14

Dziś w nocy gra Inter Miami Leo Messiego przeciwko Charlotte, jest to szansa Leo na 900 bramkę w karierze.



Mecz o 00:30 jak cosik w AppleTV ;-)

Dziś podobno też ma być wiadomo gdzie rozegrana będzie Finalissima.

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Messibestplayerintheworld sam Leo Messi chcę transferu Bernardo Silvy do Miami.


10

Według @Gazzetta_it Inter Miami jest zainteresowany pozyskaniem Bernardo Silvy w lecie.



Ciekawy transfer dla Miami ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

4

Grubas klamczuch i oszust odcinek 13458902156894.

Chlop sam sie kompromituje co wywiad.

44

Wojtek cieszynke Messiego na treningu zrobil ;D



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Alejandro Domínguez (prezes CONMEBOL):

"Jesteśmy w drodze do Buenos Aires, aby omówić organizację Finalissima."

"CONMEBOL kontynuuje współpracę z UEFA, AFA, RFEF i Katarem”.



Dawać ten mecz na stadionie Orzełków i tyle. Lizbona to idealne miejsce na ten meczyk ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

6

No i elegancko, Messi juz tam strzelał sporo bramek, więc mi pasuje idealnie;-)

0

@partymaker Czaje, a z drugiej strony c+ tez sie nie popisalo, mogli wrzucić nasz mecz na kanal c+360 i by bylo gites a tak dali Bayern gdzie dwumecz jest juz przesądzony.

0

@partymaker Wiedzialem ze ktos to napisze, no i co z tego ze gramy o 18:45, mogli pokazać nasz mecz normalnie.

@LeoMessiiBarcaPepa No dokładnie, ja sobie poradzę ale znowu nasz mecz w środę i znowu nas nie pokazują, wkurza takie coś.

2

@mordini123 No i znowu nas nie pokazują, to jakaś kpina i nieśmieszny żart jest.

12

XI Interu Miami:

Leo Messi✅️



GOAT przybył na stadion ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@mekston Właśnie patrzylem na Sofa ;-)

Super ;-))

0

@kemyt1995 przecież to madryl komentuje na c+.

0

Cherki wchodzi no to jedziemy teraz.

0

@Hindus Dibu lepszy na najważniejszych rozgrywkach dowiózł i to potwierdza ze w karnych jest najlepszy.

2

@Hindus Dibu lepiej broni, pokazal to na MŚ czy w AV.

1

Gigi pięknie, teraz City jazda, Pep zmiany rob lysy bajerancie.

0

Brawo Gigi!!!!!!

1

@Kapitan hawk Spalony z rogu, co oni pierolą xDD

8

Co ten Darek xDD

Maurizio Mariani sedzia zawodnik realu ;DD

@Kapitan hawk @norbi77 to juz Darek nawet wie ze sedziowie to zawodnicy mierd ;D

2

Pep to dzisiaj powinien gwalt zrobic na bialych, sklad jak i ławkę ma kozak ;-)

2

Oo Darek dziś komentuje ;-))
Dawno go słyszałem na majku.

10

Dzisiejszy mecz Interu Miami Leo Messiego przeciwko Nashville będzie transmitowany na youtube.



Tutaj link bezposrednio do transmisji:


@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

2

@ViscaelBarca2007 On właśnie gra raz tak raz tak, ciężka ogólnie sprawa z nim jest, zobaczymy jak to będzie wyglądać dzisiaj, liczę że City wygra najlepiej trzema bramkami wtedy dwumecz powinien być juz zamknięty.

1

@ViscaelBarca2007 Akurat Savinho w takim meczu moze zaskoczyć;-)

@partymaker w drugiej wejdzie na podmęczony real.

Dzis Pep w skrócie postawił na szybkość, więc powinno być git. ;-)

0

@clyde A to myślałem że on, to w takim razie sorka. ;-)

Jeszcze byl jeden na litere f i to pewnie o niego chodziło.

1

@partymaker Cherki ostatnio pod formą, przeciętnie gra, więc za pewne w drugiej wejdzie ;-)

4

Widzę że Pep bez eksperymentów, najmocniejszym składem wychodzi na real.

https://ibb.co/kgZsKVVM

Gruby sie szykuje meczyk;-))

Vamoos City!! ;-))

@Sysia11 @Kapitan hawk @mekston @norbi77 @macio_944 @LAMC_10

8

W stylu gry Atlético Julian po prostu się męczy oby odszedł od nich, Chelsea, PSG czy Barca to kierunki dla niego i pod jego styl gry. ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?