LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TR3YWAY niech ci ziemia lekką będzie
0
Poleci ktoś nauszne słuchawki bezprzewodowe do 300zl głównie do muzyki?
0
@tristan87 i tak to jutro zapomnę bo jestem upośledzony umysłowo ale mi tego nie stwierdzili
3
Komentarz usunięty
0
@tristan87 i znów się czegoś nauczyłem, dziękuję
0
@Muszynianka proszę bardzo
0
@Muszynianka z tego co kojarzę to przed ,,i'' się nie stawia przecinków :D
0
@HueHueszki u mnie wyskakuje że nie ma takiego artykułu
11
@LuisSalvano dokładnie, taki śmieć nie ma prawa wyjść na wolność
1
@tadzik447 na pewno się nakradli na ciepłych posadkach xD
1
@patry295 ładny salonik
1
@bixmix szkoda że kibiców nie ma wtedy to byłby klimat
0
@masq masz może jakiegoś linka do tej powtórki?
17
Jak raz w życiu byłem za Realem to musieli przeje... A miałem nadzieję na el clasico w niedzielę
4
Gram sobie karierę w Fifie 21 i w głośnych transferach wyskoczyło: Trent Alexander Arnold przechodzi do Barcy za 193 miliony:D
0
Ma ktoś może fajny skrót z wczorajszego meczu tylko z wszystkimi akcjami a nie tylko gole?
1
@Nieznajomy no tak, nie będę zaprzeczał
0
@Nieznajomy no uwierz mi, że nie każdy a często sie zdarza że ten z góry traktuje niższego jak śmiecia
0
@MSN30 to jest właśnie poj...... a chodzą po sklepach i kupują różne rzeczy a to ,,robol'' wyprodukował
0
Co ludzie zarabiający większe pieniądze myślą o ludziach, którzy pracują za minimalną krajową?
0
@AlexDark00 dokładnie, czasem mi się na YT pojawia skrót tego meczu i oglądam prawie za każdym razem
0
Riki musi grać wiecej
0
Oni są wpuszczani chyba po to żeby ktoś ich odkupił
1
Griez piękne wykończenie
2
Wszystko spoko ale dlaczego zmian nie robi? Pedri musi odpocząć
1
Nie pamiętam kiedy ostatnio się chwyciłem za głowę na meczu Barcy:)
0
@sonek jak dla mnie nie ma mowy o spalonym. Inna sprawa jakby obrońca nie zrobił ruchu i by piłka się odbiła np. od uda
1
Spalony by był jakby się odbiła od obrońcy ale on to tak jakby podał do Griezzmana
1
Był kiedyś skoczek murzyn?:D
4
Zajebiście w netto czteropak Pepsi 2l za niecałe 28 i to niby promocja