1

@Wojcio wystarczy zobaczyć w historie klubów, zwykla chorągiewka tzw.

6

GOAT i Luczo są już na NU Stadium ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@Aragorn33 pirlo to od zawsze była szmata zwykła jak figo, takich osobników sie po prostu wrzuca do wora a wór do jeziora.

9

Skład Interu Miami:

Leo Messi✅️



Lecimy z tym meczychem ;-))

Mocno ofensywnie dziś Miami wychodzi ;-)

Trio z przodu:

Luczo Berte
Leo

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@LukaszFan Tylko ciekawe czy sie by zgodzili bez doplaty wziąć trzech graczy od nas ;D

0

@urbipl mówi się glosno o odejściu Kounde, moze jego wrzucą w ten transfer plus kasa. ;-)

0

@LukaszFan Kounde plus gotówka brzmi dobrze ;-)

9

Szwagry dzialajcie ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

@macio_944 Nie skreślaj Grubego, on jak w to wejdzie to na plecach przytarga Juliana do nas ;D

@Roobo Jak Szwagry to zrobią to szapo ba dla nich i czapki z głów;-)

11

Simeone: "Przyszłość Juliana Alvareza? To nie jest pytanie do mnie, tylko do niego. Z pewnością wyobrażam sobie, że podjął już decyzję”.



Czyli Julek odchodzi ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

4

Cesc to jest Pan Trener ;-))




0

@Karol145 Zobaczymy jak to się rozwinie.

2

Columbus co za brama, ladnie sklepali tiki taka poszla gruba ;P



Andre Gomes co za podania daje Oo widac ze byly pilkarz Barcelony ;-)

@Adran360 @mekston @Lanosss @LAMC_10

0

@Pedri16Future Atlético nie trzyma na siłę zawodników więc tutaj jest duzy plus.

@Karol145 on to w wywiadzie mówił było nawet na glownej swego czasu.

0

@Karol145 Tylko ze Julek chce zostać w Hiszpanii i preferuje Barce jako priorytet i nie chce odchodzić do innej ligi.

0

@Pedri16Future Zobaczymy, jak Julek będzie przyciskał ich to nie będą mieli wyboru i będą musieli go sprzedać.

3

@Hosh Poszedłbym w to ;-) wtedy na ławkę Muriqiego bym widział.

2

@Adran360 Grubiutko sie porobilo kurde bele :-(

Szkoda bo ja uwielbiam River.

12

Czekamy Julek ;-)



MatteMoretto podał dalej info że Julek chce zostać w Hiszpanii i preferuje Barcelone. ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

6

No to jedziemy z meczychem Columbus vs Atlanta a później meczycho GOATa ;-))

@Adran360 @Lanosss @Tollusiek @LAMC_10 @macio_944 @mekston

2

@Adran360 To co to sie stanelo? Oo
Sprawdzalem wynik to bylo 2:1 dla River :D

1

@Kubsoleon Bylo nawet na glownej.

@Adran360 Ciekawy jestem co wyjdzie z tego, jak Laporta dobrze to rozegra to Julek moze byc nasz. ;-)

1

@Adran360 Zobaczymy jak to Laporta z Deco rozegraja. ;-)

0

@Arkon Alemanego da sie omotac latwo więc negocjacje powinny być łatwe.

@daniel32778 No zobaczymy w lipcu co wyjdzie z tego ;-)

2

@Vegeta88 Ma znaczenie bo Julian w wywiadzie powiedział jasno ze zostaje w Hiszpanii i chce odejść tylko do nas.

9

Julián Álvarez chce opuścić Atlético Madryt. @marca

"Otoczenie Juliána potwierdza, że Luis Enrique wysłał do piłkarza bezpośrednią wiadomość, a Mikel Arteta również kontaktował się z nim między marcem a majem. Deco zadzwonił również do agenta Juliána aby po prostu wyrazić zainteresowanie Barcelony, gdyby pojawiła się jakakolwiek możliwość. Piłkarz nie czuje się komfortowo z Diego Simeone, według @pedro_morata



Ciekawie się robi.

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@Arkon Julian chce zostać w Hiszpanii i jedynym kierunkiem gdzie chce odejść jest Barcelona, sam to powiedział w wywiadzie.

@DonCarletto @daniel32778 Na szczęście w Atleti jest Alemany, więc negocjacje będą proste.

1

@daniel32778 Nie jest wykluczone, w tym okienku odejdzie.

@DonCarletto Atleti nie jest klubem który trzyma zawodnikow na siłę, jak Julian powie ze odchodzi to odejdzie.

@Czajka90 na ryby bo nad wodą lubię siedzieć;D

0

@LukaszFan Dla mnie akurat te co podawaly to spoko są, bo duzo sie sprawdzało od nich. ;-)

0

@LukaszFan Zobaczymy co wyjdzie po MŚ, ja jestem pozytywnie nastawiony, po ostatnich newsach z topowych źródeł to nawet bardzo, czekam na lipiec az sie okienko otworzy ;-)

No i czekam na zgrupowanie Argentyny wtedy będzie rozmowa między Julkiem a dziennikarzem Gastonem Edulem, więcej będzie można sie dowiedzieć. ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?