wiecej

0

Oni są wpuszczani chyba po to żeby ktoś ich odkupił

1

Griez piękne wykończenie

2

Wszystko spoko ale dlaczego zmian nie robi? Pedri musi odpocząć

1

Nie pamiętam kiedy ostatnio się chwyciłem za głowę na meczu Barcy:)

0

@sonek jak dla mnie nie ma mowy o spalonym. Inna sprawa jakby obrońca nie zrobił ruchu i by piłka się odbiła np. od uda

1

Spalony by był jakby się odbiła od obrońcy ale on to tak jakby podał do Griezzmana

1

Był kiedyś skoczek murzyn?:D

4

Zajebiście w netto czteropak Pepsi 2l za niecałe 28 i to niby promocja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?