🚨Chociaż Cholo Simeone chciałby zatrzymać Juliána Álvareza, trener Atlético pragnie wzmocnić defensywę i pomoc zespołu. Atlético otrzymało od gracza zielone światło na rozmowy z innymi klubami… a Barcelona ma zaplanowane spotkanie z Atleti. Klub z Camp Nou planuje zaproponować… https://t.co/Tuz99T2Ouz">pic.twitter.com/Tuz99T2Ouz
Simeone: "Przyszłość Juliana Alvareza? To nie jest pytanie do mnie, tylko do niego. Z pewnością wyobrażam sobie, że podjął już decyzję”.
❗️Simeone: “Julian Alvarez’s future? It's not a question for me, it's a question for him. Surely I imagine him to have already made his decision” #Transfers 🇦🇷
📍 Inter in Champions League. 📍 Napoli in Champions League. 📍 AS Roma in Champions League. 📍 Como in Champions League. 📍 Juventus in Europa League. 📍 AC Milan in Europa League. 📍 Atalanta in Conference League.
🚨Rosną szanse na odejście Juliána Álvareza z Atlético Madryt tego lata. Barcelona wyłoniła się jako klub, który wykazał największe zainteresowanie, jednak transakcja nie będzie prosta pod względem ekonomicznym. PSG/Arsenal również zainteresowane.
Julián Álvarez chce opuścić Atlético Madryt. @marca
"Otoczenie Juliána potwierdza, że Luis Enrique wysłał do piłkarza bezpośrednią wiadomość, a Mikel Arteta również kontaktował się z nim między marcem a majem. Deco zadzwonił również do agenta Juliána aby po prostu wyrazić zainteresowanie Barcelony, gdyby pojawiła się jakakolwiek możliwość. Piłkarz nie czuje się komfortowo z Diego Simeone, według @pedro_morata
🚨 Julián Álvarez wants to LEAVE Atlético de Madrid. @marca ⚠️
"Julián’s camp confirms that Luis Enrique sent the player a direct message and Mikel Arteta also contacted him between March and May. Deco also called Julián’s agent before Atlético vs Arsenal simply to express that… https://t.co/0pCnNiOmHI">pic.twitter.com/0pCnNiOmHI
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) May 24, 2026
@LukaszFan Zobaczymy co wyjdzie po MŚ, ja jestem pozytywnie nastawiony, po ostatnich newsach z topowych źródeł to nawet bardzo, czekam na lipiec az sie okienko otworzy ;-)
No i czekam na zgrupowanie Argentyny wtedy będzie rozmowa między Julkiem a dziennikarzem Gastonem Edulem, więcej będzie można sie dowiedzieć. ;-)
1
@Wojcio wystarczy zobaczyć w historie klubów, zwykla chorągiewka tzw.
6
GOAT i Luczo są już na NU Stadium ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@Aragorn33 pirlo to od zawsze była szmata zwykła jak figo, takich osobników sie po prostu wrzuca do wora a wór do jeziora.
9
Skład Interu Miami:
Leo Messi✅️
Lecimy z tym meczychem ;-))
Mocno ofensywnie dziś Miami wychodzi ;-)
Trio z przodu:
Luczo Berte
Leo
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@LukaszFan Tylko ciekawe czy sie by zgodzili bez doplaty wziąć trzech graczy od nas ;D
0
@urbipl mówi się glosno o odejściu Kounde, moze jego wrzucą w ten transfer plus kasa. ;-)
0
@LukaszFan Kounde plus gotówka brzmi dobrze ;-)
9
Szwagry dzialajcie ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
@macio_944 Nie skreślaj Grubego, on jak w to wejdzie to na plecach przytarga Juliana do nas ;D
@Roobo Jak Szwagry to zrobią to szapo ba dla nich i czapki z głów;-)
11
Simeone: "Przyszłość Juliana Alvareza? To nie jest pytanie do mnie, tylko do niego. Z pewnością wyobrażam sobie, że podjął już decyzję”.
