@blakkudium Tak, Gastón Edul to jest najlepsze źródło z Argentyny (Jeśli chodzi o Argentyńczyków), to wiadome było że Szwagry wypuszczają farmazony do prasy.
Leo Messi: "Zawsze starałem się okazywać szacunek na boisku. Pamiętam, że Guardiola zawsze nam powtarzał: najlepszym sposobem na okazanie szacunku przeciwnikowi jest granie zawsze w ten sam sposób, zachowanie powagi, zdobywanie bramek i gra zgodnie z zasadami. Właśnie to staraliśmy się robić w tamtym czasie i właśnie to zawsze starałem się robić – okazywać szacunek, zachowywać powagę i grać swoją grę."
"Oczywiście nie jestem świętym. Podczas meczu emocje sięgają zenitu, reagujesz tak, jak potrafisz, jest milion różnych sytuacji. Ale dla mnie wszystko, co działo się na boisku, pozostawało na boisku. Być może przekroczyłem granicę, jak to się mówi, i powiedziałem coś w ferworze chwili. Kiedy tak bardzo chcesz wygrać, jesteś nakręcony."
"Ale... jak to mówimy: co dzieje się na boisku, pozostaje na boisku. Dorastałem z tą ideą, rozumiesz? Że wszystko pozostaje na boisku, a wszystko, co dzieje się w szatni, pozostaje w szatni."
„Dziwnie mi się wydaje, kiedy inne pokolenie wychodzi i publicznie opowiada o tym, co wydarzyło się podczas meczu lub w szatni. Dorastałem z innym nastawieniem."
„Ale rozumiem, że czasy się zmieniają. Dzisiejsze pokolenie znacznie częściej korzysta z mediów społecznościowych i dlatego wszystkie te sprawy wychodzą na jaw. Ale dla mnie wszystko pozostaje tam”. @MDA_Podcast
Leo Messi: "I always tried to be very respectful on the pitch. I remember Guardiola always told us: the best way to respect your opponent is to always play the same way, be serious, keep scoring, keep playing properly. And that’s what we tried to do at the time, and what I always… https://t.co/gTQpkHNTty">pic.twitter.com/gTQpkHNTty
@Sewren122 Skomentuję ten wpis używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D".
@FcPortoFan1999@LAMC_10 Ja za Argentyną i pisalem to wielokrotnie, chociaż do Hiszpanow mam sentyment i mega szacunek, ale to Argentyna jest w moim serduszku☺️
Gianluca Prestianni rozważa złożenie skargi przeciwko Mbappé i Viníciusowi do UEFA, FIFA i portugalskiego wymiaru sprawiedliwości w sprawie zniesławienia. @marcosbenito9
🚨 Gianluca Prestianni is considering filing a complaint against Mbappé and Vinícius with UEFA, FIFA, and the Portuguese criminal justice system for defamation. @marcosbenito9 ⚠️ https://t.co/XKahTAYs46">pic.twitter.com/XKahTAYs46
NIESAMOWITE korzyści, jakie Leo Messi czerpie z gry w Interze Miami:
→ Stała pensja w wysokości 20,4 mln dolarów rocznie jako piłkarz → 35% udziałów o wartości 1,2 mld dolarów → Całodobowa ochrona osobista → Prowizje z tytułu sprzedaży karnetów sezonowych MLS → Udział w zyskach ze sprzedaży produktów Adidas → Łączna roczna pensja w wysokości ponad 60 mln dolarów → Stały dochód w wysokości 150 mln dolarów w ciągu 2,5 roku → Dodatkowy dochód w wysokości 70 mln dolarów z tytułu globalnych umów sponsorskich → Szansa na zostanie współwłaścicielem klubu po zakończeniu kariery
🇺🇸🤯 The INSANE perks Lionel Messi enjoys at Inter Miami:
→ .4M fixed yearly salary as a player → 35% stake at .2bn valuation → 24/7 full personal security → Commissions from MLS season pass → A cut from Adidas merchandise sale → M+ total yearly salary → 0M… https://t.co/25eGyFXNpS">pic.twitter.com/25eGyFXNpS
"Relacje z Messim nie są już takie same jak kiedyś. Doszło również do incydentu podczas ceremonii wręczenia Złotej Piłki, kiedy poszedłem się z nim przywitać, a on uznał, że nie powinniśmy się witać. Od tego momentu podjęliśmy kilka prób ponownego nawiązania kontaktu i mamy nadzieję, że w przyszłości to się uda. Relacje uległy pogorszeniu, ale on jest Legendą Barcelony”.
