1

@Batys Powinno być, ja liczę na Manite ;-)

18

Mamy to, Argentynka na Eleven!



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

7

Dobra łysolu zmieniaj naszych ;-))

Pedri, Ferminek, Cubi i Yamal out do bazy ;-)

7

Fermin i Cubi z asystami super ;-)

Oyarzabal kocur totalny.

@Kapitan hawk

2

Vamoos España!!

Oby chociaż dzis się nikt nie złamał z naszych.

Pedri, Yamal, Cubi i Ferminator po polowie oby zmiany.❤️

1

@PatrychoO Dobra Byku bo źle przeczytałem haha ;D

Myślałem ze tam napisałeś o zmianie czasu, na szybko czytałem bo kuponik tworze na mecze dzisiejsze ;D

13

Newell's Old Boys odpowiada Interowi Miami ;-))



Leo juz na dwoch stadionach ma swoją trybunę ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

4

@PatrychoO z jutra na pojutrze czyli z soboty na niedziele, nie wprowadzaj ludzi w błąd Patryczku;-)

4

@Safrani Ale co Ty z tym marketingiem wyskoczyłeś, nazwali bo dal im też puchary do gabloty, wiadomo ze marketing itd ale bez Leo by nic nie znaczyli i nawet nie mieliby marketingu dobrego. Takie są fakty.

Messi im od początku nakręcił marketing taki ze szok, więc fakty są proste dostal bo zasłużył, tyle w temacie.

4

@Kgorecki2500 @Safrani o marketing tez ale bez Leo nic by nie wygrali i takie są fakty, dal im puchary do gabloty więc zasłużenie nazwali trybune jego inicjałami.

@Messibestplayerintheworld True. ;-)

8

Oficjalnie: Inter Miami poinformował, że trybuna wschodnia na nowym stadionie została nazwana na cześć Leo Messiego - najlepszego piłkarza w historii. [@InterMiamiCF]



Super ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

9

Leo Messi rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. @gastonedul



No i spoko niech grają Ci co mają się pokazać przed Mistrzostwami ;-)

Leo wystarczy że z ławki na drugą połowę wejdzie to zrobi robotę;-)

Peaky Blinders w wykonaniu Argentyńczyków;D



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

9

Skład Argentyny na dzisiejszy mecz z Mauretanią.



Duzo zmian po wczorajszym treningu.

Nico Paz za Leo Messiego wleciał, Leo wejdzie na drugą połowę z tego co pisał Gastón Edul, ale nie ma jeszcze 100% potwierdzenia że Leo nie wyjdzie w podstawie. ;-)

Także elegancko ;-) ciekawy jestem ogólnie jak będzie wyglądać gra bez Leo, dawać mnie już ten meczyk. ;-)

Joaquín Panichelli zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie i nie zagra na Mistrzostwach Świata. @gastonedul



Szkoda chłopaka, bo liczyłem na niego w tych meczach towarzyskich, a tak wypadł i nie zagra juz w tym sezonie oraz na MŚ:/

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @macio_944 @LAMC_10

2

@Kgorecki2500 Ładnie siadło;-)

7

Ciekawe co z tego wyjdzie. ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

1

@LAMC_10 To tez Byku i sie zgadzam z tym co napisałeś;-)

1

@PatrykBarca Sam Leo powiedział ze musi być mocny fizycznie żeby jechać na Mundial, ale zdaję mi się że będzie tam Leo. ;-)

Grają u niego na miejscówce w USA więc tymbardziej powinien zagrać;-)

11

Lionel Scaloni: "Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby Messi zagrał na Mistrzostwach Świata. Uważam, że dla dobra futbolu musi tam być, ale to on podejmie ostateczną decyzję”.



Scaloni musisz!❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Tollusiek Oo no i super, na wolne jutro a w sobotę na 14 wiec bede ogladal ;-))

15

Mecz Argentyna – Serbia będzie jednym z meczów towarzyskich poprzedzających Mistrzostwa Świata, mecz może odbyć się w dniach 1–9 czerwca w Stanach Zjednoczonych.

https://x.com/gastonedul/status/2037245575318409694

Kozak ;-))

"Będą mogli się nim nacieszyć"
Scaloni potwierdza na konferencji że Leo Messi zagra w obu meczach.



Super;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@LAMC_10 tylko na TyCSports ;-)

Zostają stremki ;D

2

@LAMC_10 Łzy szczęścia by na pewno poszły;-))

21

Młody jaki szczęśliwy po otrzymaniu Autografu od Leo ;-)



Skład Argentyny na Mauretanie według TyCSports:

Dibu
Molina Cuti Senesi Tagliafico
Paredes
Enzo Maca
Leo Messi Julian Giuliano

Dla mnie składzik sztos i powinna być Manita do przerwy a później zmiany;-)

Mecz z jutra na pojutrze kwadrans po północy, jak coś.

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@SeWo77 Borek nalepka na ubikacje z Mielcarskim komentują.

Czyli tak on komentuje;D

1

0

@clyde Oo to dzięki za info, sobie kupię i stestuje czy dobre ;-)

0

@clyde Smacznego! ;-)

Gdzie te czipsiki mozna kupić? Są w biedrze może? ;D

1

@Ilka Ja chciałbym żeby Pietruszewski wszedł i strzelił.

0

@Ilka Zalewski zawieszony jest.

To nie wiem jak ma strzelic bramke, chyba w Fifie ;D

3

@Edoss Nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?