- Kibice Barcelony śpiewali po meczu "¡Si, se puede!" ("Tak, to jest możliwe!"). Maja dużą wiarę w odrobienie tej straty. Piłkarzy żegnały brawa. W drugiej połowie, grając w osłabieniu, atakowali, starali się kreować sytuacje.
🗣️ @matswiecicki: Atletico - grając w przewadze - miało w drugiej połowie niższe posiadanie piłki niż w pierwszej. Nie byli w stanie praktycznie niczego stworzyć. (...) Drugi gol? To się nie miało prawa wydarzyć. Ta akcja toczyła się w ekstremalnie wolnym… https://t.co/3HRrKemmn5">pic.twitter.com/3HRrKemmn5
Julián Alvarez naprawdę nauczył się wykonywać rzuty wolne od najlepszego... Lionela Messiego.
Julián Alvarez: "Messi. Kiedy jestem w reprezentacji, zawsze poświęcam trochę czasu, żeby przyjrzeć się, jak on to robi, a potem staram się naśladować jego technikę podczas treningów i meczów tutaj”.
Julián Alvarez really learnt how to take free-kicks from the best... Lionel Messi 🇦🇷☄️
🗣️ 'Messi. When I'm with the national team I always take time to watch how he does it and then I try to do his technique in trainings & games here' https://t.co/2KO5EYtfQZ">pic.twitter.com/2KO5EYtfQZ
1
@malypuzon i Alvareza mego. ;D
2
@Kapitan hawk @mekston ja obchodze dzisiaj obchody wczorajszej katastrofy Barcelońskiej ;D
2
@gumaz @MesQueUnClub_87 moja pizzunia dzisiaj ;-))
https://ibb.co/m5DjjmYx
0
@Encore Prawda ale nie wiadomo czy by trafil, Joan umie bronić 1 vs 1 ;-)
0
@Encore dla mnie żółta i gramy dalej, Simeone dodal duzo od siebie.
0
Thierry Henry dla CBS Sports: "Dla mnie to nie byla czerwona kartka."
1
@MesQueUnClub_87 Oo a ja dzis pizze zamawialem, bardzo pyszna przyszla ;-)
A Sin City to obie części mam na oryginale, moj jeden z ulubionych filmów;-)
1
Dobra pora obejrzeć sobie Sin City obie części bo są sztosem, lubie do nich wracać;-)
@MesQueUnClub_87
4
Za tydzien remontada i awans, tak to widzę;-))
@Sysia11 @Messibestplayerintheworld
3
@Kozinho. Oczywiście że tak.
6
Tak bym podsumował wczoraj naszych napastnikow oprócz oczywiście Yamala ;D
https://streamable.com/9fuoll
@mekston @Messibestplayerintheworld @macio_944 @Adran360 @Lanosss @Kapitan hawk @Pawel13sz
0
@Bykunn ale tu racja o naszych napastnikach ;D
https://x.com/i/status/2042027516433436740
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RosjaninBut Penalty a favor del Real Madrid! ;D
1
@esem91 real w LM a real w LaLidze to dwa inne zespoły.
Na Klasyka będzie Raphinha to sam ogarnie wygraną;-)
55
Kowal ;DD
22
Wypowiedź Lamine'a Yamala: "Ta historia jeszcze się nie skończyła. W przyszłym tygodniu damy z siebie wszystko”.
„Trzymajmy się razem, kibice Barçy”.
Vamooos Barça! Po awans w przyszłym tygodniu!☺️❤️
1
@Sysia11 wczoraj by siadł na LS grubiutko ;-)
3
@Sysia11 z Ferranem jest juz taki problem ze nawet do sytuacji juz nie dochodzi, więc ciężko widzę jego przełamanie.
2
@Sysia11 Ogólnie Giuliano to kocur, ciekawy jestem jak się zaprezentuje na Mundialu ;-)
18
Julián Alvarez naprawdę nauczył się wykonywać rzuty wolne od najlepszego... Lionela Messiego.
Julián Alvarez: "Messi. Kiedy jestem w reprezentacji, zawsze poświęcam trochę czasu, żeby przyjrzeć się, jak on to robi, a potem staram się naśladować jego technikę podczas treningów i meczów tutaj”.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
Dobra na Metropolitano remontada, tak to widzę Byczki ;-))
Vamoooos Barçaaa!❤️
2
Yamal co Messiego zrobil teraz, szkoda ze tego nie wbil ehh :-((
6
Ronald Araujo wznosim do Ciebie błaganie ebnij bramke z baniaka nasz kapitanie ;DD
0
@Cvzx on w Atalancie juz kotem byl.
0
Komentarz usunięty
0
Pozamiatane i nie ma tu juz co zbierac.
1
@norbi77 A to nie wiem o co chodzi, Flick chyba lepiej wie, Pedri dostal kartke.
0
@norbi77 dostal kartke, pokazal sędzia mu i nawet wyswietlalo sie na ekranie, ogladam mecz to wiem ze ma kartke.
1
@norbi77 za karte zszedł bo mial zolta i Flick nie chciał ryzykować.