„Kiedy odwiedził stadion? Wiedziałem, że był w Barcelonie, ponieważ reprezentacja Argentyny grała w pobliżu, ale nie wiedziałem nic o tej drugiej sprawie. Oczywiste jest, że jeśli Messi chce wejść na stadion, powinien mieć do tego prawo, o ile to możliwe. To jego dom. I tak właśnie się stało. Leo zasługuje na pomnik na Camp Nou, tak jak Cruyff i Kubala, zasługuje na hołd i uważamy, że odpowiednim momentem na to będzie moment, gdy stadion zostanie w pełni ukończony i pomieści ponad 100 000 widzów”. @mundodeportivo
🚨 Joan Laporta: “The relationship with Messi is not what it used to be. There was also an incident at the Ballon d’Or ceremony where I went to greet him and he felt that we shouldn’t greet each other. From that moment on, there were a few attempts to reconnect, and we hope that… https://t.co/uZCE9RFEgh">pic.twitter.com/uZCE9RFEgh
Po dochodzeniu przeprowadzonym przez MLS potwierdzono, że Leo Messi nie wszedł do szatni sędziów po wczorajszym meczu, jak podaje @espn.
🚨 After investigation by MLS, it's been confirmed Leo Messi didn't enter the referees locker room after yesterday's game, per @espn.
Chris Rivett, Professional Referee Organization director of communications, confirmed to ESPN that Messi did not enter the officials' locker… https://t.co/6N3qPvtQHj">pic.twitter.com/6N3qPvtQHj
5
@blakkudium Tak, Gastón Edul to jest najlepsze źródło z Argentyny (Jeśli chodzi o Argentyńczyków), to wiadome było że Szwagry wypuszczają farmazony do prasy.
Dlatego najlepiej czekać co po wyborach wyjdzie.
1
@Gibbon_FCB Nie, lepiej zostać z Raphą.
16
Leo Messi: "Zawsze starałem się okazywać szacunek na boisku. Pamiętam, że Guardiola zawsze nam powtarzał: najlepszym sposobem na okazanie szacunku przeciwnikowi jest granie zawsze w ten sam sposób, zachowanie powagi, zdobywanie bramek i gra zgodnie z zasadami. Właśnie to staraliśmy się robić w tamtym czasie i właśnie to zawsze starałem się robić – okazywać szacunek, zachowywać powagę i grać swoją grę."
"Oczywiście nie jestem świętym. Podczas meczu emocje sięgają zenitu, reagujesz tak, jak potrafisz, jest milion różnych sytuacji. Ale dla mnie wszystko, co działo się na boisku, pozostawało na boisku. Być może przekroczyłem granicę, jak to się mówi, i powiedziałem coś w ferworze chwili. Kiedy tak bardzo chcesz wygrać, jesteś nakręcony."
"Ale... jak to mówimy: co dzieje się na boisku, pozostaje na boisku. Dorastałem z tą ideą, rozumiesz? Że wszystko pozostaje na boisku, a wszystko, co dzieje się w szatni, pozostaje w szatni."
„Dziwnie mi się wydaje, kiedy inne pokolenie wychodzi i publicznie opowiada o tym, co wydarzyło się podczas meczu lub w szatni. Dorastałem z innym nastawieniem."
„Ale rozumiem, że czasy się zmieniają. Dzisiejsze pokolenie znacznie częściej korzysta z mediów społecznościowych i dlatego wszystkie te sprawy wychodzą na jaw. Ale dla mnie wszystko pozostaje tam”. @MDA_Podcast
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
1
@Sewren122 Skomentuję ten wpis używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D".
3
@FcPortoFan1999 @LAMC_10 Ja za Argentyną i pisalem to wielokrotnie, chociaż do Hiszpanow mam sentyment i mega szacunek, ale to Argentyna jest w moim serduszku☺️
9
Potwierdzone mecze Argentyny w marcu:
Finalissima
27 marca zagrają przeciwko Hiszpanii o 19 czasu naszego.
30 marca przeciwko Katarowi o 17 czasu naszego.
