@Comentateiro Oglądałem Kevinka jak gral jeszcze w City to tak mial te podanka ze Leo moglby pozazdrościć, ogólnie kurde ciężko jest mi ocenic kogo dalbym obok Leo czy Kevina czy Andresa ;-)
@agaFCB "Już straciłam nadzieję na kogoś normalnego. Niestety nie wyglądam jak modelka i przyciągam samym złamasów. Ale cóż takie życie. Jak mam być z kimś takim to wolę byc sama co wcale nie jest złe. Ale miło mi czytać takie słowa co napisałeś, dziękuję :) P.S on mnie zablokował jak mu napisałam prawdę o nim, najwyraźniej zabolało go to ale jego problem"
True, mam podobnie, dlatego jestem ponad 6 lat juz sam i jest mi z tym dobrze.
"Niestety większość patrzy głównie na wygląd. A na siłę nigdy nikogo nie szukam, sami się jakoś pałętają. Poprzedni co poznałam to potrzebował mnie tylko żeby wzbudzić zazdrość w byłej ktorej rzekomo bardzo nienawidził. A jak przestałam być potrzebna to nagle zniknął, wiem to od jego rodziny. I jeszcze ze mnie zrobił najgorszą w tym wszystkim."
Nie wszyscy. A co do drugiego co napisalas to grubo i współczuję, toxic Ci sie po prostu trafił, z takimi ludźmi najlepiej nie mieć doczynienia.
5
Cinci wychodzi na prowadzenie z Atlantą, Denkey goool.
1:0
Jedni i drudzy tyle szans zmarnowali ze to glowa mala ;D
Ten mecz powinien remisem sie zakończyć i byłoby sprawiedliwie.
Cinci zamyka mecz z rzutu rożnego w 90min.
2:0
https://x.com/i/status/2025356606020489440
@mekston @Adran360 @escarabajo @LAMC_10
5
@blakkudium Przy okazji rower zwędzi takze dwa w jednym ;DD
1
@FCB_dimiC Ja ogolnie lubię ją oglądać, zawsze cos sie dzieje tam i super atmosfera na stadionach plus oprawy ;-))
6
No to nocke mam z glowy, piwko, zapieksy i MLS ;-))
Sie zyje sie ;D
@mekston cos Cinci caly czas atakuje Atlante ale nie moga wbic, dalej są groźni jak w tamtym sezonie.
@LAMC_10 @Lanosss @Adran360 @escarabajo lecimy Pany z MLS i Kobietko @Sysia11 ;-))
1
@BulaKG Tak i opłaciłem sobie to ;-)
9
Dobra pora wykupic na caly sezon MLS ;D
Szukam jakiegos rabatu i essa ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
Gooool Sorloth 4:1 Atleti
Ogolnie to dublet Sorlotha
Prawidlowo Atleti!
@Kapitan hawk
1
@mekston @agaFCB bo to mlody GOAT❤️
1
Lookmaaan goool 3:1 Atleti!!
Tak jest, lac te mierdy ;D
@Kapitan hawk
10
Bramka Giuliano na 2:1 dla Atleti.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
Gulianooooo gooool i 2:1 Atleti, brawoo lac ich!
@Kapitan hawk @norbi77
2
@marcin62 ja mam jego dość, nie chce juz mi sie patrzeć na niego, a najgorzej wkurza to ze ma ochronke u sędziów bo sobie wymyslil rasizm z czapy.
4
Irytujacy jest strasznie, oby w lato go sprzedali, jednego głąba będzie mniej w La Liga.
https://x.com/M10Update/status/2025288321514049835
Jeszcze lapy podnosi ze nic nie bylo, a w chlopa wjechal z lokcia xD
@Kapitan hawk @norbi77 @MesQueUnClub_87 @Messibestplayerintheworld
2
@Czajka90 akurat siedzę i humor gitowka ;DD
13
madrycioki w ciry i humor gitowa ;DD
4
Brawo Osasusuna!!!
Brawo brawo brawo!!
3
Co on gwizdze oszust, uznawaj tego gola pajacu.
9
Leo Messi dający autograf fanowi FC Barcelony ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
3
Brawoo Budimir!! Brawoo Osasuna!!
Lac madryciokow!!
1
@Kapitan hawk Jak będą przegrywać, minuta znana tylko dla sędziego Quintero Gonzaleza i jego przydupasow na Varze xD
0
@Kapitan hawk Sędziowie a raczej pajace z gwizdkiem trzymaja poziom, jak co weekend dno i metr mułu z ich strony.
4
Cyrków w La Liga ciąg dalszy
Rayo oszukane, powinien byc karny dla nich.
Ogladam ten mecz i az beke wywalilem z tego lba z gwizdkiem.
@norbi77 @Kapitan hawk
2
@Adran360 Będzie meczycho grube ;-))
Oby na otwarcie wygrana na ciężkim terenie plus bramka albo bramki Leo ;D
0
@Frimpong Czaje.
2
@mekston Mialem to pisać właśnie xD
Bo SofaScore sprawdzalem i mi to miglo ;D
0
@Frimpong czemu? Co jest nie tak dla Ciebie? Mi ogolnie kolorystyka sie podoba i projekt.
0
@Frimpong Ładne kurde.
1
@Comentateiro Oglądałem Kevinka jak gral jeszcze w City to tak mial te podanka ze Leo moglby pozazdrościć, ogólnie kurde ciężko jest mi ocenic kogo dalbym obok Leo czy Kevina czy Andresa ;-)
0
@agaFCB "Już straciłam nadzieję na kogoś normalnego. Niestety nie wyglądam jak modelka i przyciągam samym złamasów. Ale cóż takie życie. Jak mam być z kimś takim to wolę byc sama co wcale nie jest złe. Ale miło mi czytać takie słowa co napisałeś, dziękuję :)
P.S on mnie zablokował jak mu napisałam prawdę o nim, najwyraźniej zabolało go to ale jego problem"
True, mam podobnie, dlatego jestem ponad 6 lat juz sam i jest mi z tym dobrze.
"Niestety większość patrzy głównie na wygląd. A na siłę nigdy nikogo nie szukam, sami się jakoś pałętają. Poprzedni co poznałam to potrzebował mnie tylko żeby wzbudzić zazdrość w byłej ktorej rzekomo bardzo nienawidził. A jak przestałam być potrzebna to nagle zniknął, wiem to od jego rodziny. I jeszcze ze mnie zrobił najgorszą w tym wszystkim."
Nie wszyscy. A co do drugiego co napisalas to grubo i współczuję, toxic Ci sie po prostu trafił, z takimi ludźmi najlepiej nie mieć doczynienia.
1
@Comentateiro Ale podania tez za obrone mial niezłe Byku to samo Xavi moze nie to co Leo ale mieli ;D