Według @Gazzetta_it Inter Miami jest zainteresowany pozyskaniem Bernardo Silvy w lecie.
🚨BREAKING: Inter Miami are interested in signing Bernardo Silva next summer according to @Gazzetta_it 💣🔥 https://t.co/vQawEKWKxM">pic.twitter.com/vQawEKWKxM
— Inter Miami News Hub (@Intermiamicfhub) March 13, 2026
@partymaker Czaje, a z drugiej strony c+ tez sie nie popisalo, mogli wrzucić nasz mecz na kanal c+360 i by bylo gites a tak dali Bayern gdzie dwumecz jest juz przesądzony.
@ViscaelBarca2007 On właśnie gra raz tak raz tak, ciężka ogólnie sprawa z nim jest, zobaczymy jak to będzie wyglądać dzisiaj, liczę że City wygra najlepiej trzema bramkami wtedy dwumecz powinien być juz zamknięty.
14
Dziś w nocy gra Inter Miami Leo Messiego przeciwko Charlotte, jest to szansa Leo na 900 bramkę w karierze.
Mecz o 00:30 jak cosik w AppleTV ;-)
Dziś podobno też ma być wiadomo gdzie rozegrana będzie Finalissima.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Messibestplayerintheworld sam Leo Messi chcę transferu Bernardo Silvy do Miami.
10
Według @Gazzetta_it Inter Miami jest zainteresowany pozyskaniem Bernardo Silvy w lecie.
Ciekawy transfer dla Miami ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
4
Grubas klamczuch i oszust odcinek 13458902156894.
Chlop sam sie kompromituje co wywiad.
44
Wojtek cieszynke Messiego na treningu zrobil ;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Alejandro Domínguez (prezes CONMEBOL):
"Jesteśmy w drodze do Buenos Aires, aby omówić organizację Finalissima."
"CONMEBOL kontynuuje współpracę z UEFA, AFA, RFEF i Katarem”.
Dawać ten mecz na stadionie Orzełków i tyle. Lizbona to idealne miejsce na ten meczyk ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
6
No i elegancko, Messi juz tam strzelał sporo bramek, więc mi pasuje idealnie;-)
0
@partymaker Czaje, a z drugiej strony c+ tez sie nie popisalo, mogli wrzucić nasz mecz na kanal c+360 i by bylo gites a tak dali Bayern gdzie dwumecz jest juz przesądzony.
0
@partymaker Wiedzialem ze ktos to napisze, no i co z tego ze gramy o 18:45, mogli pokazać nasz mecz normalnie.
@LeoMessiiBarcaPepa No dokładnie, ja sobie poradzę ale znowu nasz mecz w środę i znowu nas nie pokazują, wkurza takie coś.
2
@mordini123 No i znowu nas nie pokazują, to jakaś kpina i nieśmieszny żart jest.
12
XI Interu Miami:
Leo Messi✅️
GOAT przybył na stadion ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@mekston Właśnie patrzylem na Sofa ;-)
Super ;-))
0
@kemyt1995 przecież to madryl komentuje na c+.
0
Cherki wchodzi no to jedziemy teraz.
0
@Hindus Dibu lepszy na najważniejszych rozgrywkach dowiózł i to potwierdza ze w karnych jest najlepszy.
2
@Hindus Dibu lepiej broni, pokazal to na MŚ czy w AV.
1
Gigi pięknie, teraz City jazda, Pep zmiany rob lysy bajerancie.
0
Brawo Gigi!!!!!!
1
@Kapitan hawk Spalony z rogu, co oni pierolą xDD
8
Co ten Darek xDD
Maurizio Mariani sedzia zawodnik realu ;DD
@Kapitan hawk @norbi77 to juz Darek nawet wie ze sedziowie to zawodnicy mierd ;D
2
Pep to dzisiaj powinien gwalt zrobic na bialych, sklad jak i ławkę ma kozak ;-)
2
Oo Darek dziś komentuje ;-))
Dawno go słyszałem na majku.
10
Dzisiejszy mecz Interu Miami Leo Messiego przeciwko Nashville będzie transmitowany na youtube.
Tutaj link bezposrednio do transmisji:
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
2
@ViscaelBarca2007 On właśnie gra raz tak raz tak, ciężka ogólnie sprawa z nim jest, zobaczymy jak to będzie wyglądać dzisiaj, liczę że City wygra najlepiej trzema bramkami wtedy dwumecz powinien być juz zamknięty.
1
@ViscaelBarca2007 Akurat Savinho w takim meczu moze zaskoczyć;-)
@partymaker w drugiej wejdzie na podmęczony real.
Dzis Pep w skrócie postawił na szybkość, więc powinno być git. ;-)
0
@clyde A to myślałem że on, to w takim razie sorka. ;-)
Jeszcze byl jeden na litere f i to pewnie o niego chodziło.
1
@partymaker Cherki ostatnio pod formą, przeciętnie gra, więc za pewne w drugiej wejdzie ;-)
4
Widzę że Pep bez eksperymentów, najmocniejszym składem wychodzi na real.
https://ibb.co/kgZsKVVM
Gruby sie szykuje meczyk;-))
Vamoos City!! ;-))
@Sysia11 @Kapitan hawk @mekston @norbi77 @macio_944 @LAMC_10
8
W stylu gry Atlético Julian po prostu się męczy oby odszedł od nich, Chelsea, PSG czy Barca to kierunki dla niego i pod jego styl gry. ;-)