3

Jak rekami z madrytu pajac popychal chlopa z celty, nie powinno byc karnego.

Prawidłowa decyzja tego pajaca.

@Kapitan hawk @norbi77

1

Vamoos Celta!

Dymać madryciokow.

2

@escarabajo Właśnie Byku sprawdzałem Arabow na SofaScore moze obejrze chwile ;D

2

@blakkudium krotko, zwięźle i na temat ;D


2

@tomek8756 Wszystkiego Najlepszego Tomuś! ;D

Oraz Smacznego! ;P

2

@Kapitan hawk stawiam 65-90min cos takiego, od czerwonej dla Celty po karniaczka dla madryciokow ;D

Tzw klasyczek.

1

@Kgorecki2500 pierogi najlepsza szama jaka może byc do tego cebulka, skwarki i mozna umierac ;P

Albo masełko i śmietana bo tez takie połączenie lubie ;P

0

@AmigoBlancos w La Lidze wymien moze z 3 mecze na krzyż z jakimis jaskami wygraliście bez kontrowersji.

0

@AmigoBlancos ja mowie ogólnie ze to u was klasyczek, będzie karny i czerwo w tym meczu dzisiejszym bo wy bez karnego nie umiecie wygrać.

Z resztą karnego by nie bylo tylko jak zwykle doliczyl 10min żebyście czasem pkt nie stracili.

0

@AmigoBlancos widze ze jak graliście z rayo to dal dwa czerwa dla rayo i dla was karniaczka czyli klasyczek tzw.

2

Widzę ze pajac sędziuje mecz bialych czyli dzis karniaczek dla nich i czerwo dla Celty.

@Kapitan hawk @norbi77

11

Leo Messi z Donaldem Trumpem w Białym Domu.







@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@blakkudium Gruby zostaje to i Flick zostaje, ziobro zaskoczenia tym newsem ;D

1

@mekston a czytałem swoje top5 polubianych komentarzy i wszedłem w ten ;D

Nitka przed MŚ22 ;D

5

@blakkudium Senesi przyjdzie jako wzmocnienie ŚO i pewno grubą kase wrzucą na pozycje 9tki. ;-)

3

@Kapitan hawk @PatrychoO @mekston cóż to była za dyskusja ;DD

Potężna;D

2

@mekston wiadomo o co chodzi Byku, nawet masz napisane ze asysty plus bramki, każdy jak kliknie w post sobie go rozwinie to będzie widzial o co chodzi. ;-)

A tutaj masz całą liste zawodnikow:


3

@Criss18Barca Jestem pewny ze miałby sporo asyst też.

2

@tbas No dokładnie ale i tak robi wrażenie;-)

13

Według CIES Football Leo Messi odnotował najwięcej bramek w światowej piłce nożnej w ciągu ostatniego roku.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy zdobył łącznie 59 bramek i asyst (37 bramek, 22 asysty) — o 17 więcej niż jakikolwiek inny zawodnik na świecie.



Rekordzik kolejny do kieszeni Leo ;-))

Javier Mascherano o Leo Messim:

"Leo jest najlepszym piłkarzem w historii tego sportu”. [ @BBCSport ]



Zgadzam się z Szefito ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

17

Lionel Scaloni obserwuje 22-letniego lewego obrońcę Sevilli, Joaquína Oso Martíneza, z myślą o reprezentacji Argentyny.

Piłkarz urodził się w Hiszpanii, ale jego rodzice pochodzą z Argentyny. @ZonaMixta__



Super, oby go wziął do Repki bo LO u nas kuleje. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

5

Brawooo Oyarzabaaal!!

Brawoo Sociedad!!

@Kapitan hawk

3

@blakkudium Robisz dobrą robotę tutaj Byku, nie muszę co chwila zerkać na iksa po newsy bo to robisz za mnie ;D

1

@mekston a przyszly zawodnik Interu Miami z golem ;D

0

@mekston Erling juz sie skończył( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Asysta Enzo do Joao Pedro na 1:2 dla Czelsiokow z Aston.

https://x.com/alhjaj_abw10188/status/2029293073671372978

Staty Enzito



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@Azi No oby Bilbao z dogrywką, wtedy ich dojeżdżamy na weekend gładziutko do przerwy i mozna rotować składem;P

No właśnie lipa ze ten Puchar tak wypadł ale cóż jest git ;D

6

@Kapitan hawk Dzisiaj całym serduszkiem za Sociedad;-))

Oby wygrali PK i utarli nosa Kotletiko ;-)

0

@Arden Nie czytałem komentarzy tylko to mi sie wyswietlilo wcześniej, z resztą mam to doslownie co ona tam powiedziala w 4 literach.

@wpwelement jak mozesz to ten wyzej moj kom co wrzucilem cytat mozesz usunąć, dziena.

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?