@macio_944@Messibestplayerintheworld Będzie piekielnie trudno, ale gramy na Camp Nou gdzie juz robiliśmy remontady niemożliwe do zrobienia, więc wszystko jest możliwe ;-))
A nie wiem mordo, ale ona sie bardzo zdrowo odzywia z tego co widze na Socialach i duzo filmów widzialem Leo a tam byly pokazane śniadania, obiady i kolacje rodzinki Mesiaczkow, Leo lubi bardzo czipsy jeść i to nie farmazon a prawda.
Antonela: „Mój mąż musi przestrzegać ścisłej diety ze względu na charakter swojej pracy, więc musimy się zdrowo odżywiać.
Nie pijemy alkoholu ani nie palimy, staramy się jeść ekologiczne produkty spożywcze. Wszystko jest ze sobą powiązane – ćwiczenia fizyczne, odżywianie, zdrowie psychiczne – to styl życia”.
ماذا عن التغذية، والنظام الغذائي؟
أنتونيلا: "زوجي يجب أن يكون دائمًا على نظام غذائي بسبب طبيعة عمله، لذلك علينا أن نتناول طعامًا صحيًا.
نحن لا نشرب الكحول ولا ندخن، نحاول أن يكون كل شيء عضويًا، فالأمر كله مترابط، التمارين، والتغذية، والصحة النفسية، إنها أسلوب حياة." https://t.co/FVY1TdPfCW">pic.twitter.com/FVY1TdPfCW
1
@Sysia11 Tak to Duńska firma, mozliwe ze tak jest ze tam jest tanie, pytaj i niech Ci zapodaje Puchar Mistrzostw Świata;D
2
@NeroTFP1 No dokładnie, ceny jakby to ze zlota bylo xD
@LukaszFan Nie wiem, pewnie ze firma znana jak to z każdą rzeczą bywa.
12
Dziś swoje 38 urodziny obchodzi Ángel Di María.
Feliz Cumpleaños Ángelitoo!!❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
1
@Sysia11 780zl
https://www.mediaexpert.pl/zabawki/lego/lego/lego-43020-editions-football-oficjalny-puchar-swiata-fifa?gad_source=1&gad_campaignid=19682449412&gbraid=0AAAAADoIO68NxuN2jBIEBMBtmrJkOrT-g&gclid=Cj0KCQiA18DMBhDeARIsABtYwT1qr6pWxP6aluXLDr7VpFbpAZFOHO1_e_Qlubi1MgvChiFx0HqEgiIaAhZSEALw_wcB
Piękny jest bardzo ;-))
6
Tego Pana wczoraj zabrakło❤️
Wracaj Kapitanie!
3
@macio_944 @Messibestplayerintheworld Będzie piekielnie trudno, ale gramy na Camp Nou gdzie juz robiliśmy remontady niemożliwe do zrobienia, więc wszystko jest możliwe ;-))
Vamoooos!!
4
Giuliano tez powinien miec czerwo.
Sedzia wodoglowie ma razem z tymi na Varze.
0
Co on kurla stoi debil zamiast iść do Varu.
0
@Barcaa12 plus Giuliano.
0
Atletico widze bardzo ofensywnie dzisiaj.
1
Vamooos Barcaaa!!❤️
Lecimy z tym meczychem zaraz ;-))
0
@Karol145 Powiedz to Wlochom czy Hiszpanom co do obiadu wypijaja wino ;-)
1
@clyde aa teraz rozumiem haha ;D
Ona jest odklejona i szkoda Roberta :-((
0
@clyde Czemu tak twierdzisz Karolino?
1
@Toretto Wiem ;-)
Ale Leo sam promuje wina alkoholowe i nawet mozna kupic z jego inicjałami winko z procentami;-)
Takze wiem ze piją procentowe do obiadu Byku ;-)
1
@pride1899 Leo lubi Winko, sam do obiadu nawet polewa sobie i Antoneli ;D
Bylo pokazane na wielu filmach o nim ;P
Chociaz na uro Luisa pili wodke normalnie jak Polacy ;D
0
@ProMILs Antonela jak juz Byku ;-)*
A nie wiem mordo, ale ona sie bardzo zdrowo odzywia z tego co widze na Socialach i duzo filmów widzialem Leo a tam byly pokazane śniadania, obiady i kolacje rodzinki Mesiaczkow, Leo lubi bardzo czipsy jeść i to nie farmazon a prawda.
0
@D10SLEO Akurat ona o Leo zawsze dobrze mowila, Ania powinna brać z niej przykład.
2
@trolownik Winko u latynosow to styl zycia ;-)
Lampka do obiadu to nic zlego.
10
Odzywianie i Dieta Leo i Antoneli:
Antonela: „Mój mąż musi przestrzegać ścisłej diety ze względu na charakter swojej pracy, więc musimy się zdrowo odżywiać.
Nie pijemy alkoholu ani nie palimy, staramy się jeść ekologiczne produkty spożywcze. Wszystko jest ze sobą powiązane – ćwiczenia fizyczne, odżywianie, zdrowie psychiczne – to styl życia”.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
1
@maroon Dzięki za poleconko, obadam temat.
2
@MesQueUnClub_87 Właśnie zarzuciłem Raport pelikana na ekran, to z Julią Roberts i Denzelem ;-)
Musi byc mocny film, ocena na filmweb 7.1.
15
Cały Leo Messi❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Giwera Oby. ;-)
2
@Wojcio Nie uczestniczył w akcji bo to olał, jak nawet widać na video wyraźnie jak Byk.
Przez Var by to bylo uznane więc byłaby bramka.
24
Konta Uefy co gotują na X ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@Gibbon_FCB Nie obchodzi mnie twoje zdanie.
1
@Faro To by musial zaakceptować, proste. ;-)
2
@Sysia11 Chciałbym go w Barcy, z Eryczkiem by to byla obrona nie do przejścia plus w rotacji młodziutki Cucu ;-))
1
@Czajka90 No jak nie, do sklepu skoczyłem po piwko ale nart zapomnialem ;DD
@Ptasior Następnym razem założę narty xDD