🚨 𝗗𝗜𝗗 𝗬𝗢𝗨 𝗞𝗡𝗢𝗪: Neymar has framed shirts of Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, and Luis Suárez hanging in his living room. https://t.co/ACp9pQvNPE">pic.twitter.com/ACp9pQvNPE
@mekston Właśnie teraz Argentyna jest lepsza, ma więcej zdolnych chłopaków i więcej doświadczenia niż w 2022 roku, chociaz Leo jest starszy to i tak jest mega dobry, a wczoraj to zagrali jak juz pisalem na lajcie sobie bo to i tak towarzyski meczyk.
15
Koszulki w salonie Neymara ;-)
Leo, Luczo, swojską nawet dał i Crisa ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
1
@Zoker 8h chyba standard ;-)
1
@Messibestplayerintheworld Julek dołączy do nas, wie że w Atleti nic nie wygra plus jest naszym fanem ;-)
Także o niego jestem jakoś spokojny ;-))
15
Pierwszy trening Leo Messiego na nowym stadionie Interu Miami.
A tutaj Leo i Luczo w nowej szatni nowego stadionu ;-)
Super to wygląda;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
@Fog_W_1899 Jak to powiedzial Ziomeczek @mekston będą zmiany pod rywala ;-)
2
@mekston albo Raphinha.
12
Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Vinicius Junior i Kylian Mbappé w reklamie LEGO.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
@mekston tak i nawet sie pożegnał już, kończy karierę Reprezentacyjną po Mistrzostwach Świata.
2
@mekston Dokładnie i CONCACAF na konferencji ogłosił walkowera na korzyść Argentyny.
Hiszpania dala pupska ze nie chciala grac.
2
@trolownik Hiszpania nie chciala grac u na CONCACAF ogłosił walkower dla Argentyny wiec co Ty piszesz chlopie?
@mekston Dokładnie to Hiszpania sie zdygala grac wystarczy posłuchać co zawodnicy mowili ze przed MŚ nie chcieli morali sobie psuć.
2
@Coutinho007 Oo to supcio i smacznego Mordzia ;-))
1
@Frimpong @Lanosss koniec marzeń xDD
3
@Frimpong Oglądam;-))
Oby awans Polakow ;-)
@mekston Dokładnie, terminow nie bylo juz.
9
Mamy to! meczyk Argentyna z Zambią na Eleven Sports 1 ;-))
https://x.com/i/status/2039044048422412737
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
2
@MesQueUnClub_87 Zjadłbym to Byku! Smacznego! ;-))
2
@Bykunn Ja lubię wlasnie takie porcje, nawet jak kebsa zamawiam to zawsze XXL ;D
Uznaje zasadę: "albo grubo albo wcale" ;D
1
@Frimpong Gdzie sie sprulem? ;D masz omamy jakieś, napisałem ze bezsensowny byl to komentarz ;D
1
@Mario96w Jak to jest pocisk to "xD".
Nawet mnie to nie wzruszylo a zasmialem się pod nosem ;D
3
@Kgorecki2500 Piersi, cycki zwał jak zwał;-)
@Frimpong po uj taki zbędny komentarz i w dodatku bezsensowny?
12
Siadła micha grubo ;D
Dzis byly cycuszki pieczone do surówki i fryteczek ;-))
https://ibb.co/sd9WXCn2
Pyszne w huk ;P
@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @clyde @agaFCB @Sysia11 @Kgorecki2500 @Coutinho007 @Safrani @Kluivert_P
4
@Vegeta88 Nope, za bardzo jestem zakochany w Argentynie żeby iść spać;-) to jest taka sama miłość jak do Barcelony;-))
0
@mekston Nope za szybko pisalem Byczku i pominąłem z marszu Tagliafico;D
Ogólnie mocny sklad w huk, powinno być do przerwy z 4-5 do jajca ;-)
Leo cos czuje poszaleje dzisiaj ;D
1
@escarabajo pominąłem Tagliafico haha za szybko pisałem.
16
Z dzis na jutro gramy ;-)
Argentyna vs Zambia o 1 w nocy w Eleven Sports 1 ;-))
Kij mam na 6 jutro to zarywam nocke i nie spie nic, cisne na dniówkę bez spania;D
Przewidywany Skład Argentyny:
Dibu
Molina Cuti Otamendi Tagliafico
Enzo Mac Allister Barco
Leo Messi Julian Giuliano
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@kodi77 ¿Qué miras, bobo?
2
Komentarz usunięty
1
@mekston No tak, tu sie zgodzę ale do Mistrzostw jeszcze pol roku więc w te pol roku to zdąży się przygotować;-)
2
@mekston @Sysia11 I nie piszcie bzdur ze Leo jest slabszy bo dalej to ma.
Wystarczy oglądać mecze, wczoraj gdyby nie rykoszet to miałby bramkę i to w okienko.
15
Nico Paz po strzeleniu bramki z rzutu wolnego przeciwko Mauretanii:
„Dedykowałem tę bramkę z rzutu wolnego Leo Messiemu, bo jest moim idolem.”
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@mekston Właśnie teraz Argentyna jest lepsza, ma więcej zdolnych chłopaków i więcej doświadczenia niż w 2022 roku, chociaz Leo jest starszy to i tak jest mega dobry, a wczoraj to zagrali jak juz pisalem na lajcie sobie bo to i tak towarzyski meczyk.
@Sysia11 Prawda i zgadzam sie z tym co napisałaś.