6

No i elegancko, Messi juz tam strzelał sporo bramek, więc mi pasuje idealnie;-)

0

@partymaker Czaje, a z drugiej strony c+ tez sie nie popisalo, mogli wrzucić nasz mecz na kanal c+360 i by bylo gites a tak dali Bayern gdzie dwumecz jest juz przesądzony.

0

@partymaker Wiedzialem ze ktos to napisze, no i co z tego ze gramy o 18:45, mogli pokazać nasz mecz normalnie.

@LeoMessiiBarcaPepa No dokładnie, ja sobie poradzę ale znowu nasz mecz w środę i znowu nas nie pokazują, wkurza takie coś.

2

@mordini123 No i znowu nas nie pokazują, to jakaś kpina i nieśmieszny żart jest.

12

XI Interu Miami:

Leo Messi✅️



GOAT przybył na stadion ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@mekston Właśnie patrzylem na Sofa ;-)

Super ;-))

0

@kemyt1995 przecież to madryl komentuje na c+.

0

Cherki wchodzi no to jedziemy teraz.

0

@Hindus Dibu lepszy na najważniejszych rozgrywkach dowiózł i to potwierdza ze w karnych jest najlepszy.

2

@Hindus Dibu lepiej broni, pokazal to na MŚ czy w AV.

1

Gigi pięknie, teraz City jazda, Pep zmiany rob lysy bajerancie.

0

Brawo Gigi!!!!!!

1

@Kapitan hawk Spalony z rogu, co oni pierolą xDD

8

Co ten Darek xDD

Maurizio Mariani sedzia zawodnik realu ;DD

@Kapitan hawk @norbi77 to juz Darek nawet wie ze sedziowie to zawodnicy mierd ;D

2

Pep to dzisiaj powinien gwalt zrobic na bialych, sklad jak i ławkę ma kozak ;-)

2

Oo Darek dziś komentuje ;-))
Dawno go słyszałem na majku.

10

Dzisiejszy mecz Interu Miami Leo Messiego przeciwko Nashville będzie transmitowany na youtube.



Tutaj link bezposrednio do transmisji:


@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

2

@ViscaelBarca2007 On właśnie gra raz tak raz tak, ciężka ogólnie sprawa z nim jest, zobaczymy jak to będzie wyglądać dzisiaj, liczę że City wygra najlepiej trzema bramkami wtedy dwumecz powinien być juz zamknięty.

1

@ViscaelBarca2007 Akurat Savinho w takim meczu moze zaskoczyć;-)

@partymaker w drugiej wejdzie na podmęczony real.

Dzis Pep w skrócie postawił na szybkość, więc powinno być git. ;-)

0

@clyde A to myślałem że on, to w takim razie sorka. ;-)

Jeszcze byl jeden na litere f i to pewnie o niego chodziło.

1

@partymaker Cherki ostatnio pod formą, przeciętnie gra, więc za pewne w drugiej wejdzie ;-)

4

Widzę że Pep bez eksperymentów, najmocniejszym składem wychodzi na real.

https://ibb.co/kgZsKVVM

Gruby sie szykuje meczyk;-))

Vamoos City!! ;-))

@Sysia11 @Kapitan hawk @mekston @norbi77 @macio_944 @LAMC_10

8

W stylu gry Atlético Julian po prostu się męczy oby odszedł od nich, Chelsea, PSG czy Barca to kierunki dla niego i pod jego styl gry. ;-)

2

@FcPortoFan1999 a ode mnie okrągłe zero.

Nie daje sie wciągać w takich osobników, tam widzialem to grube sumy padaly w wplatach na siepomaga.

0

@FcPortoFan1999 A czaje, no to grubo ludzi skroil na siano.

@esem91 no z tego co tu piszą to tak.

0

@esem91 @clyde @mekston to ten co oznaczal chyba wszystkich i czesto byl w gorących, prosil o kase na jakis tam lek.

Co z nim w koncu wyszlo? Ze to oszust?

1

@mekston to z Club America będzie nawalanka o wejście dalej ;-)
Ale jak chcą wygrac Lige Mistrzow to muszą grać z najlepszymi jak to mawia klasyk ;P

3

@mekston wiem wiem, Phila jest do przejścia po Nashville ;-)

A tutaj staty GOATa przeciwko Nashville:



Dziś pewno znowu ukuje Nashville ;-))

6

Fajnie jakby City zabiło dziś dwumecz bronią mierd czyli Erling hattrick bramek z karnych, ten ryk w madrycie to by był miód na moje uszy i oczy ;DD

@Kapitan hawk @norbi77

10

Piękny;-))



Dyszka ocena według Sofa i MVP Uefa ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?