15

Koszulki w salonie Neymara ;-)



Leo, Luczo, swojską nawet dał i Crisa ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

1

@Zoker 8h chyba standard ;-)

1

@Messibestplayerintheworld Julek dołączy do nas, wie że w Atleti nic nie wygra plus jest naszym fanem ;-)

Także o niego jestem jakoś spokojny ;-))

15

Pierwszy trening Leo Messiego na nowym stadionie Interu Miami.



A tutaj Leo i Luczo w nowej szatni nowego stadionu ;-)





Super to wygląda;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

@Fog_W_1899 Jak to powiedzial Ziomeczek @mekston będą zmiany pod rywala ;-)

2

@mekston albo Raphinha.

12

Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Vinicius Junior i Kylian Mbappé w reklamie LEGO.





@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

@mekston tak i nawet sie pożegnał już, kończy karierę Reprezentacyjną po Mistrzostwach Świata.

2

@mekston Dokładnie i CONCACAF na konferencji ogłosił walkowera na korzyść Argentyny.

Hiszpania dala pupska ze nie chciala grac.

2

@trolownik Hiszpania nie chciala grac u na CONCACAF ogłosił walkower dla Argentyny wiec co Ty piszesz chlopie?

@mekston Dokładnie to Hiszpania sie zdygala grac wystarczy posłuchać co zawodnicy mowili ze przed MŚ nie chcieli morali sobie psuć.

2

@Coutinho007 Oo to supcio i smacznego Mordzia ;-))

1

@Frimpong @Lanosss koniec marzeń xDD

3

@Frimpong Oglądam;-))

Oby awans Polakow ;-)

@mekston Dokładnie, terminow nie bylo juz.

2

@MesQueUnClub_87 Zjadłbym to Byku! Smacznego! ;-))

2

@Bykunn Ja lubię wlasnie takie porcje, nawet jak kebsa zamawiam to zawsze XXL ;D

Uznaje zasadę: "albo grubo albo wcale" ;D

1

@Frimpong Gdzie sie sprulem? ;D masz omamy jakieś, napisałem ze bezsensowny byl to komentarz ;D

1

@Mario96w Jak to jest pocisk to "xD".

Nawet mnie to nie wzruszylo a zasmialem się pod nosem ;D

3

@Kgorecki2500 Piersi, cycki zwał jak zwał;-)

@Frimpong po uj taki zbędny komentarz i w dodatku bezsensowny?

12

Siadła micha grubo ;D

Dzis byly cycuszki pieczone do surówki i fryteczek ;-))

https://ibb.co/sd9WXCn2

Pyszne w huk ;P

@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @clyde @agaFCB @Sysia11 @Kgorecki2500 @Coutinho007 @Safrani @Kluivert_P

4

@Vegeta88 Nope, za bardzo jestem zakochany w Argentynie żeby iść spać;-) to jest taka sama miłość jak do Barcelony;-))

0

@mekston Nope za szybko pisalem Byczku i pominąłem z marszu Tagliafico;D

Ogólnie mocny sklad w huk, powinno być do przerwy z 4-5 do jajca ;-)

Leo cos czuje poszaleje dzisiaj ;D

1

@escarabajo pominąłem Tagliafico haha za szybko pisałem.

16

Z dzis na jutro gramy ;-)

Argentyna vs Zambia o 1 w nocy w Eleven Sports 1 ;-))



Kij mam na 6 jutro to zarywam nocke i nie spie nic, cisne na dniówkę bez spania;D

Przewidywany Skład Argentyny:

Dibu
Molina Cuti Otamendi Tagliafico
Enzo Mac Allister Barco
Leo Messi Julian Giuliano

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@kodi77 ¿Qué miras, bobo?

2

Komentarz usunięty

1

@mekston No tak, tu sie zgodzę ale do Mistrzostw jeszcze pol roku więc w te pol roku to zdąży się przygotować;-)

2

@mekston @Sysia11 I nie piszcie bzdur ze Leo jest slabszy bo dalej to ma.



Wystarczy oglądać mecze, wczoraj gdyby nie rykoszet to miałby bramkę i to w okienko.

15

Nico Paz po strzeleniu bramki z rzutu wolnego przeciwko Mauretanii:

„Dedykowałem tę bramkę z rzutu wolnego Leo Messiemu, bo jest moim idolem.”



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@mekston Właśnie teraz Argentyna jest lepsza, ma więcej zdolnych chłopaków i więcej doświadczenia niż w 2022 roku, chociaz Leo jest starszy to i tak jest mega dobry, a wczoraj to zagrali jak juz pisalem na lajcie sobie bo to i tak towarzyski meczyk.

@Sysia11 Prawda i zgadzam sie z tym co napisałaś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?