1

@malypuzon i Alvareza mego. ;D

2

@Kapitan hawk @mekston ja obchodze dzisiaj obchody wczorajszej katastrofy Barcelońskiej ;D

2

@gumaz @MesQueUnClub_87 moja pizzunia dzisiaj ;-))
https://ibb.co/m5DjjmYx

0

@Encore Prawda ale nie wiadomo czy by trafil, Joan umie bronić 1 vs 1 ;-)

0

@Encore dla mnie żółta i gramy dalej, Simeone dodal duzo od siebie.

0

Thierry Henry dla CBS Sports: "Dla mnie to nie byla czerwona kartka."


1

@MesQueUnClub_87 Oo a ja dzis pizze zamawialem, bardzo pyszna przyszla ;-)

A Sin City to obie części mam na oryginale, moj jeden z ulubionych filmów;-)

1

Dobra pora obejrzeć sobie Sin City obie części bo są sztosem, lubie do nich wracać;-)

@MesQueUnClub_87

4

Za tydzien remontada i awans, tak to widzę;-))





@Sysia11 @Messibestplayerintheworld

3

@Kozinho. Oczywiście że tak.

6

Tak bym podsumował wczoraj naszych napastnikow oprócz oczywiście Yamala ;D

https://streamable.com/9fuoll

@mekston @Messibestplayerintheworld @macio_944 @Adran360 @Lanosss @Kapitan hawk @Pawel13sz

0

@Bykunn ale tu racja o naszych napastnikach ;D

https://x.com/i/status/2042027516433436740

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RosjaninBut Penalty a favor del Real Madrid! ;D

1

@esem91 real w LM a real w LaLidze to dwa inne zespoły.

Na Klasyka będzie Raphinha to sam ogarnie wygraną;-)

55

Kowal ;DD


22

Wypowiedź Lamine'a Yamala: "Ta historia jeszcze się nie skończyła. W przyszłym tygodniu damy z siebie wszystko”.

„Trzymajmy się razem, kibice Barçy”.



Vamooos Barça! Po awans w przyszłym tygodniu!☺️❤️

1

@Sysia11 wczoraj by siadł na LS grubiutko ;-)

3

@Sysia11 z Ferranem jest juz taki problem ze nawet do sytuacji juz nie dochodzi, więc ciężko widzę jego przełamanie.

2

@Sysia11 Ogólnie Giuliano to kocur, ciekawy jestem jak się zaprezentuje na Mundialu ;-)

18

Julián Alvarez naprawdę nauczył się wykonywać rzuty wolne od najlepszego... Lionela Messiego.

Julián Alvarez: "Messi. Kiedy jestem w reprezentacji, zawsze poświęcam trochę czasu, żeby przyjrzeć się, jak on to robi, a potem staram się naśladować jego technikę podczas treningów i meczów tutaj”.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

Dobra na Metropolitano remontada, tak to widzę Byczki ;-))

Vamoooos Barçaaa!❤️

2

Yamal co Messiego zrobil teraz, szkoda ze tego nie wbil ehh :-((

6

Ronald Araujo wznosim do Ciebie błaganie ebnij bramke z baniaka nasz kapitanie ;DD

0

@Cvzx on w Atalancie juz kotem byl.

0

Komentarz usunięty

0

Pozamiatane i nie ma tu juz co zbierac.

1

@norbi77 A to nie wiem o co chodzi, Flick chyba lepiej wie, Pedri dostal kartke.

0

@norbi77 dostal kartke, pokazal sędzia mu i nawet wyswietlalo sie na ekranie, ogladam mecz to wiem ze ma kartke.

1

@norbi77 za karte zszedł bo mial zolta i Flick nie chciał ryzykować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?