Można było go wziąć za darmo jak mu się kontrakt z Eintrachtem kończył to nieee bo za słaby. A tak swoją drogą to on się w Romie jeszcze bardziej cofną w rozwoju, za krótki piłkarz na Barcelonę
🚨 Inter Miami squad and management are now present at the White House - welcomed by USA president Donald Trump to mark their MLS Cup win from last season 🇺🇸
Here Leo Messi meeting with Donald Trump. 📸 https://t.co/gPgxlTSvfs">pic.twitter.com/gPgxlTSvfs
@mekston wiadomo o co chodzi Byku, nawet masz napisane ze asysty plus bramki, każdy jak kliknie w post sobie go rozwinie to będzie widzial o co chodzi. ;-)
A tutaj masz całą liste zawodnikow:
TNT | اللاعبين الأكثر مساهمةً بالأهداف في الدوريات حول العالم لعام 2025 ⚽️&🅰️
Według CIES Football Leo Messi odnotował najwięcej bramek w światowej piłce nożnej w ciągu ostatniego roku.
W ciągu ostatnich 12 miesięcy zdobył łącznie 59 bramek i asyst (37 bramek, 22 asysty) — o 17 więcej niż jakikolwiek inny zawodnik na świecie.
🚨BREAKING: According to CIES Football, Lionel Messi has recorded the most goal contributions in world football over the past year.
He produced 59 combined goals and assists (37 goals, 22 assists) in the last 12 months — 17 more than any other player worldwide. 🐐 https://t.co/FRvNv2RaCs">pic.twitter.com/FRvNv2RaCs
— Inter Miami News Hub (@Intermiamicfhub) March 4, 2026
Rekordzik kolejny do kieszeni Leo ;-))
Javier Mascherano o Leo Messim:
"Leo jest najlepszym piłkarzem w historii tego sportu”. [ @BBCSport ]
3
Jak rekami z madrytu pajac popychal chlopa z celty, nie powinno byc karnego.
Prawidłowa decyzja tego pajaca.
@Kapitan hawk @norbi77
1
Vamoos Celta!
Dymać madryciokow.
2
@escarabajo Właśnie Byku sprawdzałem Arabow na SofaScore moze obejrze chwile ;D
2
@blakkudium krotko, zwięźle i na temat ;D
2
@tomek8756 Wszystkiego Najlepszego Tomuś! ;D
Oraz Smacznego! ;P
2
@Kapitan hawk stawiam 65-90min cos takiego, od czerwonej dla Celty po karniaczka dla madryciokow ;D
Tzw klasyczek.
1
@Kgorecki2500 pierogi najlepsza szama jaka może byc do tego cebulka, skwarki i mozna umierac ;P
Albo masełko i śmietana bo tez takie połączenie lubie ;P
0
@AmigoBlancos w La Lidze wymien moze z 3 mecze na krzyż z jakimis jaskami wygraliście bez kontrowersji.
0
@AmigoBlancos ja mowie ogólnie ze to u was klasyczek, będzie karny i czerwo w tym meczu dzisiejszym bo wy bez karnego nie umiecie wygrać.
Z resztą karnego by nie bylo tylko jak zwykle doliczyl 10min żebyście czasem pkt nie stracili.
0
@AmigoBlancos widze ze jak graliście z rayo to dal dwa czerwa dla rayo i dla was karniaczka czyli klasyczek tzw.
2
Widzę ze pajac sędziuje mecz bialych czyli dzis karniaczek dla nich i czerwo dla Celty.
@Kapitan hawk @norbi77
11
Leo Messi z Donaldem Trumpem w Białym Domu.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@blakkudium Gruby zostaje to i Flick zostaje, ziobro zaskoczenia tym newsem ;D
1
@mekston a czytałem swoje top5 polubianych komentarzy i wszedłem w ten ;D
Nitka przed MŚ22 ;D
5
@blakkudium Senesi przyjdzie jako wzmocnienie ŚO i pewno grubą kase wrzucą na pozycje 9tki. ;-)
3
@Kapitan hawk @PatrychoO @mekston cóż to była za dyskusja ;DD
Potężna;D
2
@mekston wiadomo o co chodzi Byku, nawet masz napisane ze asysty plus bramki, każdy jak kliknie w post sobie go rozwinie to będzie widzial o co chodzi. ;-)
A tutaj masz całą liste zawodnikow:
3
@Criss18Barca Jestem pewny ze miałby sporo asyst też.
2
@tbas No dokładnie ale i tak robi wrażenie;-)
13
Według CIES Football Leo Messi odnotował najwięcej bramek w światowej piłce nożnej w ciągu ostatniego roku.
W ciągu ostatnich 12 miesięcy zdobył łącznie 59 bramek i asyst (37 bramek, 22 asysty) — o 17 więcej niż jakikolwiek inny zawodnik na świecie.
Rekordzik kolejny do kieszeni Leo ;-))
Javier Mascherano o Leo Messim:
"Leo jest najlepszym piłkarzem w historii tego sportu”. [ @BBCSport ]
Zgadzam się z Szefito ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
17
Lionel Scaloni obserwuje 22-letniego lewego obrońcę Sevilli, Joaquína Oso Martíneza, z myślą o reprezentacji Argentyny.
Piłkarz urodził się w Hiszpanii, ale jego rodzice pochodzą z Argentyny. @ZonaMixta__
Super, oby go wziął do Repki bo LO u nas kuleje. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
5
Brawooo Oyarzabaaal!!
Brawoo Sociedad!!
@Kapitan hawk
3
@blakkudium Robisz dobrą robotę tutaj Byku, nie muszę co chwila zerkać na iksa po newsy bo to robisz za mnie ;D
1
@mekston a przyszly zawodnik Interu Miami z golem ;D
0
@mekston Erling juz sie skończył( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Asysta Enzo do Joao Pedro na 1:2 dla Czelsiokow z Aston.
https://x.com/alhjaj_abw10188/status/2029293073671372978
Staty Enzito
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@Azi No oby Bilbao z dogrywką, wtedy ich dojeżdżamy na weekend gładziutko do przerwy i mozna rotować składem;P
No właśnie lipa ze ten Puchar tak wypadł ale cóż jest git ;D
6
@Kapitan hawk Dzisiaj całym serduszkiem za Sociedad;-))
Oby wygrali PK i utarli nosa Kotletiko ;-)
0
@Arden Nie czytałem komentarzy tylko to mi sie wyswietlilo wcześniej, z resztą mam to doslownie co ona tam powiedziala w 4 literach.
@wpwelement jak mozesz to ten wyzej moj kom co wrzucilem cytat mozesz usunąć, dziena.
3
Komentarz usunięty