@Vegeta88 Wczoraj to mocne źródła podawały, ja czekam na kolejny tydzień bo wiem że będzie ogień;-)
Wszystko sie rozstrzygnie na tygodniu to jest pewne bo sam Julian mowil ze przed MŚ chce mieć już wszystko załatwione, a za tydzien juz MS więc ten tydzien będzie kluczowy.
Czekamy na rozwój zdarzeń, na tyg będzie wiadome co z tego wyjdzie ;-)
FC Barcelona zachowuje spokój w kwestii transferu Juliana Álvareza. Wraz z przybyciem Gordona presja jest znacznie mniejsza. W zarządzie nie obawiają się również, że ewentualny transfer przeciągnie się poza początek MŚ oraz o ewentualny wzrost wartości rynkowej piłkarza. Barça…
Gdyby FC Barcelona nie był klubem z klasą, powinien odpowiedzieć Atleti, wysyłając po prostu link z instrukcją „jak otworzyć skrzynkę e-mailową”. Na szczęście my tak nie postępujemy. To dopiero początek. [@jotajordi13] ⏳
Lecimy;-)) to jest ten dziennikarz który jako pierwszy pisal ze wyslalismy oferte więc jest coś na rzeczy ;-)
Źródło, które ma kontakt z agentem Juliana Alvareza: Czy Atletico Madryt przestało już robić z siebie pośmiewisko i kłamać? W lutym odbyło się spotkanie z Juliánem, podczas którego obiecano mu, że pozwolą mu odejść pod koniec sezonu, i poproszono go, by dał z siebie wszystko do…
Agenci Juliána Álvareza podejmują zdecydowane działania, zwołując nadzwyczajne spotkanie z zarządem Atlético Madryt. Nie jest to zwykłe spotkanie; chodzi o złagodzenie napięć między Atlético a FC Barceloną, które mogą wpłynąć na jego potencjalny transfer. Oba kluby są w sporze, a…
@blakkudium Czytalem, espanyol i potężny Baya robili to samo jedni z Garcią a drudzy z Lewym, tydzien później jeden jak i drugi zostali zawodnikami Barcy ;-)
🚨 FC Barcelona NIE planuje publicznie odpowiadać Atlético Madryt. Wewnętrzne przesłanie: "Kto śmieje się ostatni, ten śmieje się najlepiej." [@_AdrianSnchz]
Rozumiem, że Atlético Madryt jest rozgoryczone przeciekami z Barçy, ale prawdziwy gniew powinien być skierowany wobec Juliána Álvareza i jego agenta, którzy od miesięcy knują, by wyciągnąć zawodnika z klubu. Julián Álvarez nie chce grać dla nich. [@AlbertOrtegaES1]
Julián Álvarez czeka na informacje dotyczące swojej przyszłości w Reprezentacji Argentyny.
Sprawę tę powierzył swojemu agentowi, aby móc w pełni skupić się na Mistrzostwach Świata. Ma nadzieję, że transfer do FC Barcelony zostanie sfinalizowany przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata. @RogerTorello
(🌕) Julián Álvarez is waiting to learn about his future from the Argentina national team camp.
He has left the matter in the hands of his agent so he can fully concentrate on the World Cup. He hopes that a move to FC Barcelona can be finalized before World Cup starts.… https://t.co/Hna4RY6Ib6">pic.twitter.com/Hna4RY6Ib6
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) May 29, 2026
📲 Atletico Madryt w mediach społecznościowych: "I pamiętajcie, że stworzenie tego fałszywego wpisu zajęło nam zaledwie pięć minut. Żyjemy w czasach, w których rzeczywistość można zafałszować. Nie wierzcie we wszystko, co widzicie, zwłaszcza jeśli dotyczy to Barçy." [IG] 🍿 https://t.co/gzXEXatija">https://t.co/gzXEXatija
1
@LAMC_10 Dokładnie Mordzia ;-))
1
@Vegeta88 Wczoraj to mocne źródła podawały, ja czekam na kolejny tydzień bo wiem że będzie ogień;-)
Wszystko sie rozstrzygnie na tygodniu to jest pewne bo sam Julian mowil ze przed MŚ chce mieć już wszystko załatwione, a za tydzien juz MS więc ten tydzien będzie kluczowy.
