0

@Adran360 No teraz jest dogrywka.

0

Nashville gol xD

Chyba dogrywka będzie w Miami ;D

Dobra jedziem teraz po brame, gong byl potrzebny na obudzenie bo grali nudno jakbym Cholo oglądał.

4

@Eklerek Krótko;D



Amen ;D


16

G.O.A.T.❤️



6

@Vurt Taaaaak!!!

27

Gooool Leo Messssiiii!!!!

Gol numer 900!!!!!!



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

2

@Cochise za pejsy.

7

Skład Interu Miami:

Leo Messi✅️



Walczymy o Lige Mistrzów;-))

Transmisja meczu:



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

3

@LukaszFan Tak, bo ma je opracowane do perfekcji to samo rzuty wolne.

@Pawel13sz True ;-)) Forlan to samo kiedyś.

8

Julian asystaaa @mekston



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

Co wyjal z okna teraz.

Julian te wolne ma kozak.

2

@Pawel13sz Szkoda i to bardzo :-(

7

2

@Pawel13sz Laskowski ;DD

8

Julian z golem. ;-))



Jak gra na 9tce to gra jak z nut ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@PIWOSZ89 Osama.

2

Skrót meczu ;-))


1

@Barcanajlepszyteam Napisalem ;-)

Zauważyłem ze cztery sa, z daleka tylko dwa przykuły uwage.

PSG nigdy nie bedzie bo sam mowil ze zle mu tam bylo i jak najszybciej chcial odejść.

8

Leo Messi na swojej torbie przedmeczowej umieścił imiona swoich dzieci, imie zony plus cztery herby, Argentyny, FC Barcelony, Miami i NOB❤️



Klasa Leo❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10 @Adran360

0

@joloskyy Naciągnął bo nawet sie nie krzywił tylko zwyczajnie sie lapal, ukucie poczuł to zszedł i dobra decyzja jego, wynik mamy to po co ryzykować jak na ławce jest Szczena ;-)

8

Naciągnął mięsień Joan, bo nawet na ławce sie za niego lapal wiec dobrze ze nic z kolanem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Banderas laduj gola ;D

2

Ferran co fryzure na Banderasa zrobił xDD

Robert dzis pięknie z dubletem ;-)

@macio_944 Wynik lepszy niz przewidywalem xD

Mowilem 5:2 a tu juz 6 ;D lecimy.

2

@macio_944 Mecz i tak sie zakończy 4/5:2 dla nas ;-))

11

Powołania Reprezentacji Argentyny:



Bardzo jestem zadowolony z powołań Scalusa ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

Nie potrzebnie noge schowal Ferminator.

Czerwo by bylo dla bramkarza Newcastle.

0

Vamooooooos Barçaaaaaa!!❤️


1

@esem91 Nie przegrał bo rozwalił caly posterunek plus zaorał ich jak śmieci ;-)

To co dzis zrobi Barca z Newcastle ;-))

Będzie oranko i liczę na Manite ;-))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?