3

Nie, pisałem o tobie. Wiesz, jak się człowiek nie zna na piłce to niestety nie da się tak łatwo zrozumieć geniusza Busquets'a. Nie pokaże tego żaden filmik na yt bo tu chodzi o coś więcej. Ustawianie się, rozpoczynanie akcji jako ostra część trójkąta w pomocy, czy dynamiczne konstruowanie linii pomocy i defensywy, świadomość tego co zrobi przeciwnik, a także dyktowanie tempa podczas akcji, pokazywanie się kolegą podczas pressingu i umiejętne wychodzenie z pod tego pressingu, grając z pierwszej piłki, lub zagrywanie tam, gdzie mało który piłkarz umiałby posłać piłkę. Obejrzyj sobie może jakiś mecz z poprzedniego sezonu i zwróć uwagę na te elementy. Niestety w tym sezonie to póki co nie ten Busquets co w poprzednim, ale wszyscy liczymy na jego powrót. Mam nadzieje, że choć trochę pomogłem Ci zrozumieć o co chodzi z tym rozpływaniem się nad Busquets'em w szczególności przez futbolowych analityków i różnej maści futbolowych specjalistów z całego świata:)

4

Hehe, typowy troll, nie ma co się wysilać:)

1

Już 254 :D

0

Zależy w sumie na czym się ogląda. Na Fox-ie, zdecydowanie najszybciej dają info. Obojętnie, czy dany stan wygra Killary, czy Trump:)

3

Georgia i Floryda już Trumpa.

0

Prawda jest taka, że nikt nie ma takich dokładnych informacji, a wszystko to albo pro demokratyczne, albo pro republikańskie źródła:) Żadne nie są niestety w pełni wiarygodne:)

0

Trafiłeś z tym, że nie jestem wielkim fanem nowej fali, ale np. Jenkins'a i Staples'a też zdarza mi się przesłuchać:) Generalnie z nowszych to głównie trafiam na pojedyncze kawałki z różnych płyt(czasem 2-3 tracki),które mogę powiedzieć, że szczerze mi leżą, choć nie zdarzyło mi się by porwała mnie cała płyta.

1

Temat rzeka i chyba nie da się udzielić jednoznacznej i ostatecznej odpowiedzi. Subiektywnie najlepsi raperzy dla mnie to np. Eminem, Madlib, Redman, J Dilla(choć jego zdolności wokalne nie są, aż tak doceniane), czy chociażby Phife Dawg, a taka lista mogłaby rozciągać się jeszcze długo. Grzechem byłoby też nie uwzględniać całych formacji jak A Tribe Called Quest, D12, czy Wu Tang Clan i wiele, wiele, wiele innych.
Z nowej szkoły to zdecydowanie Joey Badass. Nie ma co szukać jednego najlepszego, czy też najlepszej grupy. Trzeba delektować się i podziwiać wszystkich.

0

0

........skoro nigdy tego nie robi to znaczy, że nie ma w tym nic złego? Niemcy też często najeżdżali Polaków, więc w 39-tym nie zrobili nic złego?

0

Bardziej chodzi o to czego nie zrobił, a mianowicie nie potrafił okazać szacunku rywalowi po końcowym gwizdku.

0

Jeszcze jest LibreOffice:) Darmowy zamiennik dla pakietu Office Microsoft-u:)

1

Zawsze można użyć programów do emulacji pada i używać dowolnego, nawet takiego od PS2 :)

1

Hehe, typowy Ramos. Najpierw daje karnego przeciwnikom, a potem zdobywa bramkę:)

0

Aha.

0

Ciekawe, czy Sevilla będzie chciała nawiązać walkę o posiadanie piłki w meczu z Barcą:)

0

Zazdroszczę wyobraźni...lub umiejętnego sarkazmu:D

1

Od 7 minut zastanawiam się, czy Ty tak serio, czy to jakiś sarkazm...

0

Wybacz, ale nie zgodzę się z twoim zdaniem. W samym internecie jest tak mnóstwo materiałów(filmy, teksty) dostępnych za darmo, że bez problemowo można zacząć naukę od razu od przydatniejszego języka niż Pascal, czy C. Ja swoją przygodę zaczynałem właśnie z JavaScript, którego uczyłem się przed studiami, używając do nauki jedynie materiałów znalezionych w internecie. Łatwo jest znaleźć kurs w których wytłumaczą ci wszystko "łopatologicznie", bez znajomości nawet podstaw programowania w jakimkolwiek języku:) Dzisiaj nauka takiego Pascal-a to jedynie strata czasu, chyba, że chcesz nauczyć się tego jako ciekawostkę bo umiejąc Pascala to w nowszych środowiskach pracy za dużo nie zdziałasz:/

0

Super, wielkie dzięki:) Dzisiaj przestudiuję temat:)

0

Sam studiuję programowanie i mogę Ci powiedzieć, że obecnie "najpopularniejsze" języki programowania to C# i JavaScript. Ten drugi dla mnie osobiście przyjemniejszy, choć C# coraz popularniejszy. Zależy pod jakim kątem chcesz się uczyć programowania? Strony internetowe, aplikacje mobline, gry? Jak coś to pisz na priv, a doradzę gdzie w necie można za darmo się nauczyć programować, a przy okazji dostać za to nawet certyfikaty :)

0

A nawet 4 i pół roku bo w styczniu 2012 zakładałem konto:) Jakoś nie czułem nigdy potrzeby wypowiadania się, ale chyba w końcu zacznę:)

4

Witam wszystkich kibiców FC Barcelony:) Mimo, że mam konto od 2012 roku i bywam przynajmniej kilka razy dziennie na portalu, to jest to mój pierwszy post. Piszę, ponieważ chciałbym dowiedzieć się nieco więcej o tym, czym jest "Fantasy Football". Widzę, że trochę się o tym mówi i nieco zainteresował mnie ten temat. O co w tym chodzi, jak zacząć i ogóle z czym to się je:) Jeśli ktoś, chce to może oczywiście podesłać chociaż link do jakiegoś objaśnienia, może byc po angielsku. Samemu niestety nie udało mi się znaleźć za dużo informacji.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)

Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?