1

@Mario96w Noo i to mega przysługę bo ja juz od paru ladnych lat na to czekam az wyjdzie na konsole i sie spełniło;-)

Ja lapka mam do meczow ogladania, ale w gry nie gram bo nie lubie grac na klawie, od zawsze tylko padzik ;D

0

Olise i Doue to koty w huk ;-))

Obaj to fani Leo co jeszcze bardziej mi sie podoba.

3

@macio_944 Julian za Ferrana plus zostanie Lewego jako Jokera i przyjście Bastoniego obowiązkowe;-)

1

@Mario96w Noo a jaak ;D 3 tez wychodzi na ps5 więc też ją ogram, ja to Noc Kruka nie moge sie doczekać to będzie cos pieknego granie na padzie i ubicie Kruka i Smoków plus wbicie platynki ;D

1

@NeroTFP1 No to ja tak samo ;D tez pierwszy raz Starym Obozem ale jak zobaczyłem że to mendy to później juz Nowym Obozem jechałem od początku do końca;-)

Świrów z sekty jakoś nie lubię;D

@Mario96w u mnie juz poblokowane xD

Ale przejdę jeszcze raz i tak jak mowisz zrobie sobie parę sejwow zeby porobic zadania dla Starego i Świrów bo dla Nowego juz wszystkie mam zrobione żeby platyne sieknąć ;D

1

Harryyyy Kaneeeeeee!!! Baya 1:0 z Bagietami!!!

1

@clyde @Mario96w a co do Goticzka 1 to jaki obóz wolicie Stary czy Nowy? ;D

Świrów z sekty nie biore pod uwage bo tam nigdy nie grałem ale moze na ps5 się przełamie po ponad 20 latach ;D

Ja to Nowy bo Starego nie lubie bo tam Gomez menda jedna jak Pazdzioch jest ;DD

A Diego (moja ulubiona postać) to jak wiadomo on trzyma strone Najemników ;-)

Chociaż u najemnikow mam drugą ulubioną Gorna ;D

0

@clyde wal expa na scierwojadach plus kretoszczurach xD

Ja tak zrobilem to jak wbijalem do Szkodników to mialem chyba 7 czy 8 poziom już a minimalny do dołączenia jest 5 ;D

1

@Mario96w Wiadomo byku, ja to fan i to moja ulubiona gra od dzieciaka więc zakupilem przedpremierowo za 260zl jak mówisz, opłaca się wziąć teraz i walnąć w Klasyku Platynkę ;D

0

@blakkudium @Messibestplayerintheworld Skończy się 70mln plus Ferran.

Nie bez powodu zostaje Lewy, także Ferran out plus 70 baniek i Julian nasz, tak będzie;-)

7

Czekam na Goticzka II Noc Kruka na ps5, w Goticzka 1 na ps5 padem mi sie gra mega przyjemnie, wszystko jest w skrócie zrobione co mi sie bardzo spodobalo ;-)

https://www.gry-online.pl/newsroom/po-ponad-20-latach-trylogia-gothic-trafi-na-konsole-sa-daty-premi/zb30a16

A co do Goticzka 1 to jestem aktualnie na l4 i sobie pogrywam, zostaly dwa rozdziały do konca w ktorych sie bawie i chce zrobic platynę;D

Teraz pauzę zrobilem na mecz Baya z Bagietami ;D

Powiem wam ze nie wiem czy wiedzieliście ale z wieży Xardasa da sie wyjść przemianą w Wilka xD nie mialem akrobatyki wbitej a ni czaru przemiany w krwiopijce więc musiałem kminić w inną stronę więc postanowilem wyjść wilkiem i dalo radę ;D

@MesQueUnClub_87 @macio_944 @NeroTFP1 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld

10

@10JoseAlvarez za pośrednictwem @elchiringuitotv:

Trwają już rozmowy między Barçą a Atlético Madryt w sprawie Juliána Álvareza.

Piłkarz miał już poinformować swój klub o chęci przejścia do Barçy po zakończeniu sezonu.



"Barça złoży oferte Atlético 70mln za Juliána”.

”W Barçy są zawodnicy którymi interesuje się Atlético Madryt."

@10JoseAlvarez dla ChiringuitoTV



70mln plus Araujo.

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

@MesQueUnClub_87 Z tego co wyczytałem to w max 120mln ma sie zamknąć transfer.

No ja tez takich zawodników lubie bo Julek jest uniwersalny coś jak Luisito kiedyś;-)

19

FC Barcelona zaczyna przyspieszać działania zmierzające do pozyskania Juliana Alvareza. Negocjacje nie będą łatwe, ale w szeregach FC Barcelony panuje optymizm. @GustavoYarroch @ESPNArgentina



Informacja o tym, że bracia Juliána Álvareza są w Barcelonie w poszukiwaniu domu, była i jest prawdziwa. @GustavoYarroch



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

5

@Czajka90 Klasa sama w sobie ;D

Szkoła @Luciano99 ;-)

12

Gratulacje @Kessie ! ;-)


2

@MeAndSwan AppleTV ;-)

8

XI Interu Miami:

Leo Messi✅️



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

37

11 pkt przewagi nad mierdami i okej.


1

No w koncu i teraz bic ich ostro ;-))

0

Sypią sie nam zawodnicy jak worek po mące. :/

1

@NeroTFP1 No to mam to samo Byku ;D

Z Getafe zawsze takie mecze są, cały mecz będą stali i sie bronili :/

1

To jest nasz najgorszy mecz w sezonie, takie gówno gramy ze to szok.

Bramka by sie przydała na odmulenie.

1

@LAMC_10 Dokładnie hahaha ;D

Chociaz juz piwko pite jest więc moze przed meczykiem drzemka wleci ;D

Ale jeszcze musze Juliana zobaczyć ;P

1

@Krystiansigma2734 Wsadzi brame i mecz sie skonczy ;-)

1

@LAMC_10 A jaaak ;D

Mimo ze po trzech nockach jestem to obejrze GOATa ;-)

1

Czutke mam taką że wejdzie Araujo i strzeli bramkę;-)

3

@mekston Oby GOAT dzis hattricka wsadził, trzeba gonić 1000 bramek ;D

2

@bartekvisca z dzis na jutro ;-)

@Adran360 Będzie wygrana, Leo lubi im strzelać i asystować;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?