2

@Czajka90 A obejrze też Kanonierow ;D

2

Oby dzis Manita ;-)

1

@Kessie Dziwnie piszesz Barca vs pipy z madrytu Kesjuszu ;D

6

Komentarz TOP ;-))



Walimy na czapke ich dzisiaj oby Manita ;-))

6

@Kessie @Bocheno1 @Deviler w tym teledysku ladnie zagrali ;-))

Kurla @Luciano99 mam nadzieje ze pieniążki zarobiles ladne za Chlopakow? ;D

Podobno @macio_944 na kamerce? ;D

2

@mekston Fabrizio Romano piany xDD

Poprawione Mekstoniku ;-))

17

GOAT❤️



Meczyk po robotaju nadrobiony ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

@partymaker Oby bo w Eleven lepsi komentatorzy są.

2

@mordini123 @Rastafarnianin czyli pewnie będzie jak do tej pory ze kilka meczow w Eleven i kilka w Canal+, poczekam do lipca może coś będzie więcej wiadomo.

1

Ktoś wie czy La Liga w kolejnym sezonie będzie też w Eleven Sports czy tylko w Canal+?

Bo jak czytalem to nie ma zadnego potwierdzenia oficjalnego ze La Liga będzie tylko w Canal+.

Bo mam dylemat czy kupowac Eleveny na rok bo mam dobrą promke na to.

3

@Messibestplayerintheworld @blakkudium powiedzial ze zostaje i ogólnie wywiad kozak ;-))

Będzie tez cygaro i szampany w niedzielę;D

8

No to oglądamy wywiad z Wojtulą ;-)



Tutaj wywiad:


1

@blakkudium Olmo, Ferran i Kounde out, czas na nowe rozdanie.

25

"Czy obecny PSG to najlepsza drużyna, w jakiej kiedykolwiek grałeś?”

Ousmane Dembélé: "Nie wiem, bo grałem w Barçy z Leo Messim, najlepszym piłkarzem wszech czasów.”

https://x.com/i/status/2052140405978959895

Krótko Dembuś ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

11

Gavi:

"Messi to najlepszy piłkarz w historii."

"Mamy szczęście, że jest wychowankiem La Masii, a wszyscy tutaj traktują go jako wzór do naśladowania."

"Kiedy byłem w La Masii, a on grał w pierwszej drużynie Barcelony, wszyscy zawsze patrzyliśmy na niego z podziwem."

"Osobiście stałem się kibicem Barcelony od najmłodszych lat właśnie dzięki niemu, a wiele osób postąpiło tak samo."



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

5

Powrót do treningów przed meczem z mierdami madryckimi. ;-)



No proste Wojtula że Klasyka obejrzę w Eleven bo mierd z Canal+ nie zamierzam słuchać;-)


24

Dokładnie 11 lat temu w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów UEFA FC Barcelona pokonała Bayern Monachium 3:0 na Camp Nou. Leo Messi zaorał obronę Bayernu Monachium, w szczególności Boatenga.



Dokładnie 17 lat temu w drugim meczu półfinału Ligi Mistrzów UEFA FC Barcelona po remisie 1:1 z Chelsea awansowała do Finału po spektakularnej bramce w same okienko Andrésa Iniesty, asyste przy tej bramce mial Leo.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

10

Rodzina Casemiro chętnie zamieszkałaby w Miami, a sam Casemiro bardzo chciałby grać u boku Leo Messiego. @SkySports



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944 @Adran360

3

@blakkudium To on przecież miał tam jakieś zgrzyty z Laportą.

3

@blakkudium to ten od Dembele?

8

Kolejna młoda osoba nie żyje, miala przyszłość przed sobą.



Depresja zabrała kolejną młodą osobę.

@macio_944 @NeroTFP1

8

GTA 6 podpisuje umowę marketingową z PlayStation 5, a szef Take-Two sugeruje, że gracze na PC nie stanowią „głównej” grupy odbiorców Rockstar.

https://www.eurogamer.net/gta-6-rockstar-take-two-ps5-marketing-core-audience



@macio_944 @Messibestplayerintheworld @clyde @Mario96w

3

@blakkudium Dawać Abde, oglądam jego mecze i jak dla mnie jest najlepszym zawodnikiem Betisu.

3

@blakkudium Gdziesz Ci City Doku odda, zapomnij ;D

4

@blakkudium Nie wiem co o nim myśleć, ma 25 lat i wchodzi w najlepszy wiek dla zawodnika, z jednej strony bym go u nas widzial a z drugiej gdzie by tu go upchać w składzie. ;-)

15

Leo Messi wraz z Rodzinką melduje sie na F1 Miami GP. ;-)





@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

Dobra gramy w Residenta Remake ;D

2

@jedrek7000 w ostatnich karnych powinien byc i nawet komentator to powiedzial.

2

O kurla xDD


Nawet mecz Leo na ocene 10 nie wystarczył ;D

Orlando w 93 na 3:4

@macio_944 @Adran360

1

@Adran360 Karnego nie powinno byc, to sedziowanie to cyrk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?