0

@Messibestplayerintheworld Tak przypuszczam bo jak chcemy dać za Julka 70mln plus kogoś ze składu to chyba będzie to Ferran więc Lewus prawdopodobnie by został w takiej sytuacji.

4

16

Agenci Juliana Alvareza pracują nad jego transferem do FC Barcelony. [@FCBRAC1]



Dawać kocika do nas ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Pawel13sz Nope, zawodnicy a jest pare asow w Arsenalu i Atleti.

4

Dziś dwa karniaczki byly to jutro dwie czerwone żeby nie bylo nudy ;D

4.2 to promocja na zagranie czerwa ;D

@lucas/catalan @Luciano99 @MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @Kessie @mekston @Lanosss @Adran360

0

@Michixddxd a 5 jest geniuszu.

0

@Salchent a wiesz co reprezentuje real u każdego sraczke jedynie z nami maja problem bo umiemy sie postawić.

@Hindus co z tego jak z Baya out.

0

@Destroyer_of_Worlds dlatego Julian obowiązkowo.

0

@PatrychoO Dobrze bo na Allianz odpadaja.

0

Dawaj czerwo Bagietom to Baya latwo u siebie będą miec.

Oby Hakimi dzis czerwo.

0

Manzano pokazany xDD

Co za krzywa morda hahaha

1

@Mario96w Oby wydali z tym patchem bo jak czystą trójkę to beka będzie i bardzo latwo w uj ;D

A tam to bylo duzo tez dodane i Diego mial pancerz z Gothica II ;D

2

Diaz ich porobil jak smieci hahaha brawo Baya bic bagiety.

0

@gmdfk nie wiem bo nie ogladam bagiet.

0

@Piotrek1993 z tym farfoclem co broni dzis? xD

0

A Chevalier czego nie gra? Kontuzji nie ma.

Srake dostał przed Potężnym Baya czy co o uj chodzi?

Jakas Bagieta wyjasni?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bembele co za brama..

1

@Mario96w a i Ciekawe czy Gothic 3 wyjdzie z tym patchem od CD Projektu czy bez bo jak zwykła 3 to slabo, bo z tym patchem to sztos bylo, mam nadzieję że z tym patchem bo mega w uj zmienia on ;-)

Chodzi o to:

https://gothic.org.pl/gothic/gothic-3/patch-edycja-rozszerzona/

Jakby to jebli to miazga by była;D

0

Fuksem wsadzil Dembelus xD

1

@Mario96w Grałem i przeszedłem tego kota, mogliby zrobić to jako DLC na ps5, mega by to siadło;-)

0

Olisee brawoo!!

1

@Mario96w Noo i to mega przysługę bo ja juz od paru ladnych lat na to czekam az wyjdzie na konsole i sie spełniło;-)

Ja lapka mam do meczow ogladania, ale w gry nie gram bo nie lubie grac na klawie, od zawsze tylko padzik ;D

0

Olise i Doue to koty w huk ;-))

Obaj to fani Leo co jeszcze bardziej mi sie podoba.

3

@macio_944 Julian za Ferrana plus zostanie Lewego jako Jokera i przyjście Bastoniego obowiązkowe;-)

1

@Mario96w Noo a jaak ;D 3 tez wychodzi na ps5 więc też ją ogram, ja to Noc Kruka nie moge sie doczekać to będzie cos pieknego granie na padzie i ubicie Kruka i Smoków plus wbicie platynki ;D

1

@NeroTFP1 No to ja tak samo ;D tez pierwszy raz Starym Obozem ale jak zobaczyłem że to mendy to później juz Nowym Obozem jechałem od początku do końca;-)

Świrów z sekty jakoś nie lubię;D

@Mario96w u mnie juz poblokowane xD

Ale przejdę jeszcze raz i tak jak mowisz zrobie sobie parę sejwow zeby porobic zadania dla Starego i Świrów bo dla Nowego juz wszystkie mam zrobione żeby platyne sieknąć ;D

1

Harryyyy Kaneeeeeee!!! Baya 1:0 z Bagietami!!!

1

@clyde @Mario96w a co do Goticzka 1 to jaki obóz wolicie Stary czy Nowy? ;D

Świrów z sekty nie biore pod uwage bo tam nigdy nie grałem ale moze na ps5 się przełamie po ponad 20 latach ;D

Ja to Nowy bo Starego nie lubie bo tam Gomez menda jedna jak Pazdzioch jest ;DD

A Diego (moja ulubiona postać) to jak wiadomo on trzyma strone Najemników ;-)

Chociaż u najemnikow mam drugą ulubioną Gorna ;D

0

@clyde wal expa na scierwojadach plus kretoszczurach xD

Ja tak zrobilem to jak wbijalem do Szkodników to mialem chyba 7 czy 8 poziom już a minimalny do dołączenia jest 5 ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?