0

No właśnie chyba coś pomylili mi się wydaję że on był kupiony

0

Co to za technologia?:O

1

Sędzia chyba mógł puścić tego gola

2

Wierzyłem w Dembele ale chyba trzeba się poważnie zastanowić nad jego przyszłością w Barcelonie

15

Pomoc mi się podoba!

1

I gdzie on będzie u nas grał?

0

Hazarda byś nie chciał w Barcelonie?

0

No faktycznie. Dzięki

1

Ten upadek Boatenga... Coś pięknego

5

No zepsuł setkę ale nie pamiętasz jego gry przed kontuzją?

0

No z tego co ja pamiętam to 2 żółte chyba że mi się popierdoliło?

0

Kurde przy 4-0 Alba i Suarez mogliby siedzieć na ławce w rewanżu bo mają po żółtej kartce

0

Komentarz usunięty

2

Mesjasz i tyle.

0

Jeeeeeeeeeeest.

0

Czuję stratę gola po jakimś głupim błędzie pod polem karnym

32

Ale się nie mogę doczekać

2

Ale te ptaki napierdzielają przed kamerą

0

Nie strasz mnie

0

Heh dokładnie.

4

To są tylko ciekawostki

0

Najlepiej by chyba było jakby przyznawali nagrody dla napastnika pomocnika obrońcy i bramkarza bo w tej formie brani są pod uwagę sami ofensywni piłkarze

0

Na jego miejscu bym spierdzielal chłop ma taki potencjał a się będzie marnował

0

A jak? Bo ja próbowałem i nic

1

Mbappe jest najbliżej do Messiego w złotym bucie ale podejrzewam że i tak go nie dogoni

1

Ok dzięki. Czyli wychodzi na to że rewanż będzie w TVP? Mam nadzieję że jest tydzień później w środę

2

Nie mam linka ale ewidentny faul

2

No jakby lm wygrał Liverpool to pewnie daliby salahowi co jest niedorzeczne

1

Może mi ktoś podać datę półfinałów bo coś wujek google nie chce pomóc?

4

Barca Barca Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?