LionelMessi1994
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że powstaje tak mało dobrych zderzeń Rock-u(nawet tego Indie) z Rap-em i innych gatunków. Ktoś zna inne kawałki tego typu? Z chęcią bym posłuchał, a do głowy mało mi teraz tego przychodzi.
0
A nooo być może i masz rację, a nawet na pewno bo to na dzisiejsze czasy wręcz poziom amatorski technicznie i czysto muzycznie. Jednak nie chciałem oceniać poziomu muzycznego, a jedynie klimat, który bardzo miło mi się kojarzy.
0
Jedna z lepszych gier jakie kiedykolwiek powstały. Jeśli kiedyś weźmie Cię ochota na grę w kosmicznych klimatach to na pewno się nie zawiedziesz.
0
Genialnie to brzmi. Żeś mi przypomniał soundtrack z Mass Effect-a. Przeszedłem trylogię z 3 razy, ale może w weekend będę przez Ciebie zmuszony 4 raz zacząć.
1
Nocny spacer, centrum jakiegokolwiek większego polskiego miasta i ten kawałek...mało jest tak magicznych klimatów, które cofają człowieka w czasie.
3
Świetny kawałek. Zresztą jak wszystko z Muzyki Poważnej.
Mój faworyt:
Noon wyprzedał swoje czasy. Jego background w innych gatunkach też zrobił swoje.
0
Trochę "positive vibes" przed jutrzejszym klasykiem. Choć pewnie bardziej przydałoby się kibicom Real-u.
0
Jak ktoś lubi funko-elektroniczne klimaty to polecam gorąco gościa:
A w Barcelonie powstało coś takiego od niego:
1
Ktoś, słucha funk-u? Pewna legenda niedawno wypuściła nowy singiel. Fani pewnie znają, ale może ktoś jeszcze nie słyszał, to podsyłam.
0
Nowa obsada i nowa historia, jednak pojawiają się postacie i nawiązania do pierwszego sezonu. Z resztą same wydarzenia, które się dzieją są wspominane w sezonie pierwszym. Polecam bardzo drugi sezon. Inny, choć nadal świetny klimat i jak w pierwszym sezonie, świetnie napisane postacie.
5
Mało znany fakt, ale tak na prawde Freddie to Suarez, a Suarez to Freddie.
https://i.imgur.com/kWDXgCD.jpg
#ciekawostkinieprawdziwe
0
Poleca ktoś jakiś sklep internetowy z butami i ciuchami z dobrymi promocjami?
Ps.
Nawet nie czuje jak rymuje.
7
fellow 9gagger...i see you're a man of culture as well
0
Ja też nie panimaju po niderlandzku, ale na szczęście można wziąć kogoś kto rozliczy to za Ciebie. Oczywiście nie za darmo. Najlepiej znaleźć kogoś w swoim mieście i na miejscu przedyskutować temat.
0
Do 15 marca powinieneś dostać. Jak nie będziesz miał do tego czasu to tak jak pisałem, dzwonić lub wysłac email do agencji z której pracowałeś bo czasem bywają z nimi problemy.
1
Zapewne podawałeś jakiś kontakt emailowy do siebie w biurze poprzez które pracowałeś, więc na ten adres powinien przyjść Ci jaaropgaaf, czyli taki nasz pit-11 i na podstawie tego będziesz mógł sie rozliczyć. Masz na to 5 lat o ile się nie mylę.
Jeszcze w razie czego możesz napisać mail, lub zadzwonić najlepiej do biura/biur w którym/których pracowałeś.
0
Póki co nasza gra to kryminał, jeśli miałbym streścić tę połowę w jednym słowie. Nie mam skłonności do krytyki naszej ekipy, czy trenera, ale powoli i moje granice tolerancji się wyczerpują. Pomoc teoretycznie defensywna, a wygląda to tak jakby nie było dziś tej linii na boisku.
Być może rzeczywiście koncepcja Valverde na tę drużynę po prostu jej niezgodna z jej DNA. W naszym przypadku określenie "najlepszą obroną jest atak", wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, dlatego grając w pomocy nawet Alenią i Coutinho jednocześnie, śmiem twierdzić, że defensywnie byśmy wyglądali lepiej. Zobaczmy co wymyśli nasz trener po przerwie, ale na razie chyba wszyscy są zawiedzeni i oczekują lepszej gry.
0
Człowiek wchodzi w link, ogląda i myśli: "Tak! W końcu czeka mnie sława, pieniądze, a te herby z La Rambli się w końcu na coś przydadzą", tymczasem przy Tobie się zatrzymuje materiał. No nic, miałem nadzieję płakać dziś w Rolls Royce, ale rower musi wystarczyć, może w kolejnej części będę wspomniany.
Pozdrawiam i gratuluję wszystkim szczęśliwcom, którym udało się i pewnie siedzą teraz na jakiejś małej wyspie na Bahamach, delektując się drinkiem z palemką.
14
No przecież napisał, że w więzieniu.
0
Polecam przejrzeć całą twórczość tego Pana. No i był w Rythm Roulette, bardzo fajny odcinek:
0
Jacyś fani Mr. Carmacka się znajdą? Lub Sama Gellaitry-ego, czy podobnych klimatów?
(Dobre słuchawki się przydadzą)
1
Skoro w temacie San Andreas jesteśmy, to jeszcze zapodam to:
0
O tak, świetnie pasuje tu.
1
Nic tylko, wsiąść do cabrio i ruszyć Route 66:
0
Polecasz może jak się wkręcić w snooker lepiej? Zawsze chciałem się tematem zainteresować. Jakieś stronki, konkretne rozgrywki żeby śledzić?
1
Wow, zdjęcia nieziemskie, mimo, że ziemi...ale wiadomo o co chodzi.
1
Było oglądane, ale dzięki za przypomnienie bo właśnie narobiłem sobie ochoty by odświeżyć pamięć. Mogę jeszcze dodać film "Colors" z gangsta klimatów bardziej. Jak oglądałem za nastolatka i usłyszałem tam kawałek Ice-T - Colors to czułem się jak gangster z LA.
0
Oczywiście, że znam. MC Eith jak i Spice 1 to są niedoceniani gracze swoich czasów, a takich masz mnóstwo niestety(i na szczęście bo mnóstwo materiałów do wykopania).
0
Polecam film The Wackness. Jaki tam jest klimat...film z 2008 roku, a dzięki muzyce właśnie lądujemy w latach 90's. Polecam każdemu fanowi oldschool-owych kawałków.
0
Klimatu to się nie da takiego podrobić. Pozostaje się tylko delektować tym co było.