18 marca 2026, 19:52
2
@macio_944 Mecz i tak sie zakończy 4/5:2 dla nas ;-))
18 marca 2026, 19:46
11
Powołania Reprezentacji Argentyny:
📋 This is the official squad list selected by Lionel Scaloni for the International Friendly against Guatemala! 🏆🇦🇷 https://t.co/eXbcdFnV5y">pic.twitter.com/eXbcdFnV5y— Selección Argentina in English (@AFASeleccionEN) March 18, 2026
📋 This is the official squad list selected by Lionel Scaloni for the International Friendly against Guatemala! 🏆🇦🇷 https://t.co/eXbcdFnV5y">pic.twitter.com/eXbcdFnV5y
18 marca 2026, 18:55
0
Nie potrzebnie noge schowal Ferminator.Czerwo by bylo dla bramkarza Newcastle.
18 marca 2026, 18:48
Vamooooooos Barçaaaaaa!!❤️
KICK OFF!!!! 👀Match updates 📱 https://t.co/lJ5WxMHyo4">https://t.co/lJ5WxMHyo4 https://t.co/h48M41C0mj">pic.twitter.com/h48M41C0mj— FC Barcelona (@FCBarcelona) March 18, 2026
KICK OFF!!!! 👀Match updates 📱 https://t.co/lJ5WxMHyo4">https://t.co/lJ5WxMHyo4 https://t.co/h48M41C0mj">pic.twitter.com/h48M41C0mj
18 marca 2026, 18:33
1
@esem91 Nie przegrał bo rozwalił caly posterunek plus zaorał ich jak śmieci ;-)To co dzis zrobi Barca z Newcastle ;-))Będzie oranko i liczę na Manite ;-))
18 marca 2026, 18:26
Dzis liczę na Barcelonę taką jak John Rambo w Rambo, czyli pełna dominacja i demolka na rywalu.Vamooos!! po Manite!❤️Kiełbasy do góry i golimy frajerów.
18 marca 2026, 17:44
4
Vamooos Barçaaaa!!❤️
On our way to the second leg. #BarçaxAMIRI 🆕👔 https://t.co/CQGg2Huigi">pic.twitter.com/CQGg2Huigi— FC Barcelona (@FCBarcelona) March 18, 2026
On our way to the second leg. #BarçaxAMIRI 🆕👔 https://t.co/CQGg2Huigi">pic.twitter.com/CQGg2Huigi
Here for business. 🧳 https://t.co/K4bUf9nqyu">pic.twitter.com/K4bUf9nqyu— FC Barcelona (@FCBarcelona) March 18, 2026
Here for business. 🧳 https://t.co/K4bUf9nqyu">pic.twitter.com/K4bUf9nqyu
18 marca 2026, 15:33
@barteq La Bamba nie bierze jeńców. ;-)
18 marca 2026, 13:26
9
Mecz Argentyny z Guatemalą rozegrany zostanie 31 marca na stadionie La Bombonera na którym swoje mecze rozgrywa Boca Juniors.
⚠️🏟️ [CONFIRMADO] La Selección Argentina jugará su amistoso vs Guatemala en LA BOMBONERA.✈️ Será la DESPEDIDA acá antes del Mundial, en el mismo estadio que en la previa a QATAR 2022.Recordemos que el Mâs Monumental NO puede usarse por los recitales de AC/DC. ⛔️Vía… https://t.co/andWyJo7LR">pic.twitter.com/andWyJo7LR— Ataque Futbolero (@AtaqueFutbolero) March 18, 2026
⚠️🏟️ [CONFIRMADO] La Selección Argentina jugará su amistoso vs Guatemala en LA BOMBONERA.✈️ Será la DESPEDIDA acá antes del Mundial, en el mismo estadio que en la previa a QATAR 2022.Recordemos que el Mâs Monumental NO puede usarse por los recitales de AC/DC. ⛔️Vía… https://t.co/andWyJo7LR">pic.twitter.com/andWyJo7LR
17 marca 2026, 23:42
@Pawel13sz Wszystko na swoim miejscu ;-))
17 marca 2026, 22:55
@Tomaszekkkkk Od numeru GOATa.
17 marca 2026, 22:53
3
Pep nie wie co sie dzieje xDDDobrze ze Leo nie ma w skladzie bo by go szmatlawce Hiszpanskie obsmarowaly grubo.Chwala bogu ze Leo nie poszedl do City bo duzo razy mial taką propozycję od nich.A do tego z 7 nawet nie chce pisać bo ban będzie.
17 marca 2026, 22:41
Miec taki zespół i 3 bramek nie strzelić xDW dodatku Erling tez jakbym Rasiaka widzial z 2002 roku.Chlopa na miejscu wladz City bym sprzedal za te 500mln.A co do Pepa to przerwa najlepiej z 2 albo 3 lata.
17 marca 2026, 22:10
Erling tez nogi krzywe w lunina strzela.
17 marca 2026, 22:00
@pero1983 nie pokazali, od 92 roku zamiatane sa pewne rzeczy pod dywan bo rezimowy klub z madrytu musi wygrywac w Pucharze Mistrzów.
17 marca 2026, 21:53
@Coutinho007 No jak o 92 roku są oszustami to nic dziwnego.
