Kobieta, która poszła do klubu bilardowego, aby szukać swojego męża, zastała go lekko odurzonego, a jej reakcja stała się viralem w mediach społecznościowych. https://t.co/yGBaveqfH5">pic.twitter.com/yGBaveqfH5
@Messibestplayerintheworld No dokładnie ale on ogólnie od pewnego czasu to nie jest ten Bilva co dwa lata temu chociażby, a do nas jakby mial przejść to z małą pensją i na ławkę jak już wejść na 30-35 min i tyle ;-))
13
UEFA potwierdza Finalissima została anulowana.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @macio_944 @LAMC_10
0
@LukaszFan Rozumiem, ja uwielbiam, bo tam nawet klimat jest kozacki ;-))
mi akurat pasują godzinki bo lubię w nocy oglądać;-))
1
@LAMC_10 Dobranoc Byku ;-)
2
@LAMC_10 haha a jaak ;DD
Dobre kino jest xDD
2
Zadyma w Miami xDD
Dac opaske Luisito i wyjasnia chlopow lekutko ;DD
Swój chlop ;P
Miami gra sztos, akcja za akcja;-))
Druga zadyma ;D wciagu 5min, chlop z Charlotte lokciem wywalil w twarz mlodemu z Miami ;D
Od razu Kapitan Luis w akcji ;D
Dobre kino jest haha
@mekston @Adran360 @Lanosss
1
@Dari0G piwo tylko z alkoholem, @Luciano99 tak poleca więc zdanie Szefa trzeba szanować;-))
2
Luisito co za pile dal, ja prdl to powinna byc brama, Ruiz cos Ty zrobil. ;-)
Gdyby tam byl Leo to bramka murowana by byla ;-)
@Adran360 @LAMC_10
1
@Adran360 Teraz czekaja na potwierdzenie UEFY ;-)
1
@Adran360 w Rzymie ma byc rozegrany 31 marca o 21 podobno, oglądałem live Gastóna ;-))
2
Pierwsza okazja bezkolanowego zepsuta, szkoda ze to nie wpadlo ale akcja Miami sztos ;-))
Charlotte odpowiada i Ríos broni sete ;-)
@Adran360 @LAMC_10
1
@LukaszFan Nie gra, ale lubie MLS ogolnie, duzo sie dzieje na murawie i nie ma nudy Byku ;-)
3
O kurla zderzenie glowami w meczu Miami.
Chlop z Charlotte wjechal w Silvettiego z bani xD
To powinno byc czerwo, nawet w pilke nie trafil.
Nawet Szefito sie do sędziów smieje z ich decyzji.
4
Hamulcowy odpoczywa i od razu Miami szybciej gra( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@mekston @macio_944 @LAMC_10 @Adran360 @Lanosss
9
Prowadz Kocie po zwycięstwo Miami;-))
Dziś dublet albo hattrick ;-))
El Capitano Luisito❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
0
@mekston bo to GOAT ;-))
6
XI Interu Miami:
Leo Messi i Ochroniarz odpoczywają❌️
Luisito oby dziś poczarował ;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @macio_944 @LAMC_10
1
@jedrek7000 dwie bramki do przerwy mogą być i z resztą powinny być;-))
9
@LAMC_10 ale jak to zdechł? Ty żeś go killim? ;DD
2
@LAMC_10 Ja po robocie, chcialem se mecza obejrzec a tu Leo nie gra, az sie wkurzylem troszku ;D
Ale nic obejrze i zobaczę co zagrają bez Leo ;D
1
@JimMorrisonFCB Taka Kobieta to skarb ;D
9
Leo Messi i Rodrigo De Paul nie zagrają w dzisiejszym meczu.
Mascherano postanowił dać tej dwójce odpocząć przed rewanżowym meczem Ligi Mistrzów CONCACAF.
Dzisiaj spodziewane są również inne rotacje w składzie.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
8
@Luciano99 pewnie @jowita tez Ci tak robi co? ;DD
@mekston @blakkudium @tomek8756 @Adran360 @Lanosss
1
@Kgorecki2500 Przesmiewczo i dla beczki ;DD
1
@Kgorecki2500 Smacznego Kacperku ;-)
1
@Messibestplayerintheworld No dokładnie ale on ogólnie od pewnego czasu to nie jest ten Bilva co dwa lata temu chociażby, a do nas jakby mial przejść to z małą pensją i na ławkę jak już wejść na 30-35 min i tyle ;-))
0
@LukaszFan On zawsze jak wracał to z pozytywnym ebnieciem i dobrym wpływem na drużynę więc liczę że tym razem też tak będzie. ;-)
5
Kocur wraca na najważniejszą część sezonu ;-))
Vamoos Gaviś!❤️
2
@Messibestplayerintheworld Jak on fizycznie juz nie dojeżdża, mecz z mierdami to nawet pokazał, chociaż tam wszyscy wyglądali jak z drewna. ;D
1
@Messibestplayerintheworld gra u boku Najlepszego w historii to chyba marzenie każdego zawodnika ;-)
Bernardo juz wiekowy to tymbardziej na koniec kariery pewnie chciałby popykać z Leo jeszcze, gdzie wiadomo że Leo to jego idol ;-)
2
@mekston To dziś strzeli. ;-)