Oba mecze z tego co pamiętam to pokaże Eleven Sports ale jeszcze bliżej tych meczów będę pisał jak zobaczę gdzieś newsa. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
42
Gianluca Prestianni rozważa złożenie skargi przeciwko Mbappé i Viníciusowi do UEFA, FIFA i portugalskiego wymiaru sprawiedliwości w sprawie zniesławienia. @marcosbenito9
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
8
NIESAMOWITE korzyści, jakie Leo Messi czerpie z gry w Interze Miami:
→ Stała pensja w wysokości 20,4 mln dolarów rocznie jako piłkarz
→ 35% udziałów o wartości 1,2 mld dolarów
→ Całodobowa ochrona osobista
→ Prowizje z tytułu sprzedaży karnetów sezonowych MLS
→ Udział w zyskach ze sprzedaży produktów Adidas
→ Łączna roczna pensja w wysokości ponad 60 mln dolarów
→ Stały dochód w wysokości 150 mln dolarów w ciągu 2,5 roku
→ Dodatkowy dochód w wysokości 70 mln dolarów z tytułu globalnych umów sponsorskich
→ Szansa na zostanie współwłaścicielem klubu po zakończeniu kariery
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
5
@Starrk Dokładnie, całą kampanie krzyczał jak to Leo zostanie a później zrobił go w uja, no to ciężko się dziwić o dobre relacje.
6
Joan Laporta:
"Relacje z Messim nie są już takie same jak kiedyś. Doszło również do incydentu podczas ceremonii wręczenia Złotej Piłki, kiedy poszedłem się z nim przywitać, a on uznał, że nie powinniśmy się witać. Od tego momentu podjęliśmy kilka prób ponownego nawiązania kontaktu i mamy nadzieję, że w przyszłości to się uda. Relacje uległy pogorszeniu, ale on jest Legendą Barcelony”.
„Kiedy odwiedził stadion? Wiedziałem, że był w Barcelonie, ponieważ reprezentacja Argentyny grała w pobliżu, ale nie wiedziałem nic o tej drugiej sprawie. Oczywiste jest, że jeśli Messi chce wejść na stadion, powinien mieć do tego prawo, o ile to możliwe. To jego dom. I tak właśnie się stało. Leo zasługuje na pomnik na Camp Nou, tak jak Cruyff i Kubala, zasługuje na hołd i uważamy, że odpowiednim momentem na to będzie moment, gdy stadion zostanie w pełni ukończony i pomieści ponad 100 000 widzów”. @mundodeportivo
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
1
@LAMC_10 Bo to Ambitny i Skromny Facet :-))
1
@Smixu Po meczu Leo chcial iść do szatni sędziów ale Luis go powstrzymał i do niczego nie doszło.
13
Po dochodzeniu przeprowadzonym przez MLS potwierdzono, że Leo Messi nie wszedł do szatni sędziów po wczorajszym meczu, jak podaje @espn.
Cały Leo ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @LAMC_10 @macio_944
1
@Chimera dwie dekady.
@shinthps bo moge.
1
@MessiForeverTheBest I po co komentujesz moje wpisy gdzie nie chcę mieć z Tobą interakcji zadnej, obrażasz Leo a sam masz jego inicjały w nicku.
W dodatku dałeś tęczę do godła Polskiego, ban murowy powinien być dla Ciebie.
@Kapitan hawk @norbi77 @mekston Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam z gościa. ;D
1
@MessiForeverTheBest Chlopie bo taki juz jestem z charakteru.
@Esteban_ Nie. Liscia wychowawczego by dostał na morde.
0
Komentarz usunięty
11
Lider nasz!❤️
1
Ferminatoooor❤️
2
@Szmulek Wieku nie oszukasz, chyba że jesteś Messim to wygrasz w wieku 35lat MŚ;D
0
Cancelo Man of The Match dzisiaj i to zdecydowanie ;-))
1
@LAMC_10 Canal+ i ich komentatorzy to dno i metr mułu.
1
@Azi Za Olmooo.
1
Jak to mówił Darek w starych fifach, Wlodku lecimy drugie 45min ;-))
2
@Arden No dokładnie Byku ;-)
@Soetie Jeszcze jest druga polowa a Raphinha gra dobrze.
1
@Azi Wedlug najwiekszej apki sportowej czyli SofaScore 1 odbior ma i 1 interwencje.
Także flashscore do lamusa.
A druga sprawa to zacznijcie mecze oglądać.
3
W drugiej wbijac 3 brameczki i robimy Manitke ;-))
Vamoooos!!❤️
8
Raphinha to jest kocur, uwielbiam go, dzis walczy na calym boisku ;-)
To są płuca i serce Blaugrany❤️
2
@capoN bo pod kablem jest lepsza jakość dźwięku, za dużo by tłumaczyć wpisz sobie w google albo zapytaj @MichalZZZ co siedzi w huk w tym temacie. ;-)
8
Vamooos Barçaaa!!❤️
Oby dziś Manitka dla nas wpadła;-)