1
@Vegeta88 to tylko przypuszczenia ;-)
Ale w tym tyg będzie wiadome wszystko czy przyjdzie Julian czy też nie.
@Luciano99 Ja podaję dalej tylko, juz pisalem wcześniej że jak będzie coś odnośnie Juliana to będę wrzucał więc wrzucam. ;D
3
@Kgorecki2500 Na spokojnie w weekend, a na tyg będzie gotowanko przez Szwagrow ;D
9
Czekamy na rozwój zdarzeń, na tyg będzie wiadome co z tego wyjdzie ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
16
Na tygodniu wyczuwam gotowanko przez Deco ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
43
Elche wjeżdża z buta w Atleti xDD
0
@FCBparasiempre Spokojna twoja poczochrana ;DD
3
Dzisiaj Arsenal Artety, @Kessiego, @Czajka90 i @Eklerek rozjeżdża PSG 2:0 ;D
2
@Arkon Zobaczymy;-)
24
@Arkon Arsenal. ;-)
3
@Dankho94isback On chcial w podstawowym grać i dlatego poszedł do Atleti.
@Arkon Zobaczymy, jak Julian sie postawi to tutaj trafi.
4
@Czajka90 Wim ;-) dzis serduszkiem za Arsenalem ;-)
2
@Messibestplayerintheworld Dokładnie i to szybko wróci do tych przygłupów;-))
4
@Messibestplayerintheworld Zrobili z siebie blaznow, jak wjedzie oficjalka to powinnismy nie zostawic nawet suchej nitki na nich ;-)
10
Lecimy;-)) to jest ten dziennikarz który jako pierwszy pisal ze wyslalismy oferte więc jest coś na rzeczy ;-)
2
@thorin Tak bedzie.
https://sport.tvp.pl/93369007/paris-saint-germain-arsenal-na-zywo-transmisja-finalu-ligi-mistrzow-online-live-stream-30052026-gdzie-ogladac
Borek nalepka na ubikacje z Mielcarskim komentuje.
3
@Arkon Ale on sie nie rusza z Hiszpanii, chce do nas.
5
@tbas w kolejnym tyg wszystko się wyjaśni i zobaczymy co z tego wyjdzie ale jestem dobrej myśli;-)
@Messibestplayerintheworld Dokładnie, mi to samo, za duzo juz poszlo w eter tzw ;-)
15
No to czekamy na rozwój zdarzeń;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@Messibestplayerintheworld Ja to samo, w kolejnym tyg wszystko sie rozstrzygnie ;-)
3
@blakkudium Czytalem, espanyol i potężny Baya robili to samo jedni z Garcią a drudzy z Lewym, tydzien później jeden jak i drugi zostali zawodnikami Barcy ;-)
Więc Julian na spokojnie jest do ogarnięcia;-)
13
Krótko;-)
2
Komentarz usunięty
2
@LAMC_10 w choroszczy internet podłączyli to i posty zaczęli wrzucać;DD
12
Krótko;D
7
Benayadachraf:
"Napięcie w Atlético jest bardzo duże."
5
Julián Álvarez czeka na informacje dotyczące swojej przyszłości w Reprezentacji Argentyny.
Sprawę tę powierzył swojemu agentowi, aby móc w pełni skupić się na Mistrzostwach Świata. Ma nadzieję, że transfer do FC Barcelony zostanie sfinalizowany przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata. @RogerTorello
10
Dalej sie upokarzają xDD
1
@Pedri16Future jak tam komunikat xDD
Mowilem ze sie wyjasniaja co chwila blazny.