@partymaker Czaje, a z drugiej strony c+ tez sie nie popisalo, mogli wrzucić nasz mecz na kanal c+360 i by bylo gites a tak dali Bayern gdzie dwumecz jest juz przesądzony.
@ViscaelBarca2007 On właśnie gra raz tak raz tak, ciężka ogólnie sprawa z nim jest, zobaczymy jak to będzie wyglądać dzisiaj, liczę że City wygra najlepiej trzema bramkami wtedy dwumecz powinien być juz zamknięty.
6
No i elegancko, Messi juz tam strzelał sporo bramek, więc mi pasuje idealnie;-)
0
@partymaker Czaje, a z drugiej strony c+ tez sie nie popisalo, mogli wrzucić nasz mecz na kanal c+360 i by bylo gites a tak dali Bayern gdzie dwumecz jest juz przesądzony.
0
@partymaker Wiedzialem ze ktos to napisze, no i co z tego ze gramy o 18:45, mogli pokazać nasz mecz normalnie.
@LeoMessiiBarcaPepa No dokładnie, ja sobie poradzę ale znowu nasz mecz w środę i znowu nas nie pokazują, wkurza takie coś.
2
@mordini123 No i znowu nas nie pokazują, to jakaś kpina i nieśmieszny żart jest.
12
XI Interu Miami:
Leo Messi✅️
GOAT przybył na stadion ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@mekston Właśnie patrzylem na Sofa ;-)
Super ;-))
0
@kemyt1995 przecież to madryl komentuje na c+.
0
Cherki wchodzi no to jedziemy teraz.
0
@Hindus Dibu lepszy na najważniejszych rozgrywkach dowiózł i to potwierdza ze w karnych jest najlepszy.
2
@Hindus Dibu lepiej broni, pokazal to na MŚ czy w AV.
1
Gigi pięknie, teraz City jazda, Pep zmiany rob lysy bajerancie.
0
Brawo Gigi!!!!!!
1
@Kapitan hawk Spalony z rogu, co oni pierolą xDD
8
Co ten Darek xDD
Maurizio Mariani sedzia zawodnik realu ;DD
@Kapitan hawk @norbi77 to juz Darek nawet wie ze sedziowie to zawodnicy mierd ;D
2
Pep to dzisiaj powinien gwalt zrobic na bialych, sklad jak i ławkę ma kozak ;-)
2
Oo Darek dziś komentuje ;-))
Dawno go słyszałem na majku.
10
Dzisiejszy mecz Interu Miami Leo Messiego przeciwko Nashville będzie transmitowany na youtube.
Tutaj link bezposrednio do transmisji:
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
2
@ViscaelBarca2007 On właśnie gra raz tak raz tak, ciężka ogólnie sprawa z nim jest, zobaczymy jak to będzie wyglądać dzisiaj, liczę że City wygra najlepiej trzema bramkami wtedy dwumecz powinien być juz zamknięty.
1
@ViscaelBarca2007 Akurat Savinho w takim meczu moze zaskoczyć;-)
@partymaker w drugiej wejdzie na podmęczony real.
Dzis Pep w skrócie postawił na szybkość, więc powinno być git. ;-)
0
@clyde A to myślałem że on, to w takim razie sorka. ;-)
Jeszcze byl jeden na litere f i to pewnie o niego chodziło.
1
@partymaker Cherki ostatnio pod formą, przeciętnie gra, więc za pewne w drugiej wejdzie ;-)
4
Widzę że Pep bez eksperymentów, najmocniejszym składem wychodzi na real.
https://ibb.co/kgZsKVVM
Gruby sie szykuje meczyk;-))
Vamoos City!! ;-))
@Sysia11 @Kapitan hawk @mekston @norbi77 @macio_944 @LAMC_10
8
W stylu gry Atlético Julian po prostu się męczy oby odszedł od nich, Chelsea, PSG czy Barca to kierunki dla niego i pod jego styl gry. ;-)
2
@FcPortoFan1999 a ode mnie okrągłe zero.
Nie daje sie wciągać w takich osobników, tam widzialem to grube sumy padaly w wplatach na siepomaga.
0
@FcPortoFan1999 A czaje, no to grubo ludzi skroil na siano.
@esem91 no z tego co tu piszą to tak.
0
@esem91 @clyde @mekston to ten co oznaczal chyba wszystkich i czesto byl w gorących, prosil o kase na jakis tam lek.
Co z nim w koncu wyszlo? Ze to oszust?
1
@mekston to z Club America będzie nawalanka o wejście dalej ;-)
Ale jak chcą wygrac Lige Mistrzow to muszą grać z najlepszymi jak to mawia klasyk ;P
3
@mekston wiem wiem, Phila jest do przejścia po Nashville ;-)
A tutaj staty GOATa przeciwko Nashville:
Dziś pewno znowu ukuje Nashville ;-))
6
Fajnie jakby City zabiło dziś dwumecz bronią mierd czyli Erling hattrick bramek z karnych, ten ryk w madrycie to by był miód na moje uszy i oczy ;DD
@Kapitan hawk @norbi77
10
Piękny;-))
Dyszka ocena według Sofa i MVP Uefa ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944