2

Only Biggie:



Nie no, wiadomo, świetny kawałek 2Pac-a. Mój faworyt:

2

Z sentymentu do filmów Pasikowskiego bym powiedział, że ulubiony jest Bogusław Linda, szczególnie za role w Psach. A aktorka? Skłaniałbym się może ku Pani Figurze? Żadnej kobiecej roli chyba nie wspominam tak miło jak Gabrysi.

1

Pozazdrościć.

18

Nie. Powiedział, że ma niezłe ciao.

3

Fantastyczny jest ten refren. Ponadczasowy kawałek.

2

Piątek wie jak zadowolić kobie...kibica: https://9gag.com/gag/a6ODeDm

1

Fakt, źle Cię zrozumiałem i w pełni zgadzam się z Twoim przemyśleniem.

Ps. Szacuneczek za nawiązanie do HIMYM

3

Wybacz, czy ja w jakikolwiek sposób wspominałem coś o Ronaldo i jego gestach? Wydaje mi się, że Simeone nie uraża nikogo(a raczej żadnej dużej grupy) swoim gestem, a jedynie podkreśla nim "charakter" swojej drużyny bo grali wczoraj, pokazując spore cojones. Poza tym, nie wiem czemu ludzie obrażają się na gest Ronaldo. Chce się przekomarzać z kibicami klubu z którym wiele lat rywalizował? Czemu nie? Atletico mu odpowiedziało swoją grą, a kibice swoim zaangażowaniem i gwizdami, kiedy ten był przy piłce. Zwykła odrobina pikanterii dla widowiska, ot tyle.

0

I dla mnie, przede wszystkim wygląda "barcelońsko". Wychowanek plus zawodnicy grający jakby nimi byli. Po zgraniu się takiego środka pomocy, Barca znów może straszyć inne ekipy czymś więcej niż "tylko" linią ataku.

42

Problem w tym, że nie ma co oglądać. Rozumiem punkt widzenia Probierza, ale na stadion to trzeba kibica przyciągnąć, a nie go zmusić do tego by na niego chodził. Jeśli ludzie z Polski chcą sami z siebie wydać kilkaset euro na samolot, noclegi i bilet na spotkania w Anglii, Hiszpanii, Niemczech, czy Włoch to raczej nie w pazerności bym się doszukiwał problemu.

0

Piękna wizja i na szczęście bardzo realna. Biorąc pod uwagę ilość Busquetsów to nawet długo taki środek pola mógłby się utrzymać.

1

O, spójrz, jak oni się rusza! Te kocie ruchy! Te gesty rękami!
Nie wyglądać jak żelbetonowy kloc! Teraz Suarez nie ma luzu. Rusza się jak wóz z węglem, a przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym klubie... Nie jest tak, HERMES?

0

Skoro było to wybaczcie, jednak zostawię, może ktoś nie widział to nacieszy oko i serduszko.

6

Nie wiem, czy ktoś prędzej to wrzucał, czy nie, ale daaaamn, niezła piłka od naszego przyszłego zawodnika: https://9gag.com/gag/aqKR03p

26

Atletico to dla mnie dziwny przypadek jako fana piłki nożnej. Nie podoba mi się styl gry ekipy Simeone ani trochę, a styl jest tym co zawsze mnie przyciągało do poszczególnych drużyn. Jednak żywię dziwną sympatię do tej ekipy. Kibice na stadionie, zawodnicy wyglądający jakby mogli oddać życie za tę koszulkę, plus sam Simeone wzbudzają we mnie wystarczająco sympatii bym mógł szczerze powiedzieć, że mimo topornego często futbolu, jest to drużyna którą ciężko mi nie lubić i nie życzyć im dalszego pobytu w światowej czołówce.

https://9gag.com/gag/aVYo0qP

0

Może już kończy się jego czas. Mam nadzieję, że nie i odzyska formę, ale chyba trzeba mieć z tyłu głowy, że możemy już nie zobaczyć tej wersji Suareza za którą tęsknimy wszyscy.

27

Nie wiem kto ich trenuje, ale Valverde mógłby się uczyć. Kapitalnie wytrenowane dośrodkowania, Messi mógłby sporo bramek nastrzelać mimo wzrostu: https://9gag.com/gag/av81G9O

0

Ronaldo parę przebłysków miał, ale na pewno nie był najlepszy na boisku. Z Juve to choćby Szczęsny bardziej się wykazał, a Atletico jako kolektyw zagrali bardzo dobrze(szczególnie w 2 połowie).

0

W FM-ie jeden z najlepszych pomocników po kilku sezonach. Brać i się nie zastanawiać.

2

Ktoś słucha Depeche-ów? Wasze ulubione kawałki?
Moja propozycja:

0

Nie ma za co.

0

W razie czego to tutaj masz całość. Polecam, mimo że często gęsto klimaty się zmieniają.

0

Taaa, ciężko ten klimat opisać nawet. Dokładnie, tego typu wibracje czuć co od wymienionych przez Ciebie.

1

Kto wie, czy Laswell się nie ispirował.

1

Polecam na wieczór, na uspokojenie, na ciężki dzień...w sumie to na każdą okazję:

0

Guralu, czy Ci nie żal...

1

Starszy brat kolegi puścił mi to jak miałem jakieś 12 lat:





Wtedy się zakochałem na dobre.

Jeśli chodzi o nasze podwórko to dosyć długo nie mogłem się do niczego przekonać, ale w końcu ten Pan mnie przełamał:

0

Mi też. Jego głos w zwrotkach z tym rytmem miał coś w sobie.

0

A no tak, zapomniałem wspomnieć o problemach przy impedancji z telefonem. I w sumie warto dodać, że porządniejsza karta dźwiękowa to też przydatna, jak nie czasem konieczna sprawa, jeśli mówimy o słuchaniu na pc.

0

Trzeba przyznać, ze dział zajmujący się doborem muzyki do FIFY odwalał przez te lata, kawał świetnej roboty. Idealnie dobrana muzyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?