3

Martwi mnie coutinho...

2

Co 2 godziny inny kandydat

3

W tamtym sezonie też posmarował jak trafili na PSG Juventus Bayern i Liverpool:D

2

Jak dla mnie Liverpool pyknie Bayern

6

Co on ma z tym Rakiticiem:D

1

Do tego squad battles i division rivals

1

Josep by go ustawil

0

Kurr koleś ma taki potencjał i go spierdzieli

0

Też bym chciał taki sklad

0

Ładny gest ze strony Modricia

1

Mi się wydaje że klopp też by dał rade

3

Ojej ale podanie leo

1

Jakby tu klopp przyszedł to by była rzeznia

2

A o dembele zapomniałeś?????

1

Za dużo gra w tym sezonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak cos to komentator na canal+ gadał że zapraszają na mecz z espanyolem

4

Villarreal na messim zarobił 3 albo 4 żółte kartki także...

0

Noi asysta dembele

2

Dla ciebie nie ma w tym nic dziwnego że rakitic gra?

2

Wejdź sobie na reddit stream soccer

2

Kurde wszystko elegancko ale po co ten rakitic?

0

Dac go chelsea i hazarda wyciagac

0

Poszukaj sobie na Reddit streaming soccer

1

Ciekawe kiedy go odkupimy za 100 baniek

0

Komentator mowił że dembele się znowu spóznił...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Valverde nie ma pomysłu na tą drużynę i tyle, on liczy na geniusz piłkarzy. Ten trener wprowadził do tego zespołu tylko grę na wynik co dla mnie jest żałosne i nie ma szans na wygranie ligi mistrzów

1

Uwierz mi że Dembele przy np Kloppie byłby kotem.

0

Valverde nie ma kompletnie pomysłu na tą drużynę on liczy tylko na indywidualne przebłyski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?