13

UEFA potwierdza Finalissima została anulowana.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @macio_944 @LAMC_10

0

@LukaszFan Rozumiem, ja uwielbiam, bo tam nawet klimat jest kozacki ;-))

mi akurat pasują godzinki bo lubię w nocy oglądać;-))

1

@LAMC_10 Dobranoc Byku ;-)

2

@LAMC_10 haha a jaak ;DD

Dobre kino jest xDD

2

Zadyma w Miami xDD

Dac opaske Luisito i wyjasnia chlopow lekutko ;DD

Swój chlop ;P

Miami gra sztos, akcja za akcja;-))

Druga zadyma ;D wciagu 5min, chlop z Charlotte lokciem wywalil w twarz mlodemu z Miami ;D

Od razu Kapitan Luis w akcji ;D

Dobre kino jest haha

@mekston @Adran360 @Lanosss

1

@Dari0G piwo tylko z alkoholem, @Luciano99 tak poleca więc zdanie Szefa trzeba szanować;-))

2

Luisito co za pile dal, ja prdl to powinna byc brama, Ruiz cos Ty zrobil. ;-)

Gdyby tam byl Leo to bramka murowana by byla ;-)

@Adran360 @LAMC_10

1

@Adran360 Teraz czekaja na potwierdzenie UEFY ;-)

1

@Adran360 w Rzymie ma byc rozegrany 31 marca o 21 podobno, oglądałem live Gastóna ;-))

2

Pierwsza okazja bezkolanowego zepsuta, szkoda ze to nie wpadlo ale akcja Miami sztos ;-))

Charlotte odpowiada i Ríos broni sete ;-)

@Adran360 @LAMC_10

1

@LukaszFan Nie gra, ale lubie MLS ogolnie, duzo sie dzieje na murawie i nie ma nudy Byku ;-)

3

O kurla zderzenie glowami w meczu Miami.

Chlop z Charlotte wjechal w Silvettiego z bani xD

To powinno byc czerwo, nawet w pilke nie trafil.

Nawet Szefito sie do sędziów smieje z ich decyzji.

4

Hamulcowy odpoczywa i od razu Miami szybciej gra( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@mekston @macio_944 @LAMC_10 @Adran360 @Lanosss

9

Prowadz Kocie po zwycięstwo Miami;-))



Dziś dublet albo hattrick ;-))

El Capitano Luisito❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

0

@mekston bo to GOAT ;-))

6

XI Interu Miami:

Leo Messi i Ochroniarz odpoczywają❌️

Luisito oby dziś poczarował ;D



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @macio_944 @LAMC_10

1

@jedrek7000 dwie bramki do przerwy mogą być i z resztą powinny być;-))

9

@LAMC_10 ale jak to zdechł? Ty żeś go killim? ;DD

2

@LAMC_10 Ja po robocie, chcialem se mecza obejrzec a tu Leo nie gra, az sie wkurzylem troszku ;D

Ale nic obejrze i zobaczę co zagrają bez Leo ;D

1

@JimMorrisonFCB Taka Kobieta to skarb ;D

9

Leo Messi i Rodrigo De Paul nie zagrają w dzisiejszym meczu.

Mascherano postanowił dać tej dwójce odpocząć przed rewanżowym meczem Ligi Mistrzów CONCACAF.

Dzisiaj spodziewane są również inne rotacje w składzie.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

8

@Luciano99 pewnie @jowita tez Ci tak robi co? ;DD



@mekston @blakkudium @tomek8756 @Adran360 @Lanosss

1

@Kgorecki2500 Przesmiewczo i dla beczki ;DD

1

@Kgorecki2500 Smacznego Kacperku ;-)

1

@Messibestplayerintheworld No dokładnie ale on ogólnie od pewnego czasu to nie jest ten Bilva co dwa lata temu chociażby, a do nas jakby mial przejść to z małą pensją i na ławkę jak już wejść na 30-35 min i tyle ;-))

0

@LukaszFan On zawsze jak wracał to z pozytywnym ebnieciem i dobrym wpływem na drużynę więc liczę że tym razem też tak będzie. ;-)

5

Kocur wraca na najważniejszą część sezonu ;-))



Vamoos Gaviś!❤️

2

@Messibestplayerintheworld Jak on fizycznie juz nie dojeżdża, mecz z mierdami to nawet pokazał, chociaż tam wszyscy wyglądali jak z drewna. ;D

1

@Messibestplayerintheworld gra u boku Najlepszego w historii to chyba marzenie każdego zawodnika ;-)

Bernardo juz wiekowy to tymbardziej na koniec kariery pewnie chciałby popykać z Leo jeszcze, gdzie wiadomo że Leo to jego idol ;-)

2

@mekston To dziś strzeli. ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?