LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Paco przynajmniej powiedział szczerze a nie jakieś dyplomatyczne wypowiedzi
6
To miał powiedzieć ,,Mam nadzieję że Bayern będzie wygrywał i zdobędzie mistrzostwo''?
1
Niestety nie doczekamy się takiego składu
1
Chłop się musi ogrywać wkoncu...
0
Chyba że hazard do nas:)
0
Coutinho jaki fart...
0
Oni to kurwa chcą przegrać
0
Szybko 800k uzbierales:D
0
W tv nie wejdź na Reddit stream soccer
0
Jak tak patrzę na tą drugą połowę to dobrze że przez pracę nie mogłem oglądnąć pierwszej
3
Tylko idiota mógłby go znienawidzić
1
Kurr ale Coutinho miał zastępować sir inieste a nie neymara
2
Jak Dembele się rozpędzi to strach się bać
0
Chyba z tego co Dembele dostał tej długiej kontuzji
3
Tak samo faul na Messim ewidentna żółta
1
Pique też troszke
4
Stary dobry Suarez
1
Dobrze że var nie dziala
0
Jakby to Dembele skonczyl to ładna rzeznia
0
Śmiejcie się dalej jak odpala na wiosnę i wygrają 4 raz z rzędu lm to będą się z nas śmiać
0
I busi na ławkę? Poza tym Chelsea by za niego wolała minimum 120 mln
1
Neymar Messi Dembele w ataku mogłoby wypalic
0
Lepiej niech mu dadzą podwyżkę bo będzie płacz jak po Alvesu
0
No jak dla mnie dobrze zagral
1
Za Coutinho ale dlaczego to tylko ernesto wie
1
Tylko mi się wydaje że Messi na siłę chce strzelać gole?
2
Chciałbym zobaczyć Coutinho w całej drugiej polowie
0
Wejdź na Reddit stream soccer tam znajdziesz
27
Fajnie znów posłuchać trybun krzyczących Andres Iniesta