0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Paco przynajmniej powiedział szczerze a nie jakieś dyplomatyczne wypowiedzi

6

To miał powiedzieć ,,Mam nadzieję że Bayern będzie wygrywał i zdobędzie mistrzostwo''?

1

Niestety nie doczekamy się takiego składu

1

Chłop się musi ogrywać wkoncu...

0

Chyba że hazard do nas:)

0

Coutinho jaki fart...

0

Oni to kurwa chcą przegrać

0

Szybko 800k uzbierales:D

0

W tv nie wejdź na Reddit stream soccer

0

Jak tak patrzę na tą drugą połowę to dobrze że przez pracę nie mogłem oglądnąć pierwszej

3

Tylko idiota mógłby go znienawidzić

1

Kurr ale Coutinho miał zastępować sir inieste a nie neymara

2

Jak Dembele się rozpędzi to strach się bać

0

Chyba z tego co Dembele dostał tej długiej kontuzji

3

Tak samo faul na Messim ewidentna żółta

1

Pique też troszke

4

Stary dobry Suarez

1

Dobrze że var nie dziala

0

Jakby to Dembele skonczyl to ładna rzeznia

0

Śmiejcie się dalej jak odpala na wiosnę i wygrają 4 raz z rzędu lm to będą się z nas śmiać

0

I busi na ławkę? Poza tym Chelsea by za niego wolała minimum 120 mln

1

Neymar Messi Dembele w ataku mogłoby wypalic

0

Lepiej niech mu dadzą podwyżkę bo będzie płacz jak po Alvesu

0

No jak dla mnie dobrze zagral

1

Za Coutinho ale dlaczego to tylko ernesto wie

1

Tylko mi się wydaje że Messi na siłę chce strzelać gole?

2

Chciałbym zobaczyć Coutinho w całej drugiej polowie

0

Wejdź na Reddit stream soccer tam znajdziesz

27

Fajnie znów posłuchać trybun krzyczących Andres Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?