5

Cinci wychodzi na prowadzenie z Atlantą, Denkey goool.

1:0



Jedni i drudzy tyle szans zmarnowali ze to glowa mala ;D

Ten mecz powinien remisem sie zakończyć i byłoby sprawiedliwie.

Cinci zamyka mecz z rzutu rożnego w 90min.

2:0

https://x.com/i/status/2025356606020489440

@mekston @Adran360 @escarabajo @LAMC_10

5

@blakkudium Przy okazji rower zwędzi takze dwa w jednym ;DD

1

@FCB_dimiC Ja ogolnie lubię ją oglądać, zawsze cos sie dzieje tam i super atmosfera na stadionach plus oprawy ;-))

6

No to nocke mam z glowy, piwko, zapieksy i MLS ;-))

Sie zyje sie ;D

@mekston cos Cinci caly czas atakuje Atlante ale nie moga wbic, dalej są groźni jak w tamtym sezonie.

@LAMC_10 @Lanosss @Adran360 @escarabajo lecimy Pany z MLS i Kobietko @Sysia11 ;-))

1

@BulaKG Tak i opłaciłem sobie to ;-)

9

Dobra pora wykupic na caly sezon MLS ;D

Szukam jakiegos rabatu i essa ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

Gooool Sorloth 4:1 Atleti

Ogolnie to dublet Sorlotha

Prawidlowo Atleti!

@Kapitan hawk

1

@mekston @agaFCB bo to mlody GOAT❤️

1

Lookmaaan goool 3:1 Atleti!!

Tak jest, lac te mierdy ;D

@Kapitan hawk

10

Bramka Giuliano na 2:1 dla Atleti.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

Gulianooooo gooool i 2:1 Atleti, brawoo lac ich!

@Kapitan hawk @norbi77

2

@marcin62 ja mam jego dość, nie chce juz mi sie patrzeć na niego, a najgorzej wkurza to ze ma ochronke u sędziów bo sobie wymyslil rasizm z czapy.

4

Irytujacy jest strasznie, oby w lato go sprzedali, jednego głąba będzie mniej w La Liga.

https://x.com/M10Update/status/2025288321514049835

Jeszcze lapy podnosi ze nic nie bylo, a w chlopa wjechal z lokcia xD

@Kapitan hawk @norbi77 @MesQueUnClub_87 @Messibestplayerintheworld

2

@Czajka90 akurat siedzę i humor gitowka ;DD

13

madrycioki w ciry i humor gitowa ;DD


4

Brawo Osasusuna!!!

Brawo brawo brawo!!

3

Co on gwizdze oszust, uznawaj tego gola pajacu.

9

Leo Messi dający autograf fanowi FC Barcelony ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

3

Brawoo Budimir!! Brawoo Osasuna!!

Lac madryciokow!!

1

@Kapitan hawk Jak będą przegrywać, minuta znana tylko dla sędziego Quintero Gonzaleza i jego przydupasow na Varze xD

0

@Kapitan hawk Sędziowie a raczej pajace z gwizdkiem trzymaja poziom, jak co weekend dno i metr mułu z ich strony.

4

Cyrków w La Liga ciąg dalszy



Rayo oszukane, powinien byc karny dla nich.

Ogladam ten mecz i az beke wywalilem z tego lba z gwizdkiem.

@norbi77 @Kapitan hawk

2

@Adran360 Będzie meczycho grube ;-))

Oby na otwarcie wygrana na ciężkim terenie plus bramka albo bramki Leo ;D

0

@Frimpong Czaje.

2

@mekston Mialem to pisać właśnie xD

Bo SofaScore sprawdzalem i mi to miglo ;D

0

@Frimpong czemu? Co jest nie tak dla Ciebie? Mi ogolnie kolorystyka sie podoba i projekt.

0

@Frimpong Ładne kurde.

1

@Comentateiro Oglądałem Kevinka jak gral jeszcze w City to tak mial te podanka ze Leo moglby pozazdrościć, ogólnie kurde ciężko jest mi ocenic kogo dalbym obok Leo czy Kevina czy Andresa ;-)

0

@agaFCB "Już straciłam nadzieję na kogoś normalnego. Niestety nie wyglądam jak modelka i przyciągam samym złamasów. Ale cóż takie życie. Jak mam być z kimś takim to wolę byc sama co wcale nie jest złe. Ale miło mi czytać takie słowa co napisałeś, dziękuję :)
P.S on mnie zablokował jak mu napisałam prawdę o nim, najwyraźniej zabolało go to ale jego problem"

True, mam podobnie, dlatego jestem ponad 6 lat juz sam i jest mi z tym dobrze.

"Niestety większość patrzy głównie na wygląd. A na siłę nigdy nikogo nie szukam, sami się jakoś pałętają. Poprzedni co poznałam to potrzebował mnie tylko żeby wzbudzić zazdrość w byłej ktorej rzekomo bardzo nienawidził. A jak przestałam być potrzebna to nagle zniknął, wiem to od jego rodziny. I jeszcze ze mnie zrobił najgorszą w tym wszystkim."

Nie wszyscy. A co do drugiego co napisalas to grubo i współczuję, toxic Ci sie po prostu trafił, z takimi ludźmi najlepiej nie mieć doczynienia.

1

@Comentateiro Ale podania tez za obrone mial niezłe Byku to samo Xavi moze nie to co Leo ale mieli ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?