Czyli Julek odchodzi ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
4
Cesc to jest Pan Trener ;-))
0
@Karol145 Zobaczymy jak to się rozwinie.
2
Columbus co za brama, ladnie sklepali tiki taka poszla gruba ;P
Andre Gomes co za podania daje Oo widac ze byly pilkarz Barcelony ;-)
@Adran360 @mekston @Lanosss @LAMC_10
0
@Pedri16Future Atlético nie trzyma na siłę zawodników więc tutaj jest duzy plus.
@Karol145 on to w wywiadzie mówił było nawet na glownej swego czasu.
0
@Karol145 Tylko ze Julek chce zostać w Hiszpanii i preferuje Barce jako priorytet i nie chce odchodzić do innej ligi.
0
@Pedri16Future Zobaczymy, jak Julek będzie przyciskał ich to nie będą mieli wyboru i będą musieli go sprzedać.
3
@Hosh Poszedłbym w to ;-) wtedy na ławkę Muriqiego bym widział.
2
@Adran360 Grubiutko sie porobilo kurde bele :-(
Szkoda bo ja uwielbiam River.
12
Czekamy Julek ;-)
MatteMoretto podał dalej info że Julek chce zostać w Hiszpanii i preferuje Barcelone. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
6
No to jedziemy z meczychem Columbus vs Atlanta a później meczycho GOATa ;-))
@Adran360 @Lanosss @Tollusiek @LAMC_10 @macio_944 @mekston
2
@Adran360 To co to sie stanelo? Oo
Sprawdzalem wynik to bylo 2:1 dla River :D
1
@Kubsoleon Bylo nawet na glownej.
@Adran360 Ciekawy jestem co wyjdzie z tego, jak Laporta dobrze to rozegra to Julek moze byc nasz. ;-)
1
@Adran360 Zobaczymy jak to Laporta z Deco rozegraja. ;-)
0
@Arkon Alemanego da sie omotac latwo więc negocjacje powinny być łatwe.
@daniel32778 No zobaczymy w lipcu co wyjdzie z tego ;-)
2
@Vegeta88 Ma znaczenie bo Julian w wywiadzie powiedział jasno ze zostaje w Hiszpanii i chce odejść tylko do nas.
9
Julián Álvarez chce opuścić Atlético Madryt. @marca
"Otoczenie Juliána potwierdza, że Luis Enrique wysłał do piłkarza bezpośrednią wiadomość, a Mikel Arteta również kontaktował się z nim między marcem a majem. Deco zadzwonił również do agenta Juliána aby po prostu wyrazić zainteresowanie Barcelony, gdyby pojawiła się jakakolwiek możliwość. Piłkarz nie czuje się komfortowo z Diego Simeone, według @pedro_morata
Ciekawie się robi.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@Arkon Julian chce zostać w Hiszpanii i jedynym kierunkiem gdzie chce odejść jest Barcelona, sam to powiedział w wywiadzie.
@DonCarletto @daniel32778 Na szczęście w Atleti jest Alemany, więc negocjacje będą proste.
1
@daniel32778 Nie jest wykluczone, w tym okienku odejdzie.
@DonCarletto Atleti nie jest klubem który trzyma zawodnikow na siłę, jak Julian powie ze odchodzi to odejdzie.
@Czajka90 na ryby bo nad wodą lubię siedzieć;D
0
@LukaszFan Dla mnie akurat te co podawaly to spoko są, bo duzo sie sprawdzało od nich. ;-)
0
@LukaszFan Zobaczymy co wyjdzie po MŚ, ja jestem pozytywnie nastawiony, po ostatnich newsach z topowych źródeł to nawet bardzo, czekam na lipiec az sie okienko otworzy ;-)
No i czekam na zgrupowanie Argentyny wtedy będzie rozmowa między Julkiem a dziennikarzem Gastonem Edulem, więcej będzie można sie dowiedzieć. ;-)