17 marca 2026, 21:49
5
@Gaucho od 92 roku takie walki robią, ja juz przyzwyczajony do tego ale uczulony. @Messibestplayerintheworld @norbi77 @Kapitan hawk
17 marca 2026, 21:42
Vamoooos City!!Dymac tych oszustow!!Pięknie Erling.
17 marca 2026, 21:32
@Mario96w Nie musze płakać;-) jutro będę cieszyl sie z awansu ;-)A połknąć to mozesz co innego jak lubisz ;D
17 marca 2026, 21:31
@macio_944 jeszcze są żółci którzy mogą z rękawa wyjąć jokera w postaci czerwonej dla druzyny przeciwnej;D
17 marca 2026, 21:28
@Mario96w madryciak jesteś, po pierwsze to nie powinno byc karnego bo wczesniej byl spalony.
17 marca 2026, 21:27
City tu juz powinno miec 4-5 bramek, tyle setek mieli ze to szok.
17 marca 2026, 21:24
@ViscaelBarca2007 widzialem i nie powinno byc karnego.
17 marca 2026, 21:23
@Mario96w ty sie nie ośmieszaj madryciaku.
@ViscaelBarca2007 normalne madryciaku.
17 marca 2026, 21:22
Bez drukowania nie umieją wygrać pajace.
17 marca 2026, 21:21
@Muevertigo był.
Buhahaha xDDDDDDDD Ladnie przekręt poszedl.
17 marca 2026, 21:19
Jak spalony byl to co on sprawdza idiota.
17 marca 2026, 21:18
Jaki on jest upośledzony wargaty kon, macha lapami jak i tak byl spalony.@Kapitan hawk @norbi77
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@macio_944 Mecz i tak sie zakończy 4/5:2 dla nas ;-))
11
Powołania Reprezentacji Argentyny:
Bardzo jestem zadowolony z powołań Scalusa ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
Nie potrzebnie noge schowal Ferminator.
Czerwo by bylo dla bramkarza Newcastle.
0
Vamooooooos Barçaaaaaa!!❤️
1
@esem91 Nie przegrał bo rozwalił caly posterunek plus zaorał ich jak śmieci ;-)
To co dzis zrobi Barca z Newcastle ;-))
Będzie oranko i liczę na Manite ;-))
0
Dzis liczę na Barcelonę taką jak John Rambo w Rambo, czyli pełna dominacja i demolka na rywalu.
Vamooos!! po Manite!❤️
Kiełbasy do góry i golimy frajerów.
4
Vamooos Barçaaaa!!❤️
Prowadź Kapitanie!!❤️
2
@barteq La Bamba nie bierze jeńców. ;-)
9
Mecz Argentyny z Guatemalą rozegrany zostanie 31 marca na stadionie La Bombonera na którym swoje mecze rozgrywa Boca Juniors.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@Pawel13sz Wszystko na swoim miejscu ;-))
0
@Tomaszekkkkk Od numeru GOATa.
3
Pep nie wie co sie dzieje xDD
Dobrze ze Leo nie ma w skladzie bo by go szmatlawce Hiszpanskie obsmarowaly grubo.
Chwala bogu ze Leo nie poszedl do City bo duzo razy mial taką propozycję od nich.
A do tego z 7 nawet nie chce pisać bo ban będzie.
1
Miec taki zespół i 3 bramek nie strzelić xD
W dodatku Erling tez jakbym Rasiaka widzial z 2002 roku.
Chlopa na miejscu wladz City bym sprzedal za te 500mln.
A co do Pepa to przerwa najlepiej z 2 albo 3 lata.
0
Erling tez nogi krzywe w lunina strzela.
1
@pero1983 nie pokazali, od 92 roku zamiatane sa pewne rzeczy pod dywan bo rezimowy klub z madrytu musi wygrywac w Pucharze Mistrzów.
4
@Coutinho007 No jak o 92 roku są oszustami to nic dziwnego.
5
@Gaucho od 92 roku takie walki robią, ja juz przyzwyczajony do tego ale uczulony.
@Messibestplayerintheworld @norbi77 @Kapitan hawk
0
Vamoooos City!!
Dymac tych oszustow!!
Pięknie Erling.
0
@Mario96w Nie musze płakać;-) jutro będę cieszyl sie z awansu ;-)
A połknąć to mozesz co innego jak lubisz ;D
2
@macio_944 jeszcze są żółci którzy mogą z rękawa wyjąć jokera w postaci czerwonej dla druzyny przeciwnej;D
0
@Mario96w madryciak jesteś, po pierwsze to nie powinno byc karnego bo wczesniej byl spalony.
1
City tu juz powinno miec 4-5 bramek, tyle setek mieli ze to szok.
0
@ViscaelBarca2007 widzialem i nie powinno byc karnego.
0
@Mario96w ty sie nie ośmieszaj madryciaku.
0
@ViscaelBarca2007 normalne madryciaku.
3
Bez drukowania nie umieją wygrać pajace.
1
@Muevertigo był.
1
Buhahaha xDDDDDDDD
Ladnie przekręt poszedl.
1
Jak spalony byl to co on sprawdza idiota.
1
Jaki on jest upośledzony wargaty kon, macha lapami jak i tak byl spalony.
@Kapitan hawk @norbi77