LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kerouac za pół godziny kończę 2 zmianę potem piwko i far cary primal też nie narzekam:)
0
@PatrychoO Coutinho 83?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Uukasz_93 ja pierdole serio oni mu tyle płacą?
0
@Krzychuuuu14 dzięki
0
@Krzychuuuu14 w sensie jutro o tych godzinach?
1
Wiecie może czy już od północy będzie można korzystać z webapp?
3
@Magicc89PL dokładnie o tym samym pomyślałem
1
Roberto to kryminał
0
Wkoncu Barca która chce oglądać
1
Bardzo jestem ciekawy jak się zaprezentują Fati i Coutinho
0
Pytanie do ludzi co ograli Far cry primal. Który trudniejszy do ubicia przywódca Udam czy Izila?
4
Komentarz usunięty
0
@maatiixx nic nie było
0
@monsterrize gotowe piłki? Ogladnij sobie filmik kolegi wyżej to zobaczysz czy to były gotowe piłki
0
@Ghotti oo dzięki wszystkim za odpowiedź
0
@MesQueUnClub96 a wiesz może czy można już z tego korzystać?
0
Kojarzy ktoś jak się nazywa ta strona/aplikacja w której można wcześniej układać skład i otwierać paczki w ultimate team?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Danielao a orientujesz się czy subskrypcja z PS4 przechodzi na ps5 bo mi się właśnie kończy i nie wiem czy przedłużać
1
@PatrychoO widzę że też kiepskich oglądałeś xD
0
@Messibestplayerintheworld dzięki
1
Orientuje się ktoś czy mecz Barcy w sobotę będzie leciał na jakimś kanale?
5
@itmustbejoke 2014 to były świetne mistrzostwa
0
@Image no co ty nie ma opcji że na yt znajdziesz
0
@BigDaglas raczej nie ma opcji
0
@xVENUMx jak oni odpala to Chelsea może poważnie myśleć o tytule
0
@Gwyn czyli karta za słaba na procesor czy odwrotnie?
1
@dozamet89 apocalypto jak nie oglądałeś
0
@ShinobiQWE już mam jakiś czas tego kompa także już po ptokach:-) chodzi mi np o coś takiego czy procek się nie będzie zgrywał z karta graficzną i nie pokaże całego potencjału