2

@NeroTFP1 W sumie racja Byku, dziękuję i milego dzionka życzę;-))

1

@clyde No oby siadło, gameplay mi sie podobal bo kolezanka na premierę wziela i mi juz wysyłała jak się gra w to ;D

Jak Silent Hill 2 Remake mi siadl to i to siądzie gładziutko Karolino ;-))

6

Uj tam 340zl poszlo ;D

https://ibb.co/QvGQnbz1

Zaraz gramy;-))

3 dni wolnego tera to mozna grać;D

@MesQueUnClub_87 @clyde @Kgorecki2500 @PatrychoO @Sysia11

5

Dobrze graliśmy i mało brakło a by była dogrywka i możliwy finał, ale jest to dobry prognostyk przed LM, zero z tylu to najważniejsze.

Vamooos po LM i La Lige!!❤️

4

@LAMC_10 Dzis nocka, więc zero alko, zobaczę tylko połowę meczu a drugą z rana ;D
Chociaz na nocce odpalę sobie drugą na glosnikach i będę słuchał co sie dzieje na boisku i robił robotę;D
Trzeba kombinować;P

6

Vamooos Barçaaa!❤️



Remontada i awansik dzisiaj ;-))

5

@tbas w la lidze tez takie strzelał;-)

17

Skrót meczu Interu Miami z Orlando ;-))



Show Leo Messiego;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @LAMC_10 @macio_944

1

@LAMC_10 Oglądamy ;-)))

1

Komentarz usunięty

1

@FCB_dimiC xDD

Ze sobie wypije na weekend;D

7

Faktem jest ze browar to mój lek na stres ;-)

..Faktem jest rap to czysta prawda
Tu nie znajdziesz żadnego kłamstwa
W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć
Ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć
Faktem jest i nie ma co kryć
Chcesz się stąd wyrwać to swoją szansę chwyć dzieciak
Tylko jak jak tu wszystkiego brak
Brak mieszkań brak pracy pieniędzy też brak
Jedynie zarobiona może być firma „krzak”
Faktem jest przed nieznanym strach
Faktem jest kolejny track nagrany na DPS
WSP faktem jest..



@MichalZZZ @Coutinho007 @Sysia11 @Kessie @Luciano99 @lucas/catalan @wpwelement

9

Jaki Ojciec taki Synek ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @LAMC_10 @macio_944

7

Super ze Julek sie odblokował wczoraj;-))



Porobił ich jak dzieci;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @LAMC_10 @macio_944

6

Brawo Barçaaa!!❤️


1

Sędziowie madryciaki to co sie dziwić.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@July_6_BcN Oby Aby ;D

6

Vamoooos Barçaaaa!!❤️


4

@JimMorrisonFCB On juz byl powoływany i teraz też będzie. ;-)

0

@Gomess Możliwe ale obrzydliwie to wygląda.

3

Botoksu za duzo chyba.


2

@Sysia11 Szkoda, cóż trzeba życzyć powodzonka w dalszym etapie życia;-))

2

2

@mekston No dokładnie i dlatego napisalem jak tu nie będzie finału to jesteśmy pipami bo tu finał powinien być;-)

2

@Sysia11 @mekston Jak z tej drabinki nie będzie finału to jesteśmy pipami tyle w temacie mam do dodania ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?