LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No właśnie chyba coś pomylili mi się wydaję że on był kupiony
0
Co to za technologia?:O
1
Sędzia chyba mógł puścić tego gola
2
Wierzyłem w Dembele ale chyba trzeba się poważnie zastanowić nad jego przyszłością w Barcelonie
15
Pomoc mi się podoba!
1
I gdzie on będzie u nas grał?
0
Hazarda byś nie chciał w Barcelonie?
0
No faktycznie. Dzięki
1
Ten upadek Boatenga... Coś pięknego
5
No zepsuł setkę ale nie pamiętasz jego gry przed kontuzją?
0
No z tego co ja pamiętam to 2 żółte chyba że mi się popierdoliło?
0
Kurde przy 4-0 Alba i Suarez mogliby siedzieć na ławce w rewanżu bo mają po żółtej kartce
0
Komentarz usunięty
2
Mesjasz i tyle.
0
Jeeeeeeeeeeest.
0
Czuję stratę gola po jakimś głupim błędzie pod polem karnym
32
Ale się nie mogę doczekać
2
Ale te ptaki napierdzielają przed kamerą
0
Nie strasz mnie
0
Heh dokładnie.
4
To są tylko ciekawostki
0
Najlepiej by chyba było jakby przyznawali nagrody dla napastnika pomocnika obrońcy i bramkarza bo w tej formie brani są pod uwagę sami ofensywni piłkarze
0
Na jego miejscu bym spierdzielal chłop ma taki potencjał a się będzie marnował
0
A jak? Bo ja próbowałem i nic
1
Mbappe jest najbliżej do Messiego w złotym bucie ale podejrzewam że i tak go nie dogoni
1
Ok dzięki. Czyli wychodzi na to że rewanż będzie w TVP? Mam nadzieję że jest tydzień później w środę
2
Nie mam linka ale ewidentny faul
2
No jakby lm wygrał Liverpool to pewnie daliby salahowi co jest niedorzeczne
1
Może mi ktoś podać datę półfinałów bo coś wujek google nie chce pomóc?
4
Barca Barca Barca!