@Messibestplayerintheworld Tak przypuszczam bo jak chcemy dać za Julka 70mln plus kogoś ze składu to chyba będzie to Ferran więc Lewus prawdopodobnie by został w takiej sytuacji.
@Mario96w a i Ciekawe czy Gothic 3 wyjdzie z tym patchem od CD Projektu czy bez bo jak zwykła 3 to slabo, bo z tym patchem to sztos bylo, mam nadzieję że z tym patchem bo mega w uj zmienia on ;-)
@Mario96w Noo a jaak ;D 3 tez wychodzi na ps5 więc też ją ogram, ja to Noc Kruka nie moge sie doczekać to będzie cos pieknego granie na padzie i ubicie Kruka i Smoków plus wbicie platynki ;D
@NeroTFP1 No to ja tak samo ;D tez pierwszy raz Starym Obozem ale jak zobaczyłem że to mendy to później juz Nowym Obozem jechałem od początku do końca;-)
Ale przejdę jeszcze raz i tak jak mowisz zrobie sobie parę sejwow zeby porobic zadania dla Starego i Świrów bo dla Nowego juz wszystkie mam zrobione żeby platyne sieknąć ;D
0
@Messibestplayerintheworld Tak przypuszczam bo jak chcemy dać za Julka 70mln plus kogoś ze składu to chyba będzie to Ferran więc Lewus prawdopodobnie by został w takiej sytuacji.
4
Dawać Cutiego i Juliana ;-))
@Messibestplayerintheworld @Sysia11 @Lanosss @Adran360 @LAMC_10
16
Agenci Juliana Alvareza pracują nad jego transferem do FC Barcelony. [@FCBRAC1]
Dawać kocika do nas ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Pawel13sz Nope, zawodnicy a jest pare asow w Arsenalu i Atleti.
4
Dziś dwa karniaczki byly to jutro dwie czerwone żeby nie bylo nudy ;D
4.2 to promocja na zagranie czerwa ;D
@lucas/catalan @Luciano99 @MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @Kessie @mekston @Lanosss @Adran360
0
@Michixddxd a 5 jest geniuszu.
0
@Salchent a wiesz co reprezentuje real u każdego sraczke jedynie z nami maja problem bo umiemy sie postawić.
@Hindus co z tego jak z Baya out.
0
@Destroyer_of_Worlds dlatego Julian obowiązkowo.
0
@PatrychoO Dobrze bo na Allianz odpadaja.
0
Dawaj czerwo Bagietom to Baya latwo u siebie będą miec.
Oby Hakimi dzis czerwo.
0
Manzano pokazany xDD
Co za krzywa morda hahaha
1
@Mario96w Oby wydali z tym patchem bo jak czystą trójkę to beka będzie i bardzo latwo w uj ;D
A tam to bylo duzo tez dodane i Diego mial pancerz z Gothica II ;D
2
Diaz ich porobil jak smieci hahaha brawo Baya bic bagiety.
0
@gmdfk nie wiem bo nie ogladam bagiet.
0
@Piotrek1993 z tym farfoclem co broni dzis? xD
0
A Chevalier czego nie gra? Kontuzji nie ma.
Srake dostał przed Potężnym Baya czy co o uj chodzi?
Jakas Bagieta wyjasni?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bembele co za brama..
1
@Mario96w a i Ciekawe czy Gothic 3 wyjdzie z tym patchem od CD Projektu czy bez bo jak zwykła 3 to slabo, bo z tym patchem to sztos bylo, mam nadzieję że z tym patchem bo mega w uj zmienia on ;-)
Chodzi o to:
https://gothic.org.pl/gothic/gothic-3/patch-edycja-rozszerzona/
Jakby to jebli to miazga by była;D
0
Fuksem wsadzil Dembelus xD
1
@Mario96w Grałem i przeszedłem tego kota, mogliby zrobić to jako DLC na ps5, mega by to siadło;-)
0
Olisee brawoo!!
1
@Mario96w Noo i to mega przysługę bo ja juz od paru ladnych lat na to czekam az wyjdzie na konsole i sie spełniło;-)
Ja lapka mam do meczow ogladania, ale w gry nie gram bo nie lubie grac na klawie, od zawsze tylko padzik ;D
0
Olise i Doue to koty w huk ;-))
Obaj to fani Leo co jeszcze bardziej mi sie podoba.
3
@macio_944 Julian za Ferrana plus zostanie Lewego jako Jokera i przyjście Bastoniego obowiązkowe;-)
1
@Mario96w Noo a jaak ;D 3 tez wychodzi na ps5 więc też ją ogram, ja to Noc Kruka nie moge sie doczekać to będzie cos pieknego granie na padzie i ubicie Kruka i Smoków plus wbicie platynki ;D
1
@NeroTFP1 No to ja tak samo ;D tez pierwszy raz Starym Obozem ale jak zobaczyłem że to mendy to później juz Nowym Obozem jechałem od początku do końca;-)
Świrów z sekty jakoś nie lubię;D
@Mario96w u mnie juz poblokowane xD
Ale przejdę jeszcze raz i tak jak mowisz zrobie sobie parę sejwow zeby porobic zadania dla Starego i Świrów bo dla Nowego juz wszystkie mam zrobione żeby platyne sieknąć ;D
1
Harryyyy Kaneeeeeee!!! Baya 1:0 z Bagietami!!!
1
@clyde @Mario96w a co do Goticzka 1 to jaki obóz wolicie Stary czy Nowy? ;D
Świrów z sekty nie biore pod uwage bo tam nigdy nie grałem ale moze na ps5 się przełamie po ponad 20 latach ;D
Ja to Nowy bo Starego nie lubie bo tam Gomez menda jedna jak Pazdzioch jest ;DD
A Diego (moja ulubiona postać) to jak wiadomo on trzyma strone Najemników ;-)
Chociaż u najemnikow mam drugą ulubioną Gorna ;D
0
@clyde wal expa na scierwojadach plus kretoszczurach xD
Ja tak zrobilem to jak wbijalem do Szkodników to mialem chyba 7 czy 8 poziom już a minimalny do dołączenia jest 